Prekių krepšelis

Falo imitatoriai

Falo imitatoriai padeda stimuliuoti išangėje esančią gausybę jautrių nervinių galūnėlių. Tai atveria duris į uždraustą malonumų pasaulį ir gali padovanoti pojūčius, kurių nesuteiks kitus lytinius organus džiuginantys žaislai. Falo imitatoriai yra gaminami iš kokybiškų, saugių ir švelnių medžiagų, o savo savybėmis padeda maloniai įtempti raumenis, todėl net menkiausią judesį ar virpėjimą pajusite žymiai stipriau. Intensyvus ir nesibaigiantis malonumas – pasileiskite į jį! 

21 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Tantus masažuoklis "Super"

  Special Price 48,95 € Regular Price 57,63 €

21 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Pateikiame 3 tokių žaisliukų privalumus, kuriais mėgaujasi tūkstančiai damų ir džentelmenų:

 

 • Įspūdingas orgazmas. Manote, kad žinote visas erogenines kūno vietas? Smarkiai klystate! Išangę dengia gausybė jautrių nervinių galūnėlių. Stimuliuodami jas patiriate unikalų malonumą – tokį, kurio negali padovanoti lytinius organus džiuginantis žaislas. Įspūdingą kulminaciją galite pasiekti ir įprasto sekso ar masturbacijos metu. Analinis varpos imitatorius maloniai įtempia raumenis, todėl net menkiausią judesį ar virpėjimą galite pajusti žymiai stipriau.

 

 • Saugumas. Stimuliuodami išangę galite nesijaudinti dėl lytiniu keliu plintančių ligų ar nėštumo rizikos. Specialiai tam sukurtas penio imitatorius yra plonas, lygus ir lengvai valdomas. Todėl įsigiję tokį žaisliuką galite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis saugiai pasiekiama palaima.

 

 • Išskirtinės galimybės. Šiuolaikiški imitatoriai skiriasi dydžiu, storiu, forma, spalvomis ir gamybos medžiagomis. Toks pasirinkimas – tarsi atviros durys į beribę palaimos šalį. Lenktas, tvirtas žaisliukas jums padeda aktyviai stimuliuoti net sunkiausiai prieinamas vietas: paslaptingąjį G tašką, švelnią galinę vaginos sienelę ir jautrią prostatą [plačiau].

Į penį panašūs žaisliukai puikiai tinka analinio sekso preliudijai ar masturbacijai. Jais verta mėgautis ne tik patiems – tokia dovana gali maloniai nustebinti išradingą jūsų antrąją pusę. Nesate tikri dėl pasirinkimo? Drąsiai kreipkitės į parduotuvės konsultantus: jie mielai dalinasi žiniomis ir patarimais.

 

Analinis penio imitatorius – paprastas žaislas nepakartojamam orgazmui

 

Gilus alsavimas, ritmingi judesiai, vos tramdoma saldi dejonė... Tokius palaimos simptomus lengvai atpažįsta ne tik įprasto, bet ir analinio sekso gerbėjai. Jūsų stalčiuje vienas šalia kito glaudžiasi jau keli analiniai falo imitatoriai? Leiskite jiems parodyti viską, ką sugeba! Pateikiame kelias gudrybes, kurios padeda pasiekti aukščiausią malonumo viršukalnę.

 

Jei trokštate malonios ir saugios analinės stimuliacijos, pirmiausia įsitikinkite, jog jūsų rankose – tinkamas žaisliukas. Idealų aistros įrankį galite atpažinti pagal šiuos bruožus:

 

 • Lygus paviršius. Vaginalinei stimuliacijai skirti penio imitatoriai intriguoja įmantria forma ir gruoblėtu paviršiumi. Tačiau jūsų išangė – be galo jautri kūno vieta. Tam, kad pajustumėte malonumą, užtenka lygaus analinio žaislo paviršiaus. Kuo jis glotnesnis, tuo mažesnė skaudžių traumų tikimybė. Jei didžiuojatės solidesne analinių žaidimų patirtimi, galite eksperimentuoti su lenktais, sujungtus kamuoliukus primenančiais imitatoriais.

 

 • Optimalus dydis ir forma. Didelis žaislas suteikia palaimą ne visuomet. Saugus analinis falo imitatorius, palyginus su vaginaliniu, yra nedidelis. Be to, mažesnis yra ir jo skersmuo. Toks žaislas viename gale yra platesnis – patogi rankenėlė ne tik padeda jums valdyti stimuliacijos gylį bei greitį, bet ir apsaugo nuo netikėto imitatoriaus įstrigimo tiesiojoje žarnoje. Tai, kas genialu – išties paprasta!

 

 • Patikima medžiaga. Galite drąsiai rinktis analinius penio imitatorius, pagamintus iš kietų medžiagų: stiklo, akrilo, metalo, silikono. Tokie žaislai yra patvarūs ir paprastai prižiūrimi, todėl galite juos saugiai naudoti vėl ir vėl – tiek kartų, kiek tik trokšta jūsų kūnas.

 

Žaislo, atitinkančio minėtus nedidelius reikalavimus, paieška – tai intriguojanti užduotis. Ji gali būti maloni ne tik jums, bet ir jūsų antrajai pusei. Tačiau prieš didįjį startą patariame pasirūpinti dar keliais dalykais:

 

 • Lubrikantu. Subtilios stimuliacijos tikslas – aistros įkaitintas kūnas ir juo besiritančios malonumo bangos. Tačiau net ir švelniausi judesiai gali kelti skausmingą trintį. Trokštate išvengti diskomforto? Pasirūpinkite, kad ant analinio žaislo ir jautriausios vietelės būtų pakankamai tiršto vandens pagrindo lubrikanto. Jo užtepimas – tai dar viena proga saldžioms glamonėms!

 

 • Tinkama aplinka. Analinį falo imitatorių geriausia naudoti tuomet, kai esate visiškai atsipalaidavę, ramūs. Įsitikinkite, jog jūsų ar partnerio, partnerės dėmesio neblaško jokie kiti dirgikliai. Atpalaiduoti raumenys ir švelni stimuliacija – tai, ko reikia gaivališkai aitrai prasiveržti.

 

Analinį penio imitatorių nepakartojamos palaimos ieškotojams išmėginti tiesiog būtina. Pikantiškų žaidimų metu karaliauja tik viena mintis: „Dar!“ Kada paskutinį kartą ji valdė jus?