Prekių krepšelis

Kamuoliukai

Stimuliuokite vieną jautriausių savo kūno vietų su „Fantazijos.lt“ siūlomais analiniais kamuoliukais. Šie kamuoliukai – tai ant lankstaus centro mažėjančia tvarka suverti rutuliukai, skirti maloniai stimuliacijai masturbacijos ar intymių žaidimų su partneriu metu. Šie žaislai suprojektuoti taip, kad juos būtų galima vieną po kito švelniai įdėti į analinę angą nuostabiems pojūčiams. Juos galima ištraukti orgazmo metu, siekiant sustiprinti pojūčius. Įsigykite įvairių pločių, ilgių, lankstumo lygių, medžiagų ir spalvų variantus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Naudojant juos kartu su mėgstamu analiniu lubrikantu, šie kamuoliukai padės įgyvendinti Jūsų drąsiausias fantazijas.

20 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

20 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

 

Naudodami šiuolaikiškus, saugius analinius kamuoliukus, jūs galite:

 

  • Patirti malonumą patys. Keli karoliukai, suverti ant tamprios ir tvirtos gijos, puikiai tinka savo kūnui pažinti. Išmėginę kelias technikas, galite maloniai dirginti tokias vietas, apie kurias galbūt net nežinojote.

 

  • Suteikti malonumą kitiems. Analinei stimuliacijai skirti karoliukai gali pamaloninti ne tik jus pačius. Tai – praktiškas pirkinys porai, norinčiai paįvairinti seksualinį gyvenimą ir dar labiau suartėti. Valdydami pikantišką žaisliuką, nuo kurio priklauso jūsų partnerio ar partnerės pasitenkinimas, galite pajusti daugialypį, individualų, tarpusavio ryšį stiprinantį malonumą.

 

  • Priprasti prie naujų potyrių. Jei analinis seksas jums – nauja sritis, žaismingi karoliukai gali tapti puikia pagalbos priemone. Pradedantiesiems idealiai tinka nedideli analiniai kamuoliukai. Juos galite įstumti ir traukti tokiu tempu, koks jums yra priimtiniausias. Analiniam seksui pasiruošite lėtai ir maloniai.

 

  • Padidinti savo seksualumą. Seksualinį žmogaus patrauklumą lemia ne tik kūno bruožai. Didelės įtakos tam turi pasitikėjimas savimi, vidinė energija. Kuo geriau pažįstate savo kūną, kuo tvirčiau žinote, kas jums teikia malonumą, tuo aiškesnę žinią apie seksualumą siunčiate kitiems [plačiau].

Analinei stimuliacijai skirti karoliukai lengvai patenkina individualius poreikius. Skirtingo dydžio, ilgio, kietumo, spalvų žaislai – tai patikimos priemonės išskirtiniams pojūčiams ir naujiems atradimams.

 

Dalykai, kuriuos verta žinoti apie analinius kamuoliukus

 

Pastaraisiais metais šis žaisliukas sulaukia vis daugiau dėmesio. Tai lemia sparčiai auganti pasiūla, tobulėjančios gamybos technologijos ir visuomenės laisvėjimas. Vis dėlto išangės stimuliacijai ryžtasi ne visi. Išankstinę nuomonę gali pakeisti su pikantiškais analiniais karoliukais susijusi informacija.

 

Kuo išskirtiniai šie analiniai žaislai?

 

Analinė anga – kūno dalis, sudaryta iš dviejų lietimui jautrių raukų. Jų stimuliacija gali sukelti ypatingą seksualinį malonumą. Keli skirtingo dydžio karoliukai, suverti ant specialios virvelės ar tamprios gumos – tai šiuolaikiška ir saugi analinio pasitenkinimo priemonė. Žaislo gale paprastai pritvirtinama speciali rankenėlė. Ji užtikrina patogų valdymą ir pasirūpina, kad kamuoliukai neužstrigtų ar nebūtų įtraukti į tiesiąją žarną.

 

Kamuoliukai gali skirtis ne tik dydžiu, bet ir forma. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis ilgesnį ar trumpesnį, spalvingą ar vienspalvį kamuoliukų rinkinį. Be to, patiriamas malonumas priklauso ir nuo gamybos medžiagos. Minkšti karoliukai gaminami iš latekso, padengiami silikonu ar kiberoda. Jei trokštate tvirtesnės struktūros, galite rinktis plastikinius, medinius, akrilinius, akmeninius, stiklinius ar net metalinius analinius kamuoliukus.

 

Kodėl stimuliacija kamuoliukais yra maloni?

 

Išorinis ir vidinis išangės raukai yra itin jautrūs prisilietimui. Tai – priežastis, dėl kurios seksualinį malonumą analinės stimuliacijos metu patiria tiek vyrai, tiek moterys. Tačiau stiprų orgazmą taip pat lemia ir tokie veiksniai:

 

  • Erogeninės zonos. Suaugusiųjų žaislai gali stimuliuoti daugiau nei vieną jautrią zoną. Analiniai kamuoliukai – ne išimtis. Atsargiai naudojami karoliukai dirgina ne tik vyrų išangę, bet ir prostatą. Tai lemia gerokai stipresnį ir ilgesnį seksualinį pasitenkinimą.

 

  • Papildoma stimuliacija. Analinius kamuoliukus galima naudoti tiek masturbacijos, tiek sekso metu. Dailiosios lyties atstovės patiria išskirtinį orgazmą, jei jo metu stimuliuojama ne tik vagina ar klitoris, bet ir analinės angos raukai. Lėtas karoliukų ištraukimas kulminacijos metu – efektyviausias.

 

Analinių kamuoliukų teikiamas malonumas taip pat priklauso ir nuo individualių savybių. Vieni didžiulį pasitenkinimą junta tuomet, kai karoliukai įvedami, kiti – kai jie ištraukiami. Be to, įtakos orgazmui turi ir raukų jautrumas, atsipalaidavimas. Todėl geriausias būdas įsitikinti, ar toks intriguojantis žaislas jums tinka – jį išmėginti patiems.