Prekių krepšelis

Higiena ir klizmos

Mėgaukitės ypatingo švarumo jausmu, besirengdami analiniam nuotykiui, su klizma ar analiniu dušu. „Fantazijos.lt“ turi viską, ko gali prireikti, norint pasiruošti kitai erotinių žaidimų sesijai. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti visas priemones Jūsų mėgstamam valymo ar prausimosi būdui, įskaitant klizmas ir analinius dušus skirtingos patirties naudotojams. Tinkama analinė higiena ne tik padidina Jūsų malonumą, bet ir riboja bakterijų poveikį bei apsaugo Jus nuo infekcijos. Šie produktai yra pagaminti iš saugių medžiagų, nesukeliančių jokio dirginimo.

7 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

7 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Išsirinkite stiprią dušo klizmą arba mėgaukitės švelniu spaudžiamos kriaušytės plovimo pojūčiu, valydami vieną iš intymiausių savo kūno vietų. Šios klizmos ir analiniai dušai yra lengvai naudojami ir papildyti minkštais bei švelniais grioveliais, išpurškiančiais vandenį, kuris išvalo ir pašalina susikaupusius nešvarumus. Rekomenduojame naudoti analinį dušą maždaug valandą prieš lytinius santykius, o jo įdėjimui naudoti mėgstamą analinį lubrikantą. Spaudžiamos kriaušytės puikiai tinka sunkiai pasiekiamų analinių zonų plovimui. Jos išleidžia galingą vandens srovę giliai į išangę. Jas taip pat galima naudoti greitam, minimaliam valymui.

Daugelis žmonių rekomenduoja naudoti klizmas ir malonumui, nes vandens srovė suteikia švelnų, jaudinantį pojūtį. „Fantazijos.lt“ siūlo didžiausią geriausių analinių klizmų ir dušų asortimentą. Įsigykite tokių žymiausių gamintojų kaip „California Exotic Novelties“, siūlomą kokybišką produkciją. Būtinai perskaitykite mūsų geriausiai parduodamų produktų, kad tinkamai įvertintumėte kiekvieną pasirinkimą. Kaip ir visi kiti mūsų sekso žaislai, analiniai dušai ir klizmos įprastai parduodami su diskretiško siuntimo ir atsiskaitymo bei žemos kainos garantija.