Prekių krepšelis

Klizmos

Mėgaukitės ypatingo švarumo jausmu, besirengdami analiniam nuotykiui, su klizma ar analiniu dušu. „Fantazijos.lt“ turi viską, ko gali prireikti, norint pasiruošti kitai erotinių žaidimų sesijai. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti visas priemones Jūsų mėgstamam valymo ar prausimosi būdui, įskaitant klizmas ir analinius dušus skirtingos patirties naudotojams. Tinkama analinė higiena ne tik padidina Jūsų malonumą, bet ir riboja bakterijų poveikį bei apsaugo Jus nuo infekcijos. Šie produktai yra pagaminti iš saugių medžiagų, nesukeliančių jokio dirginimo.

8 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

8 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

Pasirinkę vieną jų arba suderinę kelias, galite:

 

  • Sumažinti nemalonių pojūčių, skausmo tikimybę. Specialūs kremai, purškikliai ir lubrikantai – efektyvios priemonės, apsaugančios jautrią analinę zoną nuo skausmingos trinties. Dalis šių pirkinių gali apsaugoti ir nuo infekcijų.

 

  • Palengvinti įsiskverbimą. Nepriklausomai nuo to, ar ketinate mėgautis analiniu seksu, ar paprasta stimuliacija, malonius potyrius lemia atsipalaidavimas. Tokį poveikį turi vandens procedūros, aromaterapija, masažas. Todėl prieš analinį seksą verta pasirūpinti malonaus kvapo vonios druska ar dušo žele, žvakėmis, masažiniu aliejumi.

 

  • Padidinti ištvermę. Analinės angos stimuliacijai kartais prireikia daugiau laiko ir pastangų. Jei nesate tikri dėl penio erekcijos stiprumo ir trukmės, verta pasidomėti stimuliuojančia analinio sekso kosmetika. Specialūs geliai padeda ilgiau mėgautis analiniu seksu abiems partneriams.

Tam, kad analinis seksas būtų malonus, reikia ne tik dviejų įkaitusių kūnų. Atidumas, dėmesys partnerio ar partnerės poreikiams – itin svarbi pasitenkinimo sąlyga. Pasirinkę specialias jautrumo mažinimo, atpalaidavimo, trinties gerinimo priemones, galite vienu metu pasirūpinti ne tik savo, bet ir kito žmogaus malonumu. Gausi pasiūla puikiai tinka intymiems eksperimentams: analinės stimuliacijos palaimą padeda pasiekti skirtingo kvapo, spalvų ir netgi skonio gaminiai.

 

Analinį seksą lengvinančios priemonės

 

Istorijos tyrinėtojai teigia, kad analiniu seksu žmonės mėgaujasi daugiau nei kelis tūkstančius metų. Pikantiškos kūno zonos stimuliacija šiandien susivilioja tiek vyrai, tiek moterys. Tačiau tam, kad pojūčiai būtų malonūs, reikalinga speciali analinio sekso kosmetika. Tai – priemonės, kurios atpalaiduoja kūną, įjaudrina ir padeda mėgautis stimuliacija ilgiau.

 

Tokie suaugusiųjų pirkiniai gali būti skirstomi pagal rūšį arba poveikį:

 

  • Aromaterapiniai aliejai. Masažas – tai vienas veiksmingiausių kūno ir minčių atpalaidavimo būdų. Švelnūs partnerio ar partnerės prisilietimai padeda priprasti prie stimuliacijos ir pasiruošti intensyvesniam dirginimui. Specialūs masažiniai aliejai ne tik sumažina trintį tarp rankų ir odos, bet ir veikia raminančiai.

 

  • Vonios druska. Vandens procedūros ir analinis seksas – neatskiriami. Vanduo užtikrina higieniškumą ir padeda atsipalaiduoti. Kuo maloniau esate nusiteikę, tuo lengviau pajusti erotinę stimuliaciją. Be to, vandens procedūromis galite mėgautis dviese, o tai – puiki proga sekso preliudijai.

 

  • Geliai, kremai, serumai ir purškikliai. Šios priemonės gali atlikti dvejopą paskirtį. Vienos jų tinka analinės srities atpalaidavimui. Malonaus kvapo, natūralios sudėties, žolelėmis praturtinti gaminiai mažina raumenų įtampą. Be to, jie padengia odą tam tikra apsaugine, didesnį švelnumą užtikrinančia, drėkinančia plėvele. Kita šių priemonių dalis skirta vyrams. Jos gerina penio ir sėklidžių kraujotaką. Sudėtyje esantis afrodiziakas taip pat veikia stimuliuojančiai. Rezultatas – stipresnė ir ilgiau trunkanti erekcija.

 

  • Lubrikantai. Paprastai ši kosmetika skiriasi nuo priemonių, skirtų vaginalinei ar klitorio stimuliacijai. Kadangi išangėje negaminamas joks trintį mažinantis sekretas, būtina naudoti lubrikantą. Analinio sekso metu geriausiai tinka tirštesnis, skalsesnis gaminys. Specialus lubrikantas gali ne tik sumažinti traumų ar infekcijų tikimybę, bet ir papildomai atpalaiduoti raumenis, palengvinti įsiskverbimą. Be to, galite rinktis lubrikantus, kurių sudėtyje yra afrodiziakų.

 

Analinis seksas reikalauja išskirtinio švelnumo ir dėmesingumo. Skuboti, staigūs veiksmai be perspėjimo gali tapti skausmingų abiejų partnerių traumų priežastimi. Šiandien išvengti tokios rizikos labai paprasta. Išangės stimuliacija – tarsi saldus, viliojantis vaisius. Palaukti, kol jis prinoks, tikrai verta.