Prekių krepšelis

Vibratoriai

Analiniai vibratoriai yra skirti analinės angos stimuliacijai. Jie pasižymi įdomia forma - kiek platėjantys, su patogiu padeliu, užtikrinančiu saugų. Dažniausiai juos galima lengvai atpažinti pagal siaurėjantį galiuką – taip patogiau žaisliuką įvesti į analinę angą. Šie žaisliukai sukelia daugybė stimuliuojančių efektų: sukinėjimąsi, vibruojantį arba pulsuojantį judesį.  Galima keisti vibracijos greitį, lygį  ir tokiu būdu patirti įvairiausių pojūčių. Jų dydis siekia nuo 11,5 cm iki 15 cm ilgio ir nuo 2,5cm iki 4 cm pločio. Kaip ir dauguma vibratorių, kurie naudojami tiek išorinei tiek vidinei stimuliacijai, analiniai vibratoriai palaikomi baterijomis. 

32 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje
 1. Vibratorius "Nuodėmės saldumas"

  Special Price 14,12 € Regular Price 21,72 €
 2. Karšta naujiena
  Vibratorius Galia
 3. Karšta naujiena
  Prostatos vibratorius "Masažuok prostatą"

  Prostatos vibratorius "Masažuok prostatą"

  Special Price 70,67 € Regular Price 79,95 €
 4. Analinis Vibratorius Juodukas

  Special Price 39,00 € Regular Price 43,15 €
 5. Prostatos masažuoklis Nexus

  Special Price 54,45 € Regular Price 57,63 €
 6. Karšta naujiena
  Vibratorius "Žirklės"

32 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

 

Naudodami analinį vibratorių, galite:

 • Mėgautis malonumu vieni arba dviese. Išangę stimuliuojantis žaislas padeda pasiekti tikrą palaimą tiek masturbacijos, tiek sekso metu. Be to, toks prietaisas puikiai tinka moterų ir vyrų orgazmui sustiprinti.

 

 • Išsklaidyti rutiną. Išangė – jautri kūno zona, apie kurią pagalvoja ne visi. Jau išmėginote įvairias lytinių organų stimuliacijos priemones? O gal norite ko nors neįprasto ir kiek netikėto? Specialūs vibratoriai – sumanus ir praktiškas būdas nuoboduliui įveikti.

 

 • Patenkinti smalsumą. Analinis seksas ir erotiniai žaidimai, susiję su šia kūno vieta, mena tūkstantmečius. Specialūs žaisliukai leidžia patiems įsitikinti, jog tokia stimuliacija kelia nepakartojamą malonumą.

 

 • Padaryti tai, ko negali kiti. Analiniams žaidimams skirta daugybė priemonių. Tačiau tik vibruojantis mechanizmas gali padėti mėgautis stimuliacija tiek, kiek tik norisi. Šis žaislas puikiai tinka tiems, kurių pirštai bei riešai greitai pavargsta. Laisvos jūsų rankos – galimybė įjaudrinti kitas erogenines kūno vietas 

Šiuolaikiniai analiniai vibratoriai lengvai patenkina heteroseksualių ir homoseksualių žmonių poreikius. Šie žaislai skiriasi dydžiu, spalva, storiu, stiprumu ir forma. Gausi pasiūla maloniai nustebina ir padeda atrasti savąją – individualią arba poros – intymaus malonumo paslaptį.

 

Analiniai vibratoriai – šimtmečių ištobulintas malonumo įrankis

 

Išangė – kūno dalis, kurioje itin daug lietimui jautrių receptorių. Švelni stimuliacija, kurią užtikrina analiniai vibratoriai, yra viena pagrindinių stipraus orgazmo priežasčių. Būdų, kuriais maksimaliai įjaudrinama ši itin jautri kūno zona, ieškoma jau kelis šimtmečius. Šiuolaikinės technologijos padeda įgyvendinti tokį pikantišką tikslą tiesiog nepriekaištingai.

 

Analinių vibratorių privalumai:

 

 • Idealiai pritaikyta forma. Kaip ir kiti analinei stimuliacijai skirti žaislai, vibratoriai išsiskiria specifine forma. Šios erotinio malonumo priemonės, palyginus su vaginaliniais vibratoriais, yra plonesnės ir trumpesnės.

 

 • Saugumas. Tam, kad toks stimuliatorius dėl neatsargumo nepaklystų tiesiojoje žarnoje, vienas jo galas yra gerokai platesnis. Specialus pagrindas užtikrina analinių žaidimų patogumą ir saugumą.

 

 

 

 • Funkcionalumas. Analiniai vibratoriai išvaizda dažniausiai primena penį. Šie žaislai – tai sumaniai suderintas falo imitacijos, analinio kaiščio ir įprasto vaginalinio vibratoriaus rinkinys. Juos galite naudoti atskirai.

 

 • Universalumas. Išangė yra vienodai jautri, tas pačias funkcijas atliekanti moterų ir vyrų kūno dalis. Todėl vibratoriai suteikia malonumą nepriklausomai nuo lyties ar seksualinės orientacijos.

 

 • Įvairovė. Šiuolaikiškas, analinei stimuliacijai skirtas vibratorius gali veikti keliais skirtingais greičio režimais. Be to, toks prietaisas suteikia malonumą švelniai pulsuodamas arba sukdamasis. Savo pojūčius galite palepinti pasirinkę skirtingų spalvų, formų, dydžių, pločio vibratorius.

 

Tinkamiausio vibruojančio analinio žaisliuko paieška – labai svarbi užduotis. Rinkdamiesi naują žaisliuką, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 

 • Tinkama lubrikacija. Tirštas lubrikantas efektyviai sumažina diskomforto ar traumų tikimybę. Tam, kad išangės stimuliacija būtų maloni, suderinkite patvarų vibratorių ir analiniams žaislams skirtą, vandens pagrindo lubrikantą.

 

 • Švara. Tik švarus analinis žaislas yra saugus. Norėdami išvengti infekcijos tikimybės, skirkite pakankamai dėmesio vibratoriaus priežiūrai. Tam puikiai tinka įprastas antibakterinis muilas arba specialus dezinfekcinis erotinių žaislų valiklis.

 

Tai žaislai, kurių funkcionalumu ir saugumu jau įsitikino tūkstančiai žmonių. Laikydamiesi paprastų naudojimosi taisyklių, galite mėgautis malonumu vieni arba suteikti nepakartojamų potyrių savo partneriui ar partnerei. Sprendimas, ar išmėginti išskirtinius analinio vibratoriaus privalumus – jūsų rankose.