Prekių krepšelis

Vibratoriai

Analiniai vibratoriai yra skirti analinės angos stimuliacijai. Jie pasižymi įdomia forma - kiek platėjantys, su patogiu padeliu, užtikrinančiu saugų. Dažniausiai juos galima lengvai atpažinti pagal siaurėjantį galiuką – taip patogiau žaisliuką įvesti į analinę angą. Šie žaisliukai sukelia daugybė stimuliuojančių efektų: sukinėjimąsi, vibruojantį arba pulsuojantį judesį.  Galima keisti vibracijos greitį, lygį  ir tokiu būdu patirti įvairiausių pojūčių. Jų dydis siekia nuo 11,5 cm iki 15 cm ilgio ir nuo 2,5cm iki 4 cm pločio. Kaip ir dauguma vibratorių, kurie naudojami tiek išorinei tiek vidinei stimuliacijai, analiniai vibratoriai palaikomi baterijomis. 

36 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Vibratorius "Nuodėmės saldumas"

  Special Price 14,12 € Regular Price 21,72 €
 2. Karšta naujiena
  Prostatos vibratorius "Masažuok prostatą"

  Prostatos vibratorius "Masažuok prostatą"

  Special Price 70,67 € Regular Price 79,95 €
 3. Prostatos masažuoklis Nexus

  Special Price 54,45 € Regular Price 57,63 €

36 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Tinkamiausio vibruojančio analinio žaisliuko paieška – labai svarbi užduotis. Rinkdamiesi naują žaisliuką, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Tinkama lubrikacija. Tirštas lubrikantas efektyviai sumažina diskomforto ar traumų tikimybę. Tam, kad išangės stimuliacija būtų maloni, suderinkite patvarų vibratorių ir analiniams žaislams skirtą, vandens pagrindo lubrikantą.

Švara. Tik švarus analinis žaislas yra saugus. Norėdami išvengti infekcijos tikimybės, skirkite pakankamai dėmesio vibratoriaus priežiūrai. Tam puikiai tinka įprastas antibakterinis muilas arba specialus dezinfekcinis erotinių žaislų valiklis.

Tai žaislai, kurių funkcionalumu ir saugumu jau įsitikino tūkstančiai žmonių. Laikydamiesi paprastų naudojimosi taisyklių, galite mėgautis malonumu vieni arba suteikti nepakartojamų potyrių savo partneriui ar partnerei. Sprendimas, ar išmėginti išskirtinius analinio vibratoriaus privalumus – jūsų rankose.

Žaisdami su analiniu vibratoriumi, būtinai naudokite analinį vandens pagrindo lubrikantą. Kadangi analinė anga neišskiria natūralios lubrikacijos, lytinis aktas be lubrikanto nesuteiks Jums malonumo, o tik sausumo ir trynimo jausmą.

Analinių vibratorių tipai

Lenktos formos analiniai vibratoriai, kurie dar yra vadinami vibruojančiais prostatos masažuokliais. Šis tipas skirtas vyrams - malonumui bei prostatos masažui.

Klasikiniai analiniai vibratoriai. Tai vibratorius, iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiriantis nuo vaginalinio. Jį galima atpažinti pagal siaurėjančią galvutę. Šis tipas yra universalus - tinkantis tiek vaginaliniams, tiek analiniams žaidimams. Bet jei ką tik naudojote jį analiniam seksui, nepamirškite gerai išplauti ir kaip reikiant apdoroti antiseptiku, prieš kišdami į vaginą!

Vibratoriai, valdomi pulteliu. Dabar galėsite džiaugtis analiniu malonumu, turėdami laisvas rankas ir panaudodami jas kitiems jaudinantiems veiksmams atlikti! Tokie analiniai vibratoriai būna įvairių formų - nuo klasikinių iki kamuoliukų pagaliuko formos.

Pripučiami analiniai vibratoriai. Šio tipo žaisliukai lengvai prisitaiko prie Jūsų kūno anatomijos. Pripūskite tiek, kiek reikia ir mėgaukitės!