Prekių krepšelis

Botagai

Jei nors akies krašteliu matėte keletą kadrų iš „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir sukirbėjo mintis, kad norėtumėte išmėginti kažką panašaus – nedvejokite. Erotiškiems fetišo ir bondažo žaidimams (BDSM) skirti botagai, rimbai, stekai ir mentelės jus tiesiog sužavės!

34 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Karšta naujiena
  Botagas Sutramdymas
 2. Karšta naujiena
  Valdovo rimbas
 3. Fetish Fantasy "Intriguojantis rinkinukas"

  Special Price 14,54 € Regular Price 18,17 €
 4. Botagas "Red Baron"

  Special Price 59,00 € Regular Price 80,95 €
 5. Policininko lazda „Nesipriešink"

  Special Price 12,00 € Regular Price 20,20 €
 6. Rimbas "Bull"

  Special Price 69,00 € Regular Price 116,16 €
 7. Policininko Lazda "Baudėjas"

  Special Price 8,00 € Regular Price 20,20 €
 8. Botagėlis "Dailus"

  Special Price 59,00 € Regular Price 145,90 €
 9. Botagėlis "Kaitra"

  Special Price 15,00 € Regular Price 35,95 €
 10. Stekas "Aštrūs pojūčiai"

  Special Price 24,00 € Regular Price 31,95 €

34 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

 

Paįvairinkite seksualinį gyvenimą išbandydami naujus žaidimus ir realizuodami karščiausias savo fantazijas. Orą skrodžiančio rimbo garsas sukuria ypatingai aistringą atmosferą, sužadina naujus pojūčius. Nuo švelnaus, kutenančio plakimo iki aštrių kirčių ekstremalių pojūčių mėgėjams ir mėgėjoms... Norite tai patirti? Išsirinkite botagą, kurį nekantraujate išmėginti!

 

Šis nedidelis seksualus žaisliukas išplės jūsų pojūčių gamą:

 • leis atrasti naujus seksualinio gyvenimo atspalvius;

 • nenuspėjamumas, vaidmenų žaidimai ir laukinė aistra yra kaip tik tai, ką atrasite įtraukę žaidimus su botagu į savo erotinių žaidimų repertuarą;

 • partnerių tarpusavio pasitikėjimas naudojant tokius sekso žaislus – labai svarbus, taip atrasite uždegantį netikėtumo efektą;

 • šie intymūs žaidimai padės geriau vienas kitą pažinti ir suprasti, kartu atrasti jaudinančius pojūčius ir mėgautis rafinuotais sekso žaidimais;

Susikurkite savo scenarijų ir taisykles, o rimbas ar botagas padės atrasti naują kūniškos meilės skonį!

Botagai ir rimbai – nepakeičiamas bondažo žaidimų atributas. Kiekvienas iš partnerių prisiima valdovo arba vergo vaidmenį ir atitinkamai duominuoja ar elgiasi nuolankiai. Tai atsidavimo žaidimas, kuriame partneriai parodo pasitikėjimą vienas kitu, kartu kuria ir įgyvendina vienas kito seksualines fantazijas. Išsirinkite jums patinkantį botagėlį ir nubauskite partnerį ar partnerę, leiskite mėgautis malonumu, sumišusiu su trupučiu dilgčiojančio skausmo.

 

Fetišo mėgėjus užveda jau vien botagėlių, rimbų ir mentelių keliamos asociacijos. Sau skirtos bausmės laukimas, ore tvyranti seksualinė įtampa ir nenuspėjamo intensyvumo prisilietimas... Tik pamėginkite įsivaizduoti! O iš tikrųjų pajusite dar daugiau!

 

Botagai ir rimbai gaminami iš aukštos kokybės natūralių medžiagą: odos, medžio, metalo, taip pat gali būti naudojamas silikonas ar nailonas. Šie sekso žaislai yra aukštos kokybės, todėl tikrai atlaikys visus jūsų žaidimus.

 

Renkantis atkreipkite dėmesį į medžiagas – įvairiausi paminkštinimai skirti tam, kad sušvelnintų prisilietimą ir nesukeltų didesnio skausmo, o silikoninis botagėlis tiks tik švelniam kankinimui ir pojūčių sustiprinimo žaidimams.

 

Asortimente rasite didelį pasirinkimą įvairių rimbų ir botagų, plakimo mentelių, stekų. Vyraujanti spalva – juoda, kurią praturtina raudonos ar purpurinės spalvos akcentai, todėl kad ir kurį produktą bepasirinktumėte, jis atrodys itin elegantiškai ir subtiliai.

 

Stilingos plakimo mentelės suteiks pikantiškumo tiems, kurie fetišo ar bondažo žaidimuose žengia dar tik pirmuosius žingsnius. Paminkštinta pusė apsaugo nuo pernelyg aštrių pojūčių ir nukelia į malonumų oazę. Lengviems žaidimams taip pat tiks ir itin lankstūs silikoniniai botagėliai, kurių pagalba atrasite jautriausias partnerio kūno vieteles, erzinsite ir švelniai „kankinsite“.

 

Šie žaisliukai nebus tokie švelnūs, tačiau kartu daug plačiau atvers malonumų duris. Ilgi odiniai žaisliukai su odiniai kutais tiks tikriems nuolankumo žaidimų fanatams – visas spektras malonių pojūčių su šiais gražuoliais garantuotas.

 

Botagas turi specialią rankeną, kuri dažnai dekoruojama pinta oda ir kartu apsaugo nuo slydimo bei užtikrina, kad svarbiausią akimirką pakreipsite jį būtent taip, kaip norėjote. Be to, kai kurie jų sukurti taip, kad rankeną galėtumėte pritaikyti ir kaip falo imitatorių ar analinį žaisliuką.

 

Pikantiški žaisliukai ne tik suteiks įvairovės, bet ir nukels porą į kitokių, dar nepatirtų malonumų pasaulį. Švelniai glostykite, žaismingai plekštelėkite ar skaudžiai nubauskite – taisykles diktuoja tas, kurio rankoje botagas!