Erzinančios žinutės ir atviri drabužiai gali varyti vyrus iš proto filmuose ir knygose, o kaip yra tikrame gyvenime? Vyrams nepatinka moterys, kurios reikalauja dėmesio atvirais drabužiais ir leisdamos daugybę laiko prie veidrodžio. Net subtilūs ženklai, kurie moterims atrodo patrauklūs, gali neigiamai veikti vyro libido. Skaitykite toliau ir sužinosite 10 triukų, kurie tiesiog neveikia vyrų. Be to, sužinosite kaip šiuos dalykus paversti efektyviais būdais patraukti jo dėmesį.

1. Per daug makiažo

Vyrams patinka prisižiūrinčios, reprezentatyvios išvaizdos moterys. Tačiau per didelis makiažo sluoksnis juos tikrai atbaido. Vyrai mėgsta natūralumą. Geras skonis visada trauks vyrų dėmesį, o tai, ko per daug, stums juos šalin. Mažiau yra daugiau šiuo atveju, todėl pabrėžkite save natūraliai.

2. Sekso planavimas

Žinutės su užuominomis gali priversti partnerio širdį plakti stipriau, tačiau laiko nustatymas, kada įvyks seksas, sukuria spaudimą. Tokios žinutės kaip: „Laukiu tavęs grįžtančio, brangusis“ ar „Aš visa tavo po jogos šį vakarą“ – leidžia nuspėti, kas laukia ir kelia jaudulį. Žinoma, laiko planavimas svarbu, tačiau pasilikite sekso planavimą savo mintyse.

3. Išjungta šviesa

Yra priežastis, dėl kurios vyrai sportą mėgsta žiūrėti aukšta raiška: vyrai myli akimis. Taigi, jie nori pamatyti kiek įmanoma daugiau ir sekso metu. Reikalavimas išjungti šviesą ir seksas tamsoje verčia jį galvoti, jog daugiau galvojate apie savo išvaizdą, o ne tai, kokius pojūčius jis jums suteikia. Jūsų nepasitikėjimas savimi jį atbaido. Jei nesijaučiate jaukiai ryškioje šviesoje, įsijunkite naktinę lemputę ar uždekite keletą žvakių.

4. Partnerio nugaros draskymas

Tai, kas atrodo aistringa ir seksualu filmuose, gali sukelti tikrą skausmą realiame gyvenime. Žinoma, aistros akimirką galite jį stipriau apsikabinti ir suspausti, taip pat įsikibti, tačiau būkite atsargi, kad nesužeistumėte. Vietoje draskymo, suspauskite jį savo pirštų galiukais ir rankomis. Spauskite stipriau, kai partneris judės teisingai, kad padrąsintumėte ir parodytumėte, kaip jums malonu.

5. Vaidyba

Orgazmo siekimas moterims nėra lengva užduotis. Tiesą sakant, tai vidutiniškai užtrunka apie 20 minučių. O kas turi tiek daug laiko? Daugelis moterų mano, jog privalo patenkinti partnerį ir pasiekti orgazmą iki tol, kol to nepadarė jis. Taip pat daugelis moterų orgazmą tiesiog suvaidina. Tačiau, jei vyras pajus, jog meluojate jam intymiu momentu, jis gali imti abejoti dėl jūsų jausmų jam. Taigi, leiskite jam žinoti, kai jis jus kaitina, tačiau nevaidinkite finalo, jei jo nepasiekėte.

6. Apatinių nedėvėjimas

Nedėvite kelnaičių per įprastą pasimatymą? Seksualu. Nedėvite apatinių darbe, sporto klube ar gydytojo kabinete? Nederama. Daugeliui vyrų ne itin patinka, kai jų merginos ar žmonos į seksualinius žaidimus įtraukia aplinkinius. Tiesiog sudarote tokį įvaizdį, jog esate per daug laisva ir lengvai pasiekiama. Šį triuką naudokite rečiau ir tik tam tikromis progomis, kad patrauktumėte partnerio dėmesį, tačiau atsisakykite jo kasdieniame gyvenime.

7. Alkoholio padauginimas

Alkoholio reklamose dažnai matome patrauklias moteris, kurios siunčia žinutę, jog alkoholio vartojimas yra seksualu. Stipraus gėrimo taurelė gali padėti atsipalaiduoti, tačiau nepiktnaudžiaukite. Kai moteris ima savęs nebekontroliuoti, ji tampa nepatraukli ir gėdinga. Nėra nieko seksualaus, kai partneris turi kelti jus nuo grindų. Nustatykite ribas, kiek galite išgerti ir laikykitės jų.

8. Bejėgiškumas

Kai kurios moterys mano, jog bejėgiškumo vaidinimas verčia vyrus jaustis reikalingais, bet iš tikrųjų, jūsų mylimasis gali į jus žiūrėti kaip į priklausomą ir neinteligentišką damą. Šitai gali jį atbaidyti, nes nei vienas vyras nenori jaustis taip, lyg būtų moters auklė. Protingos moterims vyrams atrodo daug patrauklesnės, nei kvailutės. Leiskite jam padėti, kai jums iš tikrųjų reikia pagalbos, nes vyrams patinka spręsti problemas. Tačiau, jei kažką galite sutaisyti viena, turėtumėte taip ir pasielgti.

9. Sekso režisūra

Yra skirtumas tarp buvimo valdingu ir sekso režisūros. Suteikite užuominų apie tai, kur jam liečiant jums malonu, tačiau neverskite vyro jaustis kontroliuojamu. Valdingumas ne visada būna seksualus. Vietoje to, kad kontroliuotumėte visus partnerio judesius, pasakykite jam garsiai, kai jis palies jūsų karštą tašką, ar priminkite jam, kaip malonu buvo, kai jis padarė kažką konkretaus. Leiskite vyrui tyrinėti jūsų kūną ir suprasti, jog suteikia jums malonumą.

10. Seksas per pirmąjį pasimatymą

Jei paskubėsite nusiplėšti drabužius po pirmojo pasimatymo, partneris gali pamanyti, jo esate pasileidėlė. Intymumas pirmąją pažinties dieną vers vyrą manyti, jog esate tinkama tik vienos nakties nuotykiai, bet ne rimtiems santykiams. Geriau aistringai pabučiuokite jį atsisveikindama, jei jaučiate ryšį. Tai privers jį norėti daugiau.