Senovės Budistai mokė, kad bandymas naudoti žodžius, norint apibūdinti nuostabius jausmus, atitraukia nuo tikrojo jausmo. Taigi, visi galime sutikti, kad orgazmą, vieną iš gyvenimo stipriausių malonumų, tikrai sunku apibūdinti žodžiais. Tačiau nepaisant to, kad jausmą apibūdinti sunku, yra kai kurie klausimai, į kuriuos atsakyti galima tik žodžiais. Štai penki dažniausiai užduodami klausimai apie orgazmą ir jų atsakymai.

G-taškas. Faktas ar fikcija?
Faktas. Pavadintas vokiečių ginekologo Ernsto Grafenbergo vardu. G-taškas yra labai jautrus, pupelės formos malonumo taškas, tipiškai lokalizuotas priekinėje vaginos sienelės pusėje, maždaug 6 centimetrų gylyje.

Dėl sunkiai randamos vietos, G-taškas dažnai stimuliuojamas ne tik vaginalinės sueities metu, bet ir naudojant G-taško masažuoklį, kuris milijonams moterų visame pasaulyje jau padėjo surasti savo G-tašką!

Ar senėjimas sumažina gebėjimą patirti orgazmą?
Pasak tyrimo, atlikto mokslininkų Indianos universitete, moterys su amžiumi ima patirti geresnius orgazmus. 61% moterų nuo 18 iki 24 metų amžiaus teigė, jog patyrė orgazmą per paskutinį sekso seansą, o 65% moterų virš 30 ir 70% moterų virš 40 teigė tą patį.

Remiantis apklausomis ir statistika, ekspertai aiškina, kad padidėjęs pasitikėjimas, komfortas ir intymumas su ilgalaikiu partneriu pagerina seksualinį pasitikėjimą savimi. Be to, vyresnės moterys yra labiau patyrusios, taip pat geriau pažįsta savo kūną, jo reakcijas ir žino malonumo taškus.

Kodėl esu vienintelė, nepatirianti orgazmo?
Akivaizdu, kad nesate vienintelė. Trečdalis moterų patiria sunkumus, norėdamos patirti orgazmą sekso metu ir net 80% moterų nepatiria orgazmo tik esant vaginalinei stimuliacijai. Yra didelė tikimybė, kad paprasčiausiai neradote savo malonumo taško!

Taip pat norėtume pakeisti požiūrį į orgazmus: labai lengva jaustis, kad susimauname, kai nepasiekiame orgazmo, tačiau yra tiek daug malonumo, kuris nutinka kelyje į orgazmą. Tiesą sakant, bet koks tikslas sekse atima smagumą ir labai daug malonumo, o tai gali sulaikyti jus nuo visiško atsidavimo pojūčiams. Atsiloškite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės jauduliu. Jei orgazmas bus, reiškia, jis bus, o jei ne, jūs vis tiek jausite nuostabų jausmą!

Ar yra galimybė, kad viskas tik mano galvoje?
Savivertė ir gerovė tikrai gali atlikti didelį vaidmenį jūsų sugebėjimui visiškai mėgautis seksu ir orgazmui. Jei nesate sveika, laikas nuraminti jūsų protą. Taip pat verta nepamiršti, kad dažni orgazmai yra labai sveika.

O kaip pasikelti seksualinę savivertę? Tai gali būti ypač lengva! Gali užtekti nuotaiką sukuriančios muzikos ar seksualiai stimuliuojančio maisto, nes tyrimai rodo, kad kuo labiau pasitikime savimi ir savo kūnu, tuo didesnė tikimybė orgazmui pasiekti.

Kaip galiu padidinti savo šansus pasiekti orgazmą?
Visų pirma, prisiminkite kaip mylėjotės praeityje, prisiminkite pozas, kokia buvo įžanga ir t.t. Tada prisiminkite tai: moterys, kurios dažnai patiria orgazmus yra labiausiai linkusios eksperimentuoti skirtingomis technikomis, pozomis, žaisliukais ir visų trijų dalykų kombinacijomis. Galiausiai, pradėkite eksperimentuoti pati pažindama savo kūną, o jei turite partnerį, tegu jis būna jūsų gidu.

Vibratoriai, ypač klitorio, gali padėti jums dramatiškai padidinti tikimybę pasiekti orgazmą, tačiau svarbiausia pažinti savo pačios kūną.

Kaip supratote, orgazmas priklauso nuo fiziologinių, biologinių ir psichologinių faktorių kombinacijos. Jei jums pasisekė ir patiriate maksimalų malonumą – džiugu. Jei vis dar ieškote savo karšiausių vietelių, pradėkite išbandydama kažką naujo. Tai darydama atsigręšite atgal ir suvoksite, kad buvo verta laukti!