Dauguma žmonių yra numatę, ką jie nori padaryti per savo gyvenimą. Tačiau, ar visi turi sąrašą, kokiu seksu norėtų užsiimti? Todėl pateikiame– 8 karštas idėjas, kurias per savo gyvenimą turėtų išmėginti kiekvienas!

1. Seksas tyliai

Sunku būtų rasti porą, kuri besimylėdama neišleistų nė garselio. Vis dėlto, kartais tiesiog būtina pasistengti tai daryti tyliai, pavyzdžiui, jei viešite tėvų namuose.

Kodėl tai smagu? Išlikti tyliems ir ramiems nėra taip lengva, ir tai gali pareikalauti nemažai pastangų. Kai bijote, kad Jus išgirs, Jūsų pojūčiai sustiprėja, todėl seksas tampa dar karštesnis. Kai kuriuos jaudina vien tai, kad jie gali būti užklupti.

Kada geriausia tai išbandyti? Jei pirmą kartą viešite tėvų namuose kartu, geriau šios minties atsisakyti, nes galite jausti pernelyg didelę įtampą. Darykite tai tada, kai abu jausitės patogiai.

2. „Greitukas“

Nors kai kurie teigia, kad jiems sekso metu nepatinka skubėti, tačiau tai iš tiesų gali jaudinti. Tai gali netgi padėti pagerinti lytinį gyvenimą.

Kodėl tai smagu? Atsakymas paprastas – partneriai paprastai būna aistringesni, nes skuba „daug nuveikti“ per labai trumpą laiką.

Kada geriausia tai išbandyti? Kai turite nedaug laiko, pavyzdžiui, prieš darbą.

3. Tingus popietės seksas

Turite laisvą dieną ir niekur neskubate? Pasimėgaukite vienas kitu niekur neskubėdami.

Kodėl tai smagu? Darbo dienomis dažna pora neranda laiko pasidžiaugti vienas kitu, ir po darbo dienos paprasčiausiai nebeturi jėgų pasimylėti, o juk kiekvienas žino, kad seksas tikrai svarbus santykiams.

Kada geriausia tai išbandyti? Žinoma, geriausias tam laikas – savaitgalis, kada nereikia niekur skubėti.

4. Seksas naujuose namuose

Tai tikrai puiki patirtis: atsikrausčius į naujus namus, galite „pakrikštyti“ visas patalpas pasimylėdami.

Kodėl tai smagu? Tyrimai rodo, kad žmonės, mylėdamiesi naujose vietose, jaučiasi labiau atsipalaidavę, todėl ir seksas paprastai būna daug geresnis.

Kada geriausia tai išbandyti? Žinoma, geriausias laikas – pirmos dienos, kada atsikraustote į naujus namus ir dar nesate pripratę prie pasikeitusios aplinkos.

5. Seksas ankštoje patalpoje

Ar jau bandėte seksą lifte ar duše?

Kodėl tai smagu? Stovint pasimylėti gali būti gana sudėtinga, jūs turite „tilpti“ tam tikroje patalpoje, ir tai gali tikrai jaudinti.

Kada geriausia tai išbandyti? Geriausias laikas tai išbandyti – tuomet, kai to norite ir turite galimybę. Kai kurios poros, vyresnės nei 30 metų, teigia, kad tai gali pagyvinti lytinius santykius ir padėti vėl pasijausti jauniems.

6. „Vaidmenų“ seksas

Kokios profesijos atstovai Jus labiausiai jaudina? Jums tikrai nereikia ieškoti kito asmens, jei turite antrąją pusę, nes tiesiog galite inscenizuoti seksą su tam tikros profesijos atstovais, nes galite tiesiog… persirengti!

Kodėl tai smagu? Tai gali būti tikras atradimas miegamajame, tačiau svarbu ir tai, kad Jūs vaidmenis galite keisti kaskart, kai to norite.

Kada geriausia tai išbandyti? Tada, kai jaučiate, kad seksualinis gyvenimas tapo pernelyg monotoniškas.

7. Kai jaučiatės laimingi

Kai esate geros nuotaikos, tikėtina, kad lytinis potraukis padidėja, taigi, kodėl tuo nepasinaudojus?

Kodėl tai smagu? Kai esate gerai nusiteikę, tikėtina, kad būsite labiau linkę eksperimentuoti ir išbandyti naujoves.

Kada geriausia tai išbandyti? Bet kada, kada tik jaučiatės gerai: galite atšvęsti tiesiog mažytes, ir, atrodytų, visai nereikšmingas progas.

8. Seksas su ledo kubeliais

Kontrastai tikrai gali kaitinti: sekso metu būnate gerokai įkaitę, taigi, ledo kubeliai padeda Jums atvėsi.

Kodėl tai smagu? Tyrimai rodo, kad tokie netikėtumai, kaip sekso metu ant kūno uždėtas ledo kubelis, gali ne tik atvėsinti, bet ir stiprinti lytinį susijaudinimą, taigi, kodėl to neišbandžius?

Kada geriausia tai išbandyti? Turbūt visi sutiks, kad tam geriausias metas – vasara, tačiau, žinoma, galima tai daryti ir pakankamai šiltoje patalpoje.