Flirtavimas, tai vienas lengviausių būdų, remiantis teorijomis. Žinoma, Jūs patys suprantate, jog esate žavingas žmogus ir, kad aplinkiniai nori su jumis bendrauti, susipažinti ir pan. Todėl mes pateikiame geriausių flirtavimo būdų „sąrašą“, kuris pagelbės Jums, ką sakyti tam tikromis situacijomis.
Apsimetinėk, kol tai pavyks. Nė vienas flirtavimas neveiks, nebent Jūs tikėtumėte, kad esate labiausiai traukiantis žmogus kambaryje. Kaip sako Laurel House, pažinčių ir flirtavimo treneris, gyvenimo lyderis – „jūs norite išskirti patį patikimiausią konfidencialumą, kokį tik galite“.
Pasitikėjimas kyla iš skrandžio. Kai Jūsų balsas ateina iš skrandžio, vietoj Jūsų gerklės, Jūs natūraliai susiduriate su tuo, kad esate labiau įtikinantis ir ramus. Be to, kalbant iš diafragmos, jūsų žodžiai tampa lėtesni, sunkūs.
Būk dovana. Negalima naudoti sunkiai pasiekiamų žaidimų, kai pradedate flirtuoti. Turėkite aiškius savo ketinimus, kodėl flirtuojate.
Negalvokite, kai flirtuojate. Tai normalu, jausti nerimą flirtuojant, kai prieinate prie nepažįstamojo ir sakote „labas“. Nesijaudinkite dėl nerimo, pakeiskite savo jausmus į „aš noriu pamatyti, jog tave suinteresavau“. Užuot kitam asmeniui iškart duodant pagrindą, prisiminkite, kad esate ten, kur galite išsiaiškinti, ar tas asmuo vertas jus pažinti.
Užduokite klausimus. Žmonės mėgsta duoti patarimus, todėl tai nėra lengviau pradėti pokalbį, nei klausti. House priduria: „kai klausiate ko nors, ir jie jums duoda patarimus ar informaciją, jie atkreipia į jus dėmesį ir automatiškai jaučiasi su jumis labiau susiję“.
Sekite savo klausimus, ypač kalbant apie save. Norėdami įsitikinti, kad neužbaigiate atsakimų, susijusių tik su klausimais, grįžkite prie savo pokalbio ir įtraukite kažką apie save, o tada klauskite kitą klausimą, pavyzdžiui: „Kaip jūs išvirėte šiuos brokolius? Aš stengiausi juos virti beveik visą naktį, kol esu įgudusi su kepsniai, daržovės mano silpnybė“.
Padarykite akių kontaktą, o veliau nebežiūrėkite. Psichoterapeutas Heatheras Edwardsas teigia, kad tai yra geriausias būdas parodyti savo susidomėjimą.
Prisistatykite. Tai taip paprasta, jūs net negalvojate apie tai, kaip apie flirtavimą. Paprasčiausi klausimai: „kaip jūs sužinojote apie buto šeimininkę?, kuris paveikslas jums mėgstamiausias?“ paskatina pradėti pokalbį. Svarbiausia yra tik klausytis, juk žmonės mėgsta būti išklausomais. O tai atveria kelią į susidomėjimą, gerumą ir empatiją.