Analinių žaisliukų naudojimas pirmą kartą gali kiek bauginti, tačiau jei yra noro, o pasiruošimas atliekamas tinkamai – bijoti tikrai nėra ko. Nepaisant to, ar esate vienišas, su turite partnerį, analiniai žaislai gali labai praturtinti seksualinį gyvenimą ir suteikti naujų pojūčių. Todėl, jei ieškote naujos patirties, siūlome išbandyti šio tipo žaisliukus.

Suprantama, kad labai sunku išsirinkti – juk rinkoje pasiūla milžiniška. Kokio tipo žaisliuką rinktis ir kokius pojūčius jis suteikia? Iš kokių medžiagų gaminami analiniai žaislai ir ar jie saugūs? Kaip tinkamai jais pasirūpinti? Iš šiuos ir dar daugiau klausimų atsakysime straipsnyje.

Analinių žaislų rūšys

Kodėl žmones traukia mintis apie analinę stimuliaciją? Atsakymas gana paprastas – analinėje angoje gausu jautrių nervų galūnių, kurios priklauso panašiai sistemai, kaip vaginos ar varpos juslinė sistema, todėl stimuliacija gali sukelti itin audringus bei malonius pojūčius. Papildomas analinis stimuliavimas gali sustiprinti pojūčius ir pagreitinti orgazmą įprastos, klasikinės sueities metu arba gali būti traktuojamas, kaip atskira sekso rūšis.

Analinei stimuliacijai skirtų žaisliukų iš ties gausu, tad apžvelkime jų rūšis.

Analiniai kaiščiai
Analinius kaiščius galima naudoti tiek poroje, tiek solo žaidimų metu. Tai vieni iš populiariausių analinės stimuliacijos žaisliukų, tinkantys tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Analiniai kaiščiai yra skirti suaktyvinti jautriąsias nervų galūnėles, esančias išangėje, sukelti malonumą, intensyvius kūno pojūčius. Juos naudoti paprasta ir saugu.

Analinių kaiščių rūšys:

  • Klasikiniai. Klasikinės formos analiniai kaiščiai būna aptakūs, dažniausiai lašą primenančios formos. Jų viršūnė paprastai būna smailėjanti, po truputį platėja į apačią, o pačioje apačioje yra praplatėjimas, neleidžiantis kaiščiui įsmukti per giliai;
  • Kaiščiai P-taškui. Tokie kaiščiai būna lenktu galiuku ir yra skirti vyrų prostatai masažuoti;
  • Pripučiami. Tokius kaiščius sudaro klasikinės formos analinis žaisliukas bei pompa. Šie kaiščiai suteikia ypatingą pilnumo jausmą, juos dažniau renkasi patyrę analinių malonumų mėgėjai;
  • Įmantrūs. Tokie kaiščiai gali būti stikliniai ar metaliniai, puošti įvairia stimuliuojančia tekstūra, kuri suteikia papildomus pojūčius.

Dydis:
Pradedantiesiems patariama rinktis nedidelius analinius kaiščius (4 – 10 cm ilgio ir 2,5 – 3,5 cm pločio), kad pernelyg savęs neišgąsdinti, na, o atsiradus poreikiui visada bus galima įsigyti didesnį.

Vidutiniai analiniai kaiščiai (8 – 12 cm ilgio, 3,5 – 4,5 cm pločio) yra gana universalūs, tinka praktiškai visiems, sukelia intensyvius pojūčius, tačiau jų naudojimas nėra skausmingas, įvedimas ir išėmimas yra paprastas ir nesukeliantis diskomforto.

Itin dideli kaiščiai (ilgis nuo 12 cm, plotis nuo 7 cm.) tinka patyrusiems, mėgstantiems ekstremalią stimuliaciją ir labai intensyvius, aštrius pojūčius.

Papildomos stimuliacijos gali suteikti vibracija
Analiniai kaiščiai gali būti įprasti, o jei norite daugiau pojūčių – rinkitės kaiščius su vibracija. Vibruojantis žaisliukas suteiks dar intensyvesnius pojūčius ir stipresnį malonumą. Rinkoje galite rasti gausybę analinių kaiščių, kurių vibraciją galėsite reguliuoti pagal save: didinti ar mažinti intensyvumą, rinktis skirtingus vibracijos režimus.

Analinis kaištis Prisitaikėlis
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
Analinis kaištis We-Vibe Ditto (violetinis)
Analiniai Kaiščiai Švelnumas
Analinis kaištis Elegantiškasis
Analinis kaištis Tyli vibracija
-10%
Analinis kaištis Vibruojantis mažulis
(2)
40.26 € 36.23 €
Penio žiedas – kaištis Ernis
Analinis kaištis Glotnusis (mėlynas)
Vibratorius Black Velvets
(1)
25.95 €
Analinis kaištis Sidabras (raudonas)

Kaiščių vibracija gali būti valdoma mygtukais, esančiais ant pagrindo ar nuotolinio valdymo pultais. Tokie pulteliui suteikia puikią galimybę pasimėgauti netikėtais pojūčiais, jei sugalvosite kontrolę perduoti partneriui.

Vibruojantys žaisliukai gali būti įkraunami baterijomis, o aukščiausios kokybės žaisliukai yra įkraunami USB jungtimi ir tai idealu, nes jums nebereikia rūpintis baterijomis, be to, toks žaisliukas bus ir kur kas galingesnis bei ilgaamžiškesnis.

Plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, jog analiniai kaiščiai tinka tik moterims. Vyrai taip pat kuo puikiausiai gali juos naudoti, atrasdami naujus pojūčius savo kūne. Vyrų išangė dar jautresnė, nei moterų, jie gali patirti analinį orgazmą.

Kaip naudoti analinį kaištį?

Šį žaisliuką galima naudoti trejopai: lytinio akto metu, nešiojimui įsidėjus ilgesnį laiką arba kaip priemonę analiniams raumenims pratempti:

Lytinio akto metu analinį kaištį gali naudoti tiek vyras, tiek moteris. Tai leidžia sustiprinti malonumą, padaryti orgazmą intensyvesnį ir prailginti jo trukmę. Be to, vyrui naudojant analinį kaištį erekcija išlaikoma ilgiau, nes šis žaisliukas veikia prostatą;

Vis dažniau analinis kaištis pasirenkamas kaip ilgesnį laiką nešiojama priemonė. Tai seksualiai jaudina, skatina libido ir paruošia analinę angą lytiniams santykiams. Jei renkatės kaištį tokiam tikslui, geriausiai tiks stiklinis arba silikoninis;

Analinis kaištis būtinas prieš seksą naudojant strap-on tipo priemone, jis padeda paruošti išangę įsiskverbimui, ištempia raumenis.

Kamuoliukai
Analiniai kamuoliukai, kaip ir kaiščiai, būna skirtingų rūšių. Aptarkime populiariausias:

  • Lazdelės. Tokio tipo analinių kamuoliukų forma dažniausiai labai aptaki, jie sudaryti iš į apačią didėjančių kamuoliukų, „suvertų“ ant stabilaus pagrindo. Šio tipo žaisliukai labai lankstūs ir prisitaiko prie kūno. Žaisliuko apačioje dažniausiai būna rankenėlė patogiam išėmimui arba lipnus padelis, kurį galite prilipinti prie lygaus paviršiaus ir mėgautis atlaisvinus rankas.Lazdelės tipo kamuoliukai labiausiai tinka pradedantiesiems, nes dažniausiai toks žaisliukas yra nedidelio skersmens, galima patiems reguliuoti įterpimo gylį;

  • Kamuoliukai, kuriuos jungia virvelė. Šie kamuoliukai būna sujungti virvele, kuri gali būti medžiaginė arba silikoninė. Dažniausiai būna du, tačiau gali būti trys ar net keturi kamuoliukai. Įvedus į išangę jie gali būti judinami, taip sukeldami vibracijas ir suteikdami stiprius pojūčius. Šio tipo žaisliukus dažniausiai renkasi norintys gilių, aštresnių pojūčių;
  • Vibruojantys. Analiniai kamuoliukai, kaip ir analiniai kaiščiai, gali turėti papildomą vibracijos funkciją. Vibracija suteikia dar intensyvesnę stimuliaciją ir sustiprina pojūčius. Dažnai vibracijos intensyvumą galima reguliuoti, kai kurie žaisliukai turi galimybę pasirinkti iš keleto vibracijos režimų. Taip pat galite įsigyti analinius kamuoliukus, valdomus pulteliu per atstumą, taip suteikdami seksui dar daugiau žaismingumo, na ir žinoma tai labai patogu: veiksmo metu užsimanius pakeisti vibracijos dažnį, atliksite tai vieno pultelio mygtuko paspaudimu.

Dydis
Kalbant apie dydį, galioja ta pati taisyklė, kaip ir analiniams kaiščiams – mažesni kamuoliukai labiau tiks pradedantiesiems, na, o pasitreniravę ir įgiję patirties, galėsite rinktis ir didesnius kamuoliukus.

Kaip naudojami analiniai kamuoliukai?
Analinių kamuoliukų naudojimas kiek kitoks, nei kaiščių. Dažniausiai jie įterpiami prieš ar per lytinį aktą, o orgazmo metu kamuoliukai ištraukiami – taip pajusite neįtikėtinai stiprius pojūčius ir intensyvų orgazmą.

 
Analiniai falo imitatoriai
Analiniai dildo nuo įprastų falo imitatorių skiriasi savo dydžiu ir forma – jie kur kas plonesni ir turi specialų išplatėjimą apačioje, kuris užtikrina saugų naudojimą. Jei planuojate įsigyti falo imitatorių ir norėsite naudoti jį analiniams malonumams, rekomenduojame pirkti tik specialiai tam skirtą žaisliuką. Kai kurie analiniai falo imitatoriai skirti specialiai vyrams. Tokio falo imitatoriaus forma pritaikyta taip, kad stimuliuotų prostatą.

Nuo kaiščių šie žaisliukai skiriasi akivaizdžiai – jie dažniausiai atkartoja penio formą ir išvaizdą. Skirtingai nei kaiščiai, analiniai dildo skirti glamonėms, kurių metų žaisliukas stumiamas ir traukiamas.

Analiniai vibratoriai
Analiniais vibratoriais naudotis gali tiek vyrai, tiek moterys. Tokie vibratoriai nuo įprastų skiriasi savo forma – jų galiukas kur kas plonesnis už pagrindą. Dažnai analiniai vibratoriai būna lenkti, todėl jie ypač tinkami vyrų prostatos stimuliacijai.

Iš kokių medžiagų gaminami analiniai žaislai?

Šiais laikais gausu medžiagų, iš kurių gaminami sekso žaislai, tad žmonėms dažnai kyla klausimas „kuri medžiaga geresnė?“ Pažvelkime iš arčiau:

Medicininis silikonas. Tai itin aukštos kokybės medžiaga, ne veltui ji viena iš populiariausių. Silikonas yra ypač švelnus, malonus kūnui, higieniškas, greitai sušyla, ant paviršiaus nesikaupia bakterijos, jį lengva valyti, be to, tai tikrai ilgaamžė medžiaga.

Plastikas. Tai nėra tokia glotni ir maloni medžiaga, kaip silikonas, tačiau ji taip pat saugi. Dažnas pasirinkimas ribotą biudžetą turintiems žmonėms.

Stiklas. Stikliniai analiniai žaislai pasižymi aukšta kokybė. Dažnai jie gaminami rankomis, būna preciziškai dekoruoti įvairiomis detalėmis, tad puikiai tinka dovanoti. Stiklas – itin ilgaamžė medžiaga, tačiau reikia saugoti ir nuolat apžiūrėti ar neatsirado įtrūkimų. Ši medžiaga pasižymi temperatūrų išlaikymu, todėl, jei norite patirti aštresnių pojūčių, stiklinį žaislą galite pašildyti ar pašaldyti.

Metalas. Metalas taip pat yra aukštos kokybės ir ilgaamžė medžiaga, puikiai išlaiko vėsą, prižiūrimas labai paprastai. Dažnai metaliniai analiniai kaiščiai būna dekoratyvūs – puošti kristalais, pūkuotomis uodegėlėmis, dailiai supakuoti.

Higiena

Analiniams žaidimams labai svarbi higiena, nepaisant to, ar užsiimsite analiniais malonumais vienas, ar poroje. Pirmiausia, rekomenduojame nusiprausti duše, išangę prausiant kiek kruopščiau. Analinei angai naudokite neutralų muilą.

Jei norite dar kruopščiau apsivalyti, galite pasidaryti klizmą. Šį veiksmą rekomenduojame atlikti maždaug dvi valandas iki analinio akto.

Analinių žaislų priežiūra

Teisinga žaisliukų priežiūra – raktas į jų ilgaamžiškumą, jūsų malonumą bei sveikatą. Tinkamai prižiūrimi žaisliukai tarnaus žymiai ilgiau, tad ką verta žinoti?

Visų pirma, išsirinkite tinkamą lubrikantą. Naudojant bet kokį analinį žaisliuką lubrikantas yra būtinas, kadangi išangė natūraliai nesilubrikuoja, o nenaudodami lubrikanto, galite pažeisti jautrią gleivinę.

Lubrikantą turėtumėte rinktis pagal žaisliuko medžiagą: jei žaisliukas pagamintas iš medicininio silikono, rinkitės tik vandens pagrindo lubrikantus. Tokie lubrikantai nepažeis žaisliuko paviršiaus, jie nelipnūs, malonios tekstūros, tačiau juos gali tekti dažniau aplikuoti, nes gleivinė linkusi juo sugerti.

Jei jūsų žaisliukas pagamintas iš plastiko, metalo ar stiklo, galite rinktis silikono pagrindo lubrikantą. Silikoniniai lubrikantai ilgiau išlieka, nei vandens pagrindo, jie itin slidūs, tad juos aplikuoti teks kur kas rečiau.

 
Taip pat pravartu žinoti, jog jau panaudoto analinio žaislo išangėje, negalima naudoti vaginalinei stimuliacijai prieš tai jo nenuplovus. Ant žaisliuko gali likti bakterijų, kurios gali sukelti uždegimus.

Žaisliukus laikyti patariame specialiuose maišeliuose ar dėžutėse, kiekvieną atskirai, nes taip užtikrinsite visišką higieną.

Po kiekvieno naudojimo žaisliukus kruopščiai nuplaukite tekančiu vandeniu ir muilu. Papildomai rekomenduojame naudoti specialius antibakterinius sekso žaislų valiklius, kurie sunaikins likusias bakterijas nekenkiant žaisliuko paviršiui, tad jis tarnaus ilgiau.

Tikimės, sunaikinome įsisenėjusius stereotipus ir jei svajojote išmėginti analinius žaisliukus, dabar tai padaryti bus daug lengviau. Įsileiskite į savo seksualinį gyvenimą naujovių, praturtinkite jį ir pasimėgaukite naujais potyriais!