Seksualinės revoliucijos salvės seniausiai nutilo, laikai, kai „sekso nebuvo“ – praeityje. Dabar, jei tik norite, sekso yra visur, įvairaus, ir daug. Ir vis dėlto viso pasaulio namų šeimininkių libido į padanges keliantis romanas „50 pilkų atspalvių“ bei kitos jo dalys metė dar vieną iššūkį tiems, kas myli ir mylisi: sekso žaisliukai ir rafinuoti suaugusiųjų žaidimai tapo įdomūs net ir toms poroms, kurios iki tol nė nenumanė, kam jų reikia. Ir kai drovioji Anastazija Styl rausdama rinkosi iš Kristiano stalčiaus, ką gi norėtų išbandyti, vienas pirmųjų jos pasirinkimų buvo analinis kaištis – žaisliukas, kurį pasirinkti išdrįstu ne kiekviena. Kam jis reikalingas ir kaip jis veikia?


Uždraustas vaisius, kurio paragauti drovu


Išangės stimuliacija gali būti ne mažiau maloni, nei tradicinis vaginalinis seksas. Tačiau ne kiekvienas drįsta tai išbandyti, kartais net ir sau prisipažinti, kad norisi žaidimų zonoje, kuri dažnai vis dar laikoma tabu – nelengva. Daugeliui žmonių analinė stimuliacija asocijuojasi su homoseksualiais santykiais. Nors iš tikrųjų tai – klaidingas įspūdis, nes išangės srityje išsidėstę daug jautrių erogeninių taškų, kurių stimuliacija sukelia malonumą nepriklausomai nei nuo lyties, nei nuo lytinės orientacijos. Kartą pabandžius, galima atrasti visiškai naujų seksualinių potyrių. Ir čia jums padės analiniai stimuliatoriai.


Analiniai stimuliatoriai neskirstomi pagal lytį, juos gali naudoti ir moterys, ir vyrai. Išimtis – tik vyrams skirti prostatos stimuliatoriai, nors ir tarp jų nestinga uniseks modelių, kuriuos gali naudoti ir moterys. Tačiau vis dėlto daugelis taip ir lieka nesupratę, kaip teisingai juos naudoti ir kokio pobūdžio kaištį rinktis naujokui.


Analiniai kaiščiai – vienas geriausiai perkamų sekso žaislų, jų įvairovė – tikrai didelė, vienas nuo kito jie skiriasi forma, dydžiu, medžiagomis, iš kurių pagaminti. Malonumas juos naudojant patiriamas dėl to, kad veikiami analiniai raumenys, o tai – viena stipriausių žmogaus erogeninių zonų. Analinės stimuliacijos ypatumai – tai, kad norint patirti seksualinį pasitenkinimą nebūtina net judėti, užtenka, kad analinis kaištis būtų įkištas į išangę.


Analinių kaiščių būna silikoninių, lateksinių, pagamintų iš termoplastinės gumos, termoplastinio elastomero, stiklo, metalo ir kitokių medžiagų. Koks labiausiai tinka jums, priklauso tik nuo individualių pojūčių. Vis labiau populiarėja analiniai kaiščiai su vibracija – tai papildoma galimybė sustiprinti malonumą. Taip pat būna kaiščių su uodegėlėmis, papuošalais, blizgučiais.


Kaip naudojamas analinis kaištis?


Šį žaisliuką galima naudoti trejopai: lytinio akto metu, nešiojimui įsidėjus ilgesnį laiką arba kaip priemonę analiniams raumenims pratempti.


Lytinio akto metu analinį kaištį gali naudoti tiek vyras, tiek moteris. Tai leidžia sustiprinti malonumą, padaryti orgazmą intensyvesnį ir prailginti jo trukmę. Be to, vyrui naudojant analinį kaištį erekcija išlaikoma ilgiau, nes šis žaisliukas veikia prostatą.


Vis dažniau analinis kaištis pasirenkamas kaip ilgesnį laiką nešiojama priemonė. Tai seksualiai jaudina, skatina libido ir paruošia analinę angą lytiniams santykiams. Jei renkatės kaištį tokiam tikslui, geriausiai tiks stiklinis arba silikoninis.


Analinis kaištis būtinas prieš seksą naudojant strap-on tipo priemone, jis padeda paruošti išangę įsiskverbimui, ištempia raumenis.


Išangės raumenims tempti naudojami praplatinti kaiščiai, kurie įvedami į išangę mažesni, o pasui specialia kriaušyte padidinami.


Be abejo, analinį kaištį, kaip ir bet kokį kitą išangei skirtą žaisliuką, rekomenduojama naudoti kartu su analiniam seksui skirtu lubrikantu. Kadangi natūralios lubrikacijos išangėje nėra, lubrikantas palengvins įsiskverbimą, pojūčiai bus malonesni.


Kaip išsirinkti analinį kaištį?


Svarbiausia renkantis analinį kaištį – išsirinkti tinkamą dydį. Jei tai – pirmoji jūsų patirtis su šiuo žaisliuku, nepirkite iš karto didelio skersmens kaiščio. Tokį naudoti, be abejo, taip pat būtų įmanoma, tačiau jis kels daugiau diskomforto nei malonumo. Mažų ir vidutinio dydžio analinių kaiščių skersmuo – nuo 1,5 iki 4 cm. Nuo 4 iki 7 cm dydžio skersmuo – tai dideli analiniai kaiščiai. Daugiau nei 7 cm skersmens – kaiščiai-gigantai, kuriuos naudoja tik žmonės, ilgesnį laiką propaguojantys analinę stimuliaciją.


Jei analinį kaištį naudosite ne su partneriu, geriau pirkite vibruojantį. Tokie kaiščiai idealiai tinka masturbuojantis, tačiau nėra patogūs kaip priedas prie įprasto sekso, taip pat netiks nuolatiniam nešiojimui.


Analiniai kaiščiai su akute, uodegėle ar blizgučiu gale atrodo dailiai, jie – tarsi aksesuaras, kuris sekso metu ne tik teikia didesnį malonumą, bet ir skatina jaustis seksualiau. Kartu tai ir puikus būdas partneriui nustebinti: iš lėto nusirengiate, atsukate užpakaliuką – ir staigmena!


Na, o svarbiausia renkantis analinį žaisliuką – kad jis patiktų būtent jums ir nekeltų diskomforto. Gerų analinių kaiščių paviršius idealiai lygus, jie nekenkia išangės gleivinei ir yra visiškai saugūs, net naudojant ilgą laiką.

Taigi, tinkamai pasiruošus ir po truputį susipažįstant su analiniu seksu galima patirti dar daugiau malonumo. Svarbu pasirinkti viską pagal savo galimybes.