Tiems, kuriems patinka analinis seksas gali būti iš tiesų labai gera. Labai daug žmonių tai daro, o dauguma žmonių tai išbando. Analinio sekso jaučiami pojūčiai, moterims, gali būti labai intensyvūs, o vyrams labai malonus išangės aptemptumo jausmas.


Analiniai lytiniai santykiai yra labai dažni, tačiau jie gali būti sudėtingi. Taip yra ne todėl, kad sudėtingos analinio sekso pozos. Atvirkščiai, tiesiog abu partneriai turi įveikti psichikos blokus, dėl kurių mąstoma apie nešvarumus arba negražumus. Iš tikrųjų išangė nėra skirta seksui, o jei ji naudojama ne pagal pagrindinę paskirtį, tam reikia pasiruošimo. Po lengvos treniruotės nėra jokios priežasties, kodėl išangė neturėtų priimti iki vieno su puse colio skersmens ir trijų ar keturių colių ilgio varpos.


Moteris gali pradėti nuo muiluoto piršto vonioje, taip įpratintų prie skverbties. Ten taip pat esama specialių malonumui jautrių vietų, taip kaip makštyje. Po kurio laiko jau gali būti įstumiami du pirštai, o galiausiai ir trys. Yra specialūs šiam tikslui skirti chirurginiai instrumentai, tačiau geros kokybės storas analinis vibratorius gali būti lygiai taip pat naudingas. Išangės atidarymas tokiu būdu penkioms ar dešimčiai minučių per dieną yra tinkamas, nes per savaitę ar dvi ji jau bus pasiruošta lytiniams santykiams.


Įsiskverbimo į išangę sekso pozų yra tiek daug, kaip ir į makštį, bet dažniausiai naudojamos trys: kai ji guli veidu žemyn, klūpomis arba ant nugaros. Veidu žemyn yra sekso poza, nuo kurios tinkamiausia pradėti. Jei paviršius yra tvirtas, ji negalės atsiplėšti nuo besiskverbiančio penio. Net jei jai labai patinka, ateina akimirka, kai ji bandys tai padaryti, ir taip bus, kol nepripras. Be to, kai moteris guli veidu žemyn, jos sėdmenys neleis pradedantiesiems giliai skverbtis. Todėl tai yra gera sekso poza nepatyrusioms analiniame sekse poroms.


Prieš įkišant varpą yra geriau, jei meilės žaidimų metu jis ar ji įkiš pirštą ar du. Pasirinktu momentu ir su daug lubrikanto ant jo varpos ir jos išangės, jis turėtų suimti galvutę ir suspausti ją rodomuoju pirštu ir nykščiu. Taigi sumažinus galvutės dydį ji stumiama taip, kad minėti pirštai liktų išangės kraštuose. Šios analinio pozos metu varpa vedama teisinga kryptimi. Jos darbas - atpalaiduoti raumenis taip, kad jo galvutė lengvai įeitų į vidų. Per kelias sekundes raumuo paprastai užsidaro, tačiau jis greitai atsipalaiduoja - tik tada gilyn turėtų būti stumiamas varpos kotas.


Kitos analinio sekso pozos:


• Šuniuko poza. Galvojant apie analinį seksą, turbūt dažniausiai pagalvojama apie šią pozą, kai priimantis partneris klūpi ant keturių, o įeinantis partneris eina iš galo. Nors tai yra labiausiai paplitusi analinio sekso poza, tai nereiškia, kad ji patogiausia ar tinkamiausia pradedantiesiems, kadangi gaunančiojo poza sutraukia išangę.


• Skraidantis šuo. Populiariosios šuniuko pozos variacija, kai davėjas stovi už gavėjo (o ne klūpi), o savo kojas laiko gavėjo kojų išorėje. Jūs pamatysite, kad davėjas bus aukštesnėje pozicijoje, todėl įterptis į išangę bus žemėjanti.


• Misionierius. Standartinė misionieriaus poza (vyras viršuje, partnerė apačioje) yra faktiškai geriausia analinio sekso pradedantiesiems poza, nes ji leidžia gavėjui visiškai atpalaiduoti išangę, todėl skverbtis daug paprastesnė.


• Analinis kritimas. Šioje analinio sekso pozoje gavėjas yra viršuje, o davėjas apačioje. Galite pagalvoti, kad tai geriausia poza pradedantiesiems, nes ji leidžia gavėjui kontroliuoti gylį, greitį, bet iš tikrųjų, viršuje esantis gavėjas netyčia sutraukia išangę, todėl skverbtis tampa sudėtingesnė.


• Dviguba skverbtis. Galima tik tuomet, kai gavėja - moteris, o dvigubos skverbties menas gali padovanoti moteriai itin didelių malonumų. Kadangi ten yra labai daug jautrių tarp makšties ir analinės angos sienos bendrų nervų galūnėlių, vienu metu vykstanti stimuliacija gali būti itin erotiška.


• Analinė skverbtis iš šono. Dar viena gera analinio sekso pozicija pradedantiesiems, kai gavėjas guli ant šono, o davėjas artėja iš galo. Gavėjas gali atpalaiduoti išangę, o davėjas gali lengvai pasiekti visą išangės sritį.


• Analinis seksas pagal Kama Sutrą. Kama Sutra tai senovinis tekstas, kuris mus moko, kaip padidinti mylėjimosi malonumus. Ji taip pat moko, kad analinis seksas nėra „tabu“ ar draudžiamas. Atvirkščiai, į analinį seksą žiūrima kaip į raktą, kuris išleidžia tam tikrą seksualinę ir fizinę energiją.


• Karutis. Šioje analinio pozoje davėjas priartėja iš nugaros. Tai panašu į šuniuko pozą, tik kad į orą pakeliamos gavėjo kojos. Gavėjas turi išlaikyti save savo rankomis arba gulėti ant lovos ar kėdės.