Dėl varpos dydžio nerimauja daugybė pasaulio vyrų, ir kai kurie jų netgi ryžtasi chirurginei operacijai. Bet, operacija nėra labai didelis būtinumas, tačiau jei varpos dydis nesukelia pasitikėjimo savimi, galima imtis ir kitokių veiksmų. Kaip bebūtų, tai gana dažna problema:

20 metų Andrius rašo: „Visą gyvenimą nerimauju dėl per mažos varpos. Ji tikrai nėra didesnė nei 7 centimetrai, ir mane tai tiesiog žudo. Vis dar esu nekaltas, nes bijau, kad merginos juoksis. Dabar susitikinėju su mergina, tačiau bijau žengti dar vieną žingsnį. Aš jau išbandžiau įvairias tabletes, galinčias padėti varpą padidinti, tačiau ženklių rezultatų nematyti… Vieną dieną norėčiau susituokti ir turėti vaikų, tačiau ką turėčiau daryti, jei net bijau mylėtis? Ar gali būti koks nors kitas sprendimas, išskyrus operaciją? Man tai tikrai gadina gyvenimą“.

Atsakymas: kadangi jums jau yra 20 metų, tikėtina, kad varpa daugiau nebeaugs. Operacija gali padėti varpą pailginti pora centimetrų, bet ar to tikrai reikia? Dauguma moterų neteikia reikšmės partnerio varpos dydžiui, o vertina pačią sekso techniką.

Mažiau galvokite apie lytinius santykius – pirmiausia merginai tapkite geru draugu ir klausytoju, o tik vėliau galvokite apie intymius dalykus. Moterims patinka oralinis seksas, o tam tikrai nėra reikšmingas varpos dydis. Be to, kai kurias merginas gąsdina didelės varpos, nes tai joms kelia asociacijas su skausmu lytinių santykių metu. Taip pat yra daugybė sekso pozų, kurios palankios turint mažą varpą – sekso metu labiau stimuliuojamas klitoris, o tai moterims tikrai svarbu.

Yra daugybė didesnių problemų nei maža varpa, taigi, išmokite išnaudoti savo privalumus, ir merginos nė nepastebės, kad Jūsų varpa yra kiek mažesnė. Be to, turėtumėte žinoti, kad vidutinis varpos dydis ne erekcijos būsenoje – beveik 9 centimetrai, taigi, ne taip ir „atsiliekate“.

25 metų Giedrius klausia: „Negalėčiau pasakyti, kad mano varpa yra labai nedidelė, tačiau sekso metu mano mergina nepatiria orgazmo. Stengiausi daryti kuo ilgesnę įžangą, taip pat keitėm sekso pozas, tačiau tai nedavė jokios naudos. Galbūt egzistuoja kažkokia stebuklinga sekso poza, kuri leistų mano merginai patirti orgazmą? Aš svajoju, kad su mergina vienu metu patirtume orgazmą. Ar galiu kažką padaryti, kad taip nutikti?

Orgazmas kartu – labai graži ir romantiška idėja, tačiau moterų ir vyrų organizmai skiriasi, tai pasiekti labai sunku, tačiau įmanoma.

Puiku, kad dažnai keičiate pozas, tačiau stebėkite, kuri partnerei patinka labiausiai – ne visada kiekybė yra geriau už kokybę. Be to, minėjote, kad jūsų varpa nėra maža, tačiau moterims varpos dydis dažniausiai neturi jokios reikšmės – svarbiausia yra sekso technika bei, žinoma, pasitikėjimas partneriu. Išbandykite sekso žaisliukus, viso lytinio akto metu stimuliuokite partnerės klitorį – tai tikrai gali partnerę privesti prie palaimos viršūnės.

Kiekviena moteris yra skirtinga, taigi, ir jų mėgstamos sekso pozos skiriasi. Nebijokite su mergina atvirai pasikalbėti apie savo norus, lūkesčius lovoje, ir nebijokite vienas kitam pasakyti, kas jus labiausiai jaudina ir gali privesti prie „aukščiausios palaimos“.

Rinkitės tokias pozas, kurios leistų varpa stimuliuoti klitorį, pavyzdžiui, misionieriaus poza. Jei mylitės „šuniuko“ arba „šaukštelio“ poza, nepamirškite ranka stimuliuoti jos klitorį – mylintis šiomis pozomis varpa į klitorį nesiremia.

Leiskite partnerei būti viršuje – ji galės kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir mylėjimosi tempą, tikėtina, kad tai gali patirti daugiau malonumo. Būkite kantrus, kai kurioms moterims orgazmą tikrai sudėtinga pasiekti, todėl jūs abu turite atrasti, kas gali prie to privesti. Sėkmės!