Tavo mergina gali iki tam tikro laiko nereikšti nepasitenkinimo, tačiau tai nereiškia, kad tu laikaisi visų seksualinio etiketo niuansų. Priminsime, kad yra mažiausiai 26 dalykai, kurių neverta daryti lovoje.

26. Visą naktį ieškoti G tašką. Tu didžiuojiesi savo erudicija taško G atžvilgiu ir ruošiesi sukelti savo merginai palaimingą virpulį, susekus ir pagavus šį žvėrį. Tik nustok kniaustis vaginoje su žibintu! Pabandyk prainspektuoti piršto galiuku – o gal užčiuopsi kažką mažą ir poringą. Tai ir yra G taškas. Paglostyk. Jei nėra reakcijos, mesk šį reikalą ir užsiimk kuo nors veiksmingesniu.

25. Būti egoistu. Palikus jai savo varpos masažą, kad tu pasinertum visiškai į nirvaną, nesitikėks, kad tau neteks atsiskaitinėti paslauga už paslaugą. Šiandieninėje visiškos lyčių lygybės atmosferoje šis paprotys išmiršta – tad nelauk mineto, jei nedarai atsakomojo oralinio malonumo. Ir nenugrimzk į jos genitalijas iki smakro. Elgesio modelis: katė, lakanti pieną, o ne hiena prie antilopės lavono.

24. Vidury proceso bėgioti į tualetą. Natūralu, tavo šlapimo pūslė – paskutinis dalykas, apie kurį tu galvoji įžangos metu, todėl nenustebk, kai praėjus kelioms minutėms vėl užeis naujas antplūdis. Manai, mergina su džiaugsmu lauks tavo grįžimo? Ne. Ji gulės palikta, vėstanti, ir jos seksualinis apetitas lėtai, bet tiesiai judės link žymos „nulis“ žymos. Nesavalaikis sprintas į vonią gali būti įvertintas kaip prašymas neatsibosti savo buvimu. Kol tu grįši, ji jau spės apsirengti, prieš tai iškvietus taksi. Išvados: nueik į tualetą iš anksto.

23. Griežti dantimis. Bučinys sekso metu – tai taip romantiška. Ir tu iki paskutiniųjų įtempi kaklo raumenis, stengdamasis aistringai apžioti jos lūpas savomis. Deja, tu pats sau trukdai, judėdamas viršun-žemyn, kaip stūmoklis – todėl vietoj švelnaus bučinio gaunasi pragariškas dantų grikšėjimas. Nesistenk aprūpinti jos odontologo darbu – bučiuok merginą prieš ir po, o ne sekso metu.

22. Atsakinėti į mobiliojo skambučius. Tai gali būti pačios skubios naujienos – pavyzdžiui, „Žalgirio“ rungtynių laiko pakitimai. Pokalbis juk tik sekundei!  Tau tai nereikšminga pertrauka, tačiau merginai pasirodys, kad tu mielai iškeisi pasimatymą su ja į tuščius plerpalus.

21. Leisk jai pačiai nusirenginėti. Merginai visai nebūtina, kad tu kiekvieną naktį pagarbiai atsegtumei jos liemenėlį. Tačiau dar mažiau ji nori rengti prieš tave šou su suknelės susivaržymu per galvą. Vietoj to, kad voliotis ant nugaros ir kvatoti iš šio įdomaus vaizdinio, geriau pradėk ją bučiuoti, kol ji dar apsirengusi. Paversk išlaisvinimą nuo dangalų į viso proceso dalį.

20. Skubėti. Tu grįžti į reikiamą būseną 3 sekundžių laikotarpyje ir manai, jog ir ji neatsilieka. Tačiau jos sudrėkimas ne visada spėja paskui tavo varpą, jis reaguoja į glamones ir bučinius. Bandyti mylėtis, nekreipiant dėmesio į tai, ar sudrėko mergina, tolygu bandymams įsprausti arklį į šuns būdą: sekinanti kamšatis be jokio pastebimo rezultato.

19. Pernelyg stipriai traukti ją už krūtinės. Kai tu iš apačios, natūralu, norisi pagriebti tiek, kiek galima. Ir paprastai įvyksta taip, kad tu trauki jos krūtinę prie savęs. Tuo tarpu merginai tai ne tik skausminga, bet ir leidžia jaustis ją pamote su 17 vaikais ir dviems pripūstais maišais, nusvirusiais nu krūtinės ląstos. Moterys jaučia savo seksualumą tada, kai jų krūtinė maksimaliai patempta. Todėl visada kumštelėk ją į viršų.

18. Kedenti jos spenelius. Niekada nežiaumok jos ir nepaleisk spenelio su šniurkščiojančiu garsu: turbūt ji neapkęs tavęs už šią pajuoką iš jos kūno. Būk švelnus, griebk burna spenelį tik tada, kai esi įsitikinęs, jog turi pakankamai oro atsargų.

17. Reikalauti, kad degtų šviesa. Tau ne gėda už savo Tarzano liemenį, todėl akinanti šviesa tavo seksualiniam malonumui – tik į naudą: matosi kiekvienas jos kūno linkis ir galima nesinervuojant surasti prezervatyvus. Tačiau įjungtos lempos idėja visai nežavi tavo draugės: juk tu pastebėsi kiekvieną atliekamą centimetrą, kai kur jau suglebusią odą ir vos matomas dėmeles-spuogelius. Visiška tamsa nereikalinga, bet įjunk naktinę lempą: taip jūs abu jausitės patogiai.

16. Persistengti su šiurkštumu. Tai, kas tau atrodo, kaip karšta ir aistringa sueitis, jai gali nepatikti. Kartais veikia ir neįmantri tvarka – misionieriaus poza arba „ji iš viršaus“. Ir reguliuok prasiskverbimo gylį, skverbkis švelniai ir judėk patogiu jai ritmu.

15. Inkšti ir dejuoti. Jeigu užsibrėžei prasimušti į vokiečių pornožvaigždes, neišnaudok savo merginos vietoj treniruoklio.  Vargu, ar ji palaikys tavo sumanymą. Rėkti: „Taip! Taip! Pajausk!” – tik juokinsi ją savo nevykusiais bandymais būti sexy. Pasimaivysi kitąkart.

14. Nepadoriai reikštis. Ar tu kur nors skaitei, kad šiurkšti kalba pažadina moters pirmykštę prigimtį? Taip, jei nešvankumas pasakyta vietoje. Tačiau jeigu ne, mergina atsidurs labai kvailioje padėtyje, bandydama savo kvatojimu užgožti tavo skanias frazeles.

13. Prakaituoti. Šiek tiek sušlapti sekso metu – visai natūralu, tačiau nepageidaujama po to apšlakstyti merginą. Parodyti jai, kad tu – ne meilės dievas, o riebaluotas tipas su pernelyg aktyviomis liaukomis, –  reiškia akimirksniu įteigti jai pasibjaurėjimą. Prisimink Tomą Kruzą iš filmo: „Misija: neįmanoma“ – pakanka nukristi vienam lašeliui ir įsijungs signalizacija. Nusausink kaktą ranka, o dar geriau – išvis užleisk merginą į viršų.

12. Klausinėti: „Kaip tu?“ Nors tu ir neabejoji, kad tavo dalyvavimas ištirpins moterišką širdį, sekso pikas – ne laikas klausinėti, ar viskas pas ją OK. Ji vos spėjo įsivaizduoti save raumeningo mechaniko rankose, su visomis jėgomis imantį ją ant kapoto, – o čia tavo falcetas, primenantis kūdikio balselį ir besikreipiantis į ją, kaip į silpnaprotę. Ji nukris nuo savo svajonių aukštybių į cypiančios knyslės glėbį  ir vargu ar padėkos tau už tai.

11. Užsiimti akrobatika. Tavo draugei geriau žinoti, ką sugeba jos galūnės. Neužsimanyk įpainioti ją taip, kad jos kojos užkliūtų už kaklo. Iš pradžių pateik savo novatoriškas idėjas bendram aptarimui – reakcija bus nepalyginamai geresnė, nei tuo atveju, jei pradėsi sukti ją aplink save, kaip ožką kirpimo metu.

10. Apsišluostyti. Kada tu tik pradedi leistis žemyn į apačią, ji jau jaučiasi nejaukiai. Ji dažniausiai jaudinasi, ar malonus ten pas ją kvapas, ar pakankamai drėgna, ar ne per daug drėgna… Taigi, kada tu, kaip naras, išneri iš gilumų, ir, nedelsdamas nė sekundės, griebiesi servetėlės, nesitikėk pameilikauti merginai.

9. Glamonėti tik klitorių. Nustačius klitoriaus išdėstymo vietą, tu suvoki jį kaip puikią svirtelę, kuri iškart įkapoja jos aistrą visu pajėgumu. Ir pasilieki laimingoje nežinomybėje, kad juk ji guli sustingusi savo vilčių pelenuose, tuščiai tikėdamasi, kol tu persijungsi į kitas jo kūno dalis. Užglamonėk ir užbučiuok ją visą prieš pradedant krypti link pačios jautriausios zonos, o kai pasieksi – būk atsargesnis.

8. Puikuotis kojomis. Kažkada tai ji pakuždėjo: „Aš myliu tave visą“.  Tačiau jį neturėjo omenyje tiesiogine prasme tave visą, ir tuo labiau negalvojo apie tavo kulnus. Šiurkštūs, suskirdę kulnai – ne pats galingiausias tavo arsenalo ginklas, todėl labai nesipuikuok jais. Ir eilinį kartą žvilgtelk: ar jie visiškai švarūs.

7. Neleisk jai miegoti. Seksą tu nelaikai seksu, jei jis trunka mažiau nei valandą. Tačiau per šį laiką jos vagina tiek nutirps, kad noras išnyks. Jeigu matai, kad ji neužbaigė per pusvalandį, padėk oraliniu būdu. Akivaizdžiai, tavo varpa šiuo metu ne darbinėje nuotaikoje.

6. Likti su kojinėmis. Tu manai, kad apnuoginti juosmenį ir šiek tiek žemiau, geram seksui visiškai pakanka. „Kodėl gi, – sakai tu pats sau, – nepalikti mano mėgstamų kojinių ramybėje?“ O kaip tu su jais atrodai? Jeigu kojinės baltos – kaip striptizo šokėjas iš grupės Chippendale. Jei kitos spalvos – tu futbolininkas rūbinėje. Jai visai nesinori, prabėgus akimis per tavo raumeningą figūrą, aptikti porą netinkamų kojinių.

5. Žnaibyti celiulitą. Tau atrodo, kad taip tu parodai, kad ji tau patinka visa. Tuo tarpu mergina tai supras kitaip: tu atkreipei dėmesį į pačią neapkenčiamiausią jos kūno dalį. Viskas pasibaigs kivirču, kuriame tau nugalėti niekada. Neverta glamonėti „apelsino žievelę“. Glostinėk ją lygiai taip pat, kaip ir visą kitą. Ir griežtai neik, kad ji egzistuoja, jei mergina paklaus.

4. Pasprukti. Nepaisant paplitusios nuomonės, ne visos moterys valandomis šnekučiuojasi po orgazmo, stipriai suspaudžiant partnerį savo glėbyje. Tačiau po sekso jai iš tikrųjų reikia, kad tu būtum šalia. Užbaigęs nešok iš lovos, kaip nuo karštų žarijų. Kitaip ji pasijaus nepakenčiamai vieniša – ypač, jei tu pakštelėsi į lūpas, užsitempsi rūbus ir iškeliausi į kažko įdomesnio paieškas. Jeigu tu iš tikrųjų nekantrauji pažaisti kompiuterinius žaidimus, bent sulauk, kol ji užmigs.

3. Seksą paversti į rutiną. Manai, kad seksas – tai tas pats, kas remontuoti mašiną: sutvirtinai porą laidelių, ir jei vienąkart suveikė, kam reikia išradinėti dar kažką? Tačiau tu juk turi reikalą ne su elektriniu prietaisu, o moterimi – jausminga ir besikeičiančia. Taigi, neverta nuolat trinti ją toje pačioje vietoje – galiausiai ant jos odos atsiras sudirgimas. Jai reikia, kad tu įsiklausytum į jos pojūčius – kartais pabūk švelnus, o kartais – užpulk ją ant virtuvės stalo.

2. Atsiprašinėti už pirmalaikį finišą. Tavo merginai iš tavęs reikia šūvio, kai ji jau pati spėjo pasiekti malonumo viršūnę. Jai tikrai nepatiks atsiprašymai, panašūs į 10-mečio berniuko verkšlenimus, susiję su  tuo, kad jis pavėlavo į pamoką dėl to, kad pervedė per gatvę senelę. Kai jauti, kad tu jau pasiruošęs, o ji dar ne, pašnibždėk, kokia ji tau seksuali.

1. Nesiprausti „prieš“. Taip, tave sujaudina jos kūno kvapas – tačiau ji gali ir neatsakyti tokiu komplimentu. Jeigu natūralus moters kvapas panašus į muskusą, tai tavo –  dažnai primena pernokusio pomidoro aromatą. Šlykštų priekvapį gali sukelti tavo baltiniai – ne viena moteris nenorėtų, nutempus nuo tavęs glaudes, aptikti tavo paskutiniųjų penkių išskyrų pėdsakus. Prieš pasimatymą atlik kruopštų kiekvieno savo plyšio ištyrimą su muilo gabalo pagalba.