Nešvankūs ir gašlūs pokalbiai lovoje yra patys geriausi. Bent jau nemažai žmonių tikrai taip galvoja. Sekso metu jie sukuria ypatingą atmosferą, prideda intymumo ir leidžia dar labiau mėgautis seksu. Tai padeda ne tik labiau įsijausti į žaidimą vaidmenimis, bet ir pagerina visus potyrius, jei mokate tuo naudotis teisingai. Šis straipsnelis padės vyrams sužinoti, ką sakyti moterims sekso metu.
Pradėkime nuo trijų esminių dalykų. Reikia būti nuoširdžiam – dirbtinumas žudo aistrą ir atsidavimą. Jeigu nenorite to sakyti, geriau nesakykite. Nepradėkite nuo pačių gašliausių dalykų. Svarbu sujaudinti ir sukurti tinkamą atmosferą. Jeigu tiesiog glamonėjatės, paerzinkite ją ne tik pirštais ar liežuviu, bet ir žodžiais. Ir galų gale – būkite konkretūs. Neverskite moters bandyti iššifruoti to, ką jūs pasakėte. Būkite konkretūs ir šiek tiek grubūs – daug moterų tą tiesiog dievina!
Ką sakyti prieš aktą
Čia nereikėtų persistengti ir neišgąsdinti partnerės. Ją reiktų dar šiek tiek paerzinti, kad ji pati nekantrautų pradėti mylėtis. Puikiai tinka „nekantrauju tavęs paragauti“, „noriu tavęs“ ir kai minimi konkretūs dalykai, ką su moterimi norite daryti. Per daug neužsisvajokite, būkite konkretūs ir tiesmuki. Kai moteris nori jums atsiduoti, jūsų iniciatyva tiek veiksmais, tiek žodžiais privers ją nertis iš kailio, kad tik viskas kuo greičiau prasidėtų. Geriausia, šnabždėti šiuos dalykus į ausį.
Sekso metu
Sekso metu svarbiausia jausti partnerę. Jeigu žaidžiate vaidmenimis, tiks viskas pagal roles. Na, o vanilinio sekso metu tinka frazės „man taip patinka tavo krūtys“ „kokia tu skani“, klausimas „kieno tu?“ visada turėtų sulaukti labai pozityvaus atsakymo. Čia jau nebereikia šnabždesių. Galima kalbėti ir komunikuoti garsiai. Nesidrovėkite ir vyriško urzgimo ar aimanų, moterims dažnai patinka, kai vyras elgiasi… vyriškai. Šuniuko pozoje pasakykite kažką nešvankaus suėmę ją už plaukų, misionieriaus pozoje prisiglauskite labai arti ir tarkite „tu mano“ arba „pasakyk, ko dabar nori“. Visa tai padės labiau įsijausti į tą momentą ir atribos jus nuo kasdienės rutinos bei pavers seksą tikrai karštesniu.
Po sekso
Po to geriausia dalintis tik teigiamais įspūdžiais. Moterys po sekso jaučiasi labiausiai pažeidžiamos, tada joms kyla be galo daug klausimų, todėl ji labai džiaugsis, jei matys teigiamą jūsų reakciją. Nekritikuokite technikos, susilaikykite nuo komentarų ir pagirkite ją. Vėliau, tinkamai progai pasitaikius, užduokite klausimą arba duokite pasiūlymą, kaip elgtis kitąkart, bet to nedarykite iškart po sekso. Vietoj žodžių šioje vietoje gerai tinka ir apkabinimas bei bučiniai.