Turbūt ne viena moters yra pasvajojusi apie erotinę fotosesiją, tačiau daugelis nedrįsta. Kodėl? Na, daugelis mūsų jaučia drovumą, ypač būdami nuogi. Tačiau erotinės nuotraukos gali atskleisti meilę, aistrą ir nepaprastą seksualumą, todėl išbandyti tokią fotosesiją būtina!

Prieš fotografuojantis

Iš esmės, galutinis erotinės fotosesijos tikslas yra gražios nuotraukos, tačiau pati patirtis gali būti labai išlaisvinanti. Dažnai šios fotosesijos pagerina seksualinį savęs suvokimą ir gali atskleisti stebėtinai netikėtų mūsų asmenybės aspektų. Jos taip pat skatina modelio pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Naudodami keletą paprastų būdų, kurie pabrėžtų geriausias savybes, galite būti maloniai nustebinti rezultatais.

Intymi fotosesija turi daug privalumų poroms ir lytiniams partneriams. Plačiąja prasme, tai gali būti labai viliojanti meilės preliudijos forma, kai vienam asmeniui tenka direktoriaus vaidmuo, o kitas tampa foto žvaigžde.

Ar aš turiu būti nuogas?
Erotinė fotosesija nereiškia, kad jūs turite būti visiškai nuogi. Galbūt jūs norite atskleisti tik kai kurias kūno vietas, paliekant kitką žiūrovo vaizduotei. Kūrybiškas paslaptingumas ne tik kad yra nieko tokio, bet taip pat skatina pažvelgti į vaizdą iš arčiau; erzinimas yra toks pat galingas kaip nuogumas. Galiausiai sėkminga fotosesija leidžia modeliui atrodyti ir jaustis seksualiu bei patenkintu savimi, nepriklausomai nuo to, kiek odos atidengta.

Nusiteikimas
Vienas puikus būdas nusiteikti yra tiesiog pasirengti, kaip labai tikėtinam seksualiniam susidūrimui, su (galbūt) šiek tiek masturbacijos. Tai padės pajausti erotinės fotosesijos dvasią ir sumažins nesaugumo jausmą. Tiesiog naudokite elementus iš savo seksualinio pasirengimo ritualo ir pritaikykite sesijai.

Kas fotografuos?
Natūralu jausti šiek tiek įtampos, todėl fotografavimui padeda, jei tai atlieka tas, kuriuo pasitikite, pvz.: artimas draugas ar kitas artimas asmuo. Profesionalaus fotografo samdymas – dar vienas puikus pasirinkimas, ypač jeigu jis rekomenduotas; tie fotografai, kurie specializuojasi erotinėse fotosesijose, paprastai lengvai sukuria pasitikėjimą ir įtampą raminančią atmosferą. Jei kamera yra įrengta su laikmačiu ar nuotolinio valdymo pultu, modelis, kuris norėtų visiško privatumo, gali lengvai atlikti sesiją pats ar pati. Vis tik geriausia gauti antrą nuomonę.

Kaip pozuoti?
Nebijokite eksperimentuoti su skirtingomis pozomis ir būti pasirengę įvairovei! Kelių idėjų sugalvojimas iš anksto, leis fotografavimui įgyti pagreitį. Jeigu jus fotografuoja kitas asmuo, tai ypač naudinga, nes jis gali tiesiogiai parekomenduoti skirtingas pozicijas (remiantis tuo, kas veikia ir kas ne) ir pasiūlyti alternatyvas.

Jeigu turite kūno dalį ar savybę, kurią norite pabrėžti, dirbkite ir daugiau dėmesio nukreipkite į ją. Pavyzdžiui, šilko šalius, nėrinius ar skaidrias medžiagas naudokite pabrėžti ar atitraukti dėmesį; naudokite tokias priemones kaip plunksnos, ventiliatoriai, skėčiai, javai ar lynai, kurie padėtų nukeipti žvilgsnį į tam tikrą sritį.

Porų buduarinė fotosesija

Intymios nuotraukos gali puikiai atskleisti poros tikrąją meilės istoriją. Nereikia jokio pozavimo, užtenka natūralios aplinkos ir jaukumo.

Kas yra buduarinė fotosesija porai?

Buduarinė fotografija yra fotografijos stilius, kuriame pateikiami intymūs, romantiški ir kartais meilės vaizdai. Buduaro poros fotosesijos yra puikus būdas užfiksuoti intymų jūsų gyvenimo momentą.

Priežastys išbandyti intymią poros fotosesiją

Buduarinė fotosesija porai padės užfiksuoti gražiausias jūsų meilės akimirkas. Ji puikiai tiks ką ik susituokus ar švenčiant sukaktį – priežasčių fotosesijai gali būti be galo daug.

Buduarinės fotosesijos metu galėsite dėvėti jaukią erotinę aprangą ir mėgautis akimirkomis su parteriu.

Vienoms poroms erotinė fotosesija gali atrodyti bauginančiai, kitoms – ypač viliojančiai, tačiau daugelis išbandžiusių teigia, jog tai juos itin suartino.

Nustatykite savo ribas
Erotinės fotosesijos puikiai tinka visiems, norintiems užfiksuoti savo meilę. Kadangi kiekvienas turi savo asmenines ribas, ką reikėtų ir ko nereikėtų dokumentuoti, svarbu visada paisyti savo stiliaus ir komforto lygio.

Jums patiks tai, kaip atrodysite nuotraukose
Profesionalus fotografas moka dirbti su šviesa ir sugeba užfiksuoti tikrąją atmosferą. Tai ne viskas, ką reikia parodyti, o sukurti nuotaikingas ir autentiškas nuotraukas, kurios įaudrins fantaziją ir protą. Be techninės gerų nuotraukų darymo dalies, tikras profesionalas gali priversti jus jaustis atsipalaidavus ir užfiksuoti tikrąjį jus fotosesijos metu.

Nuveiksite ką nors smagaus drauge
Praleisti laiką su mylimu žmogumi ir nuveikti ką nors smagaus visada yra puiki priežastis. Galėsite užfiksuoti poroje patirtas akimirkas bei išgyventi jas vėl ir vėl.. Žinoma, jūs galite padaryti asmenukę, tačiau kartais profesionalios nuotraukos yra tiesiog prasmingesnės.

Unikali dovana
Koks gali būti geresnis būdas nustebinti savo mylimąjį, nei nuotykiai, kuriuos galėsite branginti amžinai? Poros erotinė fotosesija leis užfiksuoti nuotraukas, kuriose atsispindi judviejų intymumas. Po kurio laiko, vartydami nuotraukas, galėsite sugrįžti į tas akimirkas ir prisiminti viską, kas nutiko fotosesijos metu.

Nesidrovėkite ir mėgaukitės
Kaip minėjome, erotinė fotosesija vieniems gali būti sudėtinga, o kiti gali ja mėgautis. Profesionalus fotografas pasirūpins, kad jaustumėtės patogiai, todėl nesidrovėkite ir mėgaukitės laiku, praleistu su mylimu žmogumi.

Kaip išsirinkti fotosesijos vietą?

Erotinės fotosesijos vietą išsirinkti gali būti sunku, ypač todėl, kad galimybių yra daug. Yra keletas akivaizdžių vietų, kur galėtumėte apsilankyti, pavyzdžiui, jūsų namuose, tačiau gali būti ir tokių, apie kurias anksčiau negalvojote.

Svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai ir atsipalaidavę poroje. Tai užtikrina tikrus jūsų, kaip poros, vaizdus, o ne nervingą ir nepatogią versiją.

Jūsų namai
Akivaizdžiausia vieta erotinei fotosesijai vieta yra jūsų pačių namai. Čia tikriausiai jausitės labiausiai atsipalaidavę, nes… na, nėra tokios vietos kaip namai.

Viešbučio kambarys
Yra daugybė mielų ir jaukių viešbučių, kurie mielai išnuomos kambarį pusei dienos jūsų mieste. O gal planuojate išvyką į kitą miestą? Tai gali būti puiki proga ne tik pasigrožėti miestu, bet ir nuveikti šį tą ypatingo.

Gamta
Erotinė fotosesija gamtoje gali būti labai drąsus, tačiau puikus pasirinkimas! Šiame pasaulyje yra daugybė privačių vietų, kurios gali būti tinkamos jūsų fotosesijai. Profesionalus fotografas tikrai žinos keletą ir jūsų mieste.

Ką apsirengti?

Nuspręsti ką dėvėti erotinės fotosesijos metu, gali būti nelengva. Rekomenduojame pradėti nuo planuojamos fotosesijos nuotaikos. Norite fotografuotis jaukiai, intymiai ar seksualiai? Tai nukreips jus tinkama linkme.

Apatinis trikotažas
Kai reikia pasiruošti buduarinei ar erotinei fotosesijai, turbūt daugumai ateina į galvą apatinis trikotažas. Nors daugelis žmonių apatinį trikotažą laiko seksualia ir įgalinančia apranga, ji nebūtinai turi būti tokia visiems. Fotosesijos metu yra svarbiausia dėvėti tai, kas jums tinka ir suteikia pasitikėjimo savimi.

Kostiumėlis Key Hole
(2)
18.95 €
Kūno diržai Gundymas
Kūno kojinė Suspender
(1)
20.95 €
Chalatas Sensuelia (raudonas)
Chalatas Sensuelia (žalias)
Apatinių komplektas Vizija
Suknelė Kerėtoja
25.00 €
Suknelė Užkariautoja
Apatiniai Paspaltingoji Vilioklė
Mini suknelė High Neck Lace
Kūno kojinė Gundanti Nuodėmė (juoda)
Raudonos spalvos naktinukai

Taip pat puiki idėja fotosesijos pradžioje būti apsivilkus kažką, kas labiau dengia kūną, o fotosesijos eigoje labiau apsinuoginti bei galiausiai parodyti savo seksualius apatinius drabužius.

„Pinterest“ apranga
Jei ieškote įdomesnės aprangos, siūlome pasižvalgyti po „Pinterest“ platformą, ten tikrai rasite įdomių idėjų.

Nepamirškite, kad erotinė fotosesija nėra vien tik nuogumas, juk svarbiausia gerai praleistas laikas ir akimirkos su savimi ar mylimu žmogumi. Tad rinkitės tokius drabužius, su kuriais jausitės atsipalaidavęs ir seksualus.

Erotinių nuotraukų taisyklės

1. Kaip mergina gali nufotografuoti save taip, kad atrodytų seksuali, bet nekeltų pavojaus savo dorumui arba nesusilauktų persekiojimo?
Jeigu jūs ketinate kam nors dovanoti savo nuotrauką, susiduriate su rizika, kad nuotrauka vėliau jus „persekios“. Siūlome dalintis tik tomis nuotraukomis, kuriomis didžiuojatės, kurias nebaisu rodyti visam pasauliui. Kai fotografuosite save, pabandykite naudoti didelį šviesos šaltinį, pavyzdžiui didelį langą. Daug natūralios šviesos yra gražiau nei fotoaparato blykstė arba elektros lemputė.

2. Fotografuojantis nuoga, ar reikia pridengti veidą? Arba apsaugoti krūtis / tarpkojį?
Rodykite tik tai, dėl ko jausitės patogiai net jei matys visas pasaulis. Paprasta.

3. Ar protinga vaikinui duoti tik popierines nuotraukos kopijas, kad būtų mažiau pasidalinimo galimybių?
Kiekviena spausdinta kopija, naudojant skaitytuvą arba net skaitmeninį fotoaparatą, gali būti paverčiama skaitmenine kopija.

4. Jeigu moteris nusprendžia nusifotografuoti, kokio tipo drabužiai ar apatinis trikotažas gražiai atrodo fotografijose?
Jos turėtų vilkėti tai, kas labiausiai išryškina turimus privalumus, tai, kas joms savyje labiausiai patinka. Bet, kaip taisyklė, jos turėtų vengti visiškos baltos arba juodos spalvos.