Ar prancūziška meilė kuo nors skiriasi nuo vokiškos? O graikiška – nuo švediškos? Be abejo, pati meilė nesiskiria niekuo. Ir netgi meilužiai(-ės) gali visai neatitikti jiems pagal tautybę priskiriamų stereotipų. Ir vis dėlto, su geografija susijusi sekso technikų pavadinimai egzistuoja, o anglišką, suomišką ar ispanišką techniką galite pritaikyti savo miegamajame ir už jo ribų – kad ir kokios tautybės bebūtumėte!

Seksas vokiškai
Kalbant apie vokišką seksą, patys vokiečiai ir užsieniečiai turi omenyje visai skirtingus dalykus. Patiems vokiečiams „vokiškas seksas“ – tai banali misionieriaus poza. Tačiau ne Vokietijoje „vokiškas seksas“ paprastai reiškia seksą su sado-mazo elementais (plakimu per sėdmenis įvairiomis bausmėmis „prasikaltusiam“ partneriui). O štai, BDSM praktikuojančių žmonių susibūrimuose „vokiškas seksas“ dažniausiai vartojamas kaip „angliško sekso“ sinonimas.

Angliškas seksas
Angliškas humoras – subtilus, jį supranta ne visi. O apie tipišką anglų džentelmeno požiūrį į seksą sukurta aibė anekdotų. Pavyzdžiui, anglų džentelmeno žmona savo brangiausiajam pasiguodžia „Turiu tave nuliūdinti: man ir vėl nepavyko pastoti“, į ką džentelmenas atsako giliu atodūsiu: „Ak, ir vėl teks kartoti tuos kvailus kūno judesius!“. Bet tokie anekdotai anaiptol neatspindi sąvokos „angliškas seksas“ , Angliškas seksas visai nereiškia „lėtai ir be aistros“. Tai – intymus artumas su sado-mazo elementais, tačiau lengvesnė ir švelnesnė jo versija, nei tikras BDSM: vienam iš partnerių sukeliamas tik visai nedidelis fizinis skausmas, erotinė atmosfera labiau kuriama dekoracijomis, scenarijumi. Variacijų čia – kiek daugiau nei vokiško sekso versijoje: ne tik „dabar tėtukas tave išpers!“ arba „buvau bloga mergaitė“, bet ir vaidmenų žaidimai su paklusnumo elementais, surišimas, taip pat aksesuarų naudojimas: antrankiai, raiščiai akims, spenelių spaustukai ir kt.

Prancūziškas seksas
Nepateiksime staigmenos, tikriausiai „prancūziško sekso“ sąvoka jums pažįstama seniai. Tai – tiesiog abipusis oralinis seksas, kunilingas ir minetas.

Seksas graikiškai
Tai – analinio sekso pavadinimas žmonėms, kurie norėtų šį mylėjimosi būdą įšvardyti elegantiškiau ir švelniau. Sąvokos kilmė šaknimis remiasi į Antiką, kur, pasak legendų, tarp filosofų ir jų mokinių bei pasekėjų klestėjo homoseksualūs santykiai. Išsilavinę jaunuoliai laikė garbe turėti savo dvasinį mokytoją ir būti jo seksualiniu partneriu.

Seksas itališkai
Italai – karščiausi meilužiai. Būtent toks mitas populiarus tarp užsieniečių ir jį noriai palaiko aistringi italai žigolo. Tačiau itališkas seksas – kiek įmantresnė sąvoka: kai vyras pasitenkina atlikdamas frikcijas moters pažastyje. Nustebote? Ne naujiena. Italija – šalis, kupina staigmenų!

Švediškas seksas
Taip dažniausiai vadinama abipusė masturbacija, be paties lytinio akto, kitaip tariant – petingas. Tiesa, yra ir dar viena praktika, vadinama „švedišku seksu“ – ypač pravarti toms poroms, kuriose partnerio potencijai kilo sutrikimų. Moteris pirštais apima penį prie pagrindo taip, kad pakankamai stipriai įtemptų odą ir apnuogintų galvutę. Tada vyras pradeda frikcijas. Taip užtikrinamas dvigubas efektas: visų pirma, padidėja trintis, dėl to vyras gali greičiau pasiekti orgazmą neprarasdamas erekcijos; antra – dėl spaudimo į pagrindą sustiprėja net ir visai silpna erekcija.

Seksas ispaniškai
Jis dar vadinamas ispanišku masažu arba ispanišku kaklaraiščiu. Tai – sekso technika, kai vyras atlieka frikcijas tarp suspaustų moters krūtų. Maloniausias toks masažas bus, jei prieš tai moters krūtinę įtrinsite kvapniuoju aliejumi. Jei moters krūtys nėra didelės – tai taip pat ne kliūtis: jas kilstelėjus ir suspaudus rankomis taip, tarsi delnai – tai būtų liemenėlė su push-up efektu, susidaro pakankamas tarpelis, kad būtų galima pasimėgauti šiuo meilės žaidimu. Be to, trintį galima padidinti iš viršaus penį spaudžiant delnu. Ypač patogu tokį seksą derinti su oralinėmis glamonėmis.

Arabiškas seksas
Kad išmėgintumėte šią sekso praktiką, kuri dar vadinama ir kiniška vonia arba persišku seksu, prireiks šilto (bet ne karšto!) aliejaus. Idealiai tinka alyvuogių. Šiuo aliejumi vyras įtrina savo penį, ir tik tada įsiskverbia į partnerę. Malonus šilto aliejaus slydimas makšties sienelėmis suteikia nepakartojamų pojūčių abiems. Beje, tokia pati praktika dažnai naudojama ir atliekant analinį seksą.

Seksas suomiškai
O ne, tai – ne pasimylėjimas saunoje! Nors ir toks variantas tikrai primintų suomišką gyvenimo būdą. Suomiškas seksas – tai nuolat kartojami įstrižai pirmyn nukreipti kūno judesiai, panašūs į slidininko judesius, kai jis čiuožia stumdamasis lazdomis, nedarydamas žingsnio. Pradinė padėtis – moteris guli ant nugaros, pražergusi per kelius sulenktas kojas. Vyras pakelia jos sėdmenis taip, kad jie atsidurtų jam ties klubais. Tada – įsiskverbia, palinksta virš jos, atsiremia rankomis į pagrindą, ant kurio ji guli, ir… gero apsnigto kelio!

Taigi, pakeliavome, o dabar tereikia pasinaudoti šių šalių idėjomis ir savo miegamajame paturistauti!