Visi esame skirtingi, todėl ir mūsų seksualinės fantazijos skiriasi. Kai kuriems seksualinė fantazija yra paprasčiausio vibratoriaus išbandymas, o kiti svajoja apie seksą ant sekso sūpynių, antrankius, akių raištį ir lateksinius drabužius. Taigi, seksualinių fantazijų spektras platus.

Tačiau nepaisant to, apie ką svajojate, erotinių fantazijų įgyvendinimas yra puikus būdas ne tik patirti šį tą naujo, bet ir atsikratyti slegiančios monotonijos.

Erotinės fantazijos – visiškai normalu

Pirmiausia verta paminėti, jog visi turi erotinių fantazijų. Visi žmonės yra nors kartą pasvajoję apie kažką erotiško, tačiau daugelis jaučia gėdą dėl savo fantazijų ir to, kas juos iš tikro „užveda“, tačiau nepaisant fantazijų turinio, fantazuoti yra visiškai normalu.

Kuo daugiau kalbėsime apie erotines fantazijas, tuo mažiau jausime gėdos.

Apie ką fantazuoja vyrai?

Seksualinių fantazijų prigimtis yra tokia, kad jos šiek tiek peržengia ribas, leisdamos įsivaizduoti situacijas, kurios pasitaiko retai, jei iš viso pasitaiko, ir tyrinėja jūsų norų gelmes. Fantazijos yra fantazijos, nes tai nėra tikrovė – jos dažnai yra tabu arba verčia peržengti socialinius barjerus.

Vyrai dažniausiai turi pagrindinių teminių fantazijų, prie kurių vis sugrįžta. Taip pat vyrai dažai turi ir tokių fantazijų, kuriomis mėgaujasi žiūrėdami televizorių, naršydami internete, bei tyrinėdami, ka patraukia jų akį ar tinka esančiai nuotaikai.

Tai kokios yra populiariausios vyrų erotinės fantazijos?

Partnerė jo siekia ir imasi kontrolės
Galbūt viena paprasčiausių vyrų seksualinių fantazijų yra tiesiog tai, kad jo partnerė imasi kontrolės. Nesvarbu, ar tai dominantės ir paklustančiojo scena, ar tiesiog partnerė, kuri žino ko nori ir kaip tai gauti. Pasitikinti savimi, dominuojanti partnerė daugeliui vyrų atrodo labai seksualiai. Be to, jausmas, kad esi geidžiamas gali būti labai seksualus ir tai gali labai pakurstyti vyro ego.

Oralinis seksas, ypač, jei partnerė paprastai to nedaro
Labiausiai paplitusios vyrų erotinės fantazijos yra apie partneres, kurios daro tai, ko paprastai nedarytų. Buvo atlikta apklausa, kurios metu apklausta 100 000 žmonių. Klausimai buvo apie jų santuokas, įskaitant tokias temas kaip pinigai ir seksualinės fantazijos. Viena iš dažniausių erotinių fantazijų – žmona, daranti oralinį vyrui, kuri realybėje taip nepamalonina.

Grupinis seksas
Kas gali būti geriau už vieną moterį? Dvi moterys. Daugumos vyrų seksualiniame sąraše neabejotinai yra fantazijos apie seksą su dviem moterimis.

Analinis
Kita paplitusi vyrų seksualinė fantazija yra analinis seksas su partnere, kuri to paprastai (ar niekada) nedaro. Kaip priversti savo merginą mėgautis analiniu seksu yra dar vienas klausimas, kuris dažnai kyla vyrams. Jie fantazuoja apie tai, ko negauna. Jei analinį seksą norėtumėte išbandyti jūs ir jūsų partnerė, pirmiausia pasikalbėkite apie tai.

Stebėjimas
Daugelį vyrų jaudina stebėdamas, kaip moteris mylisi su kita moterimi. Vojerizmas apskritai yra viena iš dažniausių vyrų erotinių fantazijų. Ši seksualinė fantazijų dažnai būna derinama su partnerės stebėjimu, kai ji užsiima seksu su kitu vyru ar masturbacija.

Būti surištu, erzinamu ar mušamu
Daugelis vyrų mėgaujasi fantazijomis, kuriose vyras yra labiau pasyvus žaidėjas. Vyrai nori būti paklusnūs ir mėgautis BDSM žaidimais, o tai prieštarauja jų vaidmeniui už miegamojo ribų.

Sekso mašina vyrams The Milker
Sekso mašina Love machine
-43%
Antklodė šlapiam seksui
(5)
33.30 € 18.98 €
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
Erotinis žaidimas Please Me
Sekso mašina Power Banger
Kūno diržai Gundymas
Vibratorius Electric Eric Estim
Kombinezonas Juoduma
109.95 €

Seksas viešoje vietoje
Seksas viešoje vietoje bei būti pastebėtam ir užkluptam yra dar viena populiari vyrų erotinė fantazija. Ekshibicionizmo idėja ir tai, kad galima būti pastebėtiems, išgirstiems ar pagautiems suteikia seksualinio jaudulio.

Realizuoti šią fantaziją realiame gyvenime yra šiek tiek rizikinga, nes seksas ir nuogybės viešose vietose gali sukelti teisinių pasekmių (jau nekalbant apie gėdą), tačiau panašius pojūčius galite patirti ir nesimylėdami viešoje vietoje. Galite pamėginti išsinuomoti viešbučio kambarį ir vaikščioti jame nuogi, pasimylėti tėvų ar draugų namuose.

Dominavimas
Kai kuriems vyrams fantazija apie dominavimo ar visišką kontrolę sekso metu gali būti gana jaudinanti. Šio tipo erotinės fantazijos paprastai apima vergovę, mušimą, nešvankius pokalbius, oralinį seksą, taip pat kitas išraiškos formas. Įgyvendinti dalį to, ką matėte „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ gali būti smagu, tačiau kai kurioms fantazijoms lemta užgimti galvoje ir ten likti.

Vaidmenų žaidimai
Kai kurie vyrai fantazuoja, kaip persirengti ir suvaidinti vaidmenis ir siužetus, pavyzdžiui, slaugytojos ir paciento ar dėstytojo ir studentės. Heteroseksualūs vyrai dažniausiai vaidmenų žaidimais, kuriuose stiprus vyras susiduria su patraukliomis moterimis, tačiau homoseksualūs ar biseksualūs vyrai paprastai turi daugiau laisvės šioje srityje.

Moterų erotinės fantazijos

Moterys, kaip ir vyrai, fantazuoja apie tai, ko paprastai negali gauti. Ir nors moterys gali pasirodyti drovesnės, tai nėra visiška tiesa. Vieno atlikto tyrimo metu paaiškėjo, apie ką dažniausiai svajoja moterys.

Nepadorios kalbos
81% respondenčių, teigiančių, jog jas užveda nešvankios kalbos lovoje, iš dalies patvirtina teiginį, jog moterys myli ausimis. Seksologai smegenis netgi vaizdžiai vadina svarbiausiu lytiniu organu, o štai nepadorūs žodžiai – būdas šį stimuliuoti.

Trūksta patirties šioje oratorikos srityje? Pradėti galima tiesiog komentuojant kiekvieną atliekamą veiksmą, aišku, nevengiant vieno kito aštresnio žodelio. Tolimesnis tekstas liesis savaime: pradedant nuo pasakojimo, ką tuoj ketini daryti ir baigiant slapčiausių fantazijų atskleidimu.

Viešnagė kartu…sekso klube
Moteris, sužinojusi, jog, užuot su draugais gurkšnojęs alų prie TV ekrano, lankėtės striptizo klube, jūsų tikrai nepaglostytų. Tačiau net 70% respondenčių prisipažino, jog mielai tokioje vietoje apsilankytų kartu su savo partneriu. Dailių, geidulingai besiraitančių kūnų stebėjimas – puiki preliudija į aistringą naktį ar net atšalusio, rutina tapusio intymaus gyvenimo reabilitacijos priemonė.

Išmanieji sekso žaisliukai
Technologijos sparčiai juda į priekį, neaplenkdamos ir specifinės – erotinių prekių – srities. Net 63% išdykėlių svajoja apie nuotolinius sekso žaisliukus, valdomus distanciniu pulteliu ar specialia mobiliąja programėle, o 44% drąsiausiųjų pageidautų, jog partneris tokiu būdu sujaudintų būnant viešumoje. Tiesa, prieš užsiimant tokiais intriguojančiais žaidimais, derėtų įsitikinti, ar tuo metu partnerė netvarko itin svarbių reikalų, kuriems erotine stimuliacija būtų rizikuojama pakenkti.

Seksas užrištomis akimis
58% apklaustųjų moterų seksualinę fantaziją išpildyti lengva – tereikia pamylėti užrišus jai akis. Tokia atrakcija seksualiai jaudina dėl kelių priežasčių. Visų pirma – dėl galimybės pajusti stiprų partnerio dominavimą. Reikia nepamiršti ir to, jog laikinas regos netekimas paaštrina kitus jausmus, tad jūsų prisilietimai bei bučiniai moterį jaudins dar labiau. O kur dar saldi nežinomybė bei laukimas, ką ketinate toliau daryti…

Kaip pradėti kalbėti apie erotines fantazijas?

Nejauku, nemalonu ir galbūt net keista – turbūt tokie jausmai apima, kada pagalvojate apie pokalbį, kurio pagrindinė tema – jūsų erotinės fantazijos. Dauguma iš mūsų turime tą tylų tamsų savo minčių kampelį, kuriame laikome slapčiausias paslaptis ir fantazijas. Seksualiniai norai bei fetišai dažniausiai lieka būtent tame kampelyje, o apie jį vengiame pasakoti kitiems. Deja, bet tai yra žalinga jūsų individualiai ir bendrai poros gerovei. Paslapčių laikymas yra kenksmingas. Nors tai ir gali pasirodyti sunku ar nepatogu – apie tai kalbėtis reikia.

Anoniminiai forumai bei internetas
Šiais laikais galite dalintis savo mintimis, fantazijomis bei norais su daugybe žmonių. Privalumas – galite apsaugoti savo tapatybę. Įvairiuose socialiniuose tinkluose bei anoniminiuose forumuose galite užsiregistruoti ir anonimiškai kalbėti, diskutuoti ir plėsti akiratį. Tokiu būdu pamatysite, jog tokias pat fantazijas turi labai daug kitų žmonių. Tada ramiai ir jaukiai, savo namų arba kitoje pažįstamoje aplinkoje galite apsiprasti su savo fantazija bei paruošti patogų būdą tai pristatyti savo partneriui.

Pradėkite nuo mažesnių dalykų
Jeigu turite ne vieną, o daugiau norų, fetišų ar fantazijų – dalinkitės jais po vieną. Pradėkite nuo mažesnių ir paprastesnių dalykų, tačiau nenuslėpkite nuo partnerio, kad turite ir daugiau norų. Reikia būti delikatiems ir nepasirinkti pačios intymiausios ir karščiausios fantazijos kaip pirmos, kurią atskleisite. Taip įgysite ir papildomų žinių apie savo partnerį, sužinosite kaip jis reaguoja bei vertina tokius dalykus. Galbūt net nereikės susilaikyti, o galbūt turėsite pačioms didžiausioms fantazijoms paruošti kitą laiką. Gerai, jeigu turėtumėte video medžiagos arba literatūros, kuri partneriui padėtų suprasti ko tiksliai norite.

„Apsikeiskite“ fantazijomis
Ledus labai pralauš bei jūsų liežuvį „atriš“, jeigu sutarsite abipusiai pasidalinti fantazijomis. Tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė galėtų atskleisti kažką, ką norite išbandyti. Vėlgi, nebūtina visko sakyti iškart, galite nutarti, jog kas tam tikrą laiko tarpą arba kada būsite abu tam pasiruošę – susėsite ir apie tai pasikalbėsite. Vieną kartą galite pildyti jūsų, kitą kartą jūsų antrosios pusės fantaziją. Kad ir ką benuspręstumėte tokioje situacijoje, fantazijų apsikeitimas bei dalinimasis jomis bus be galo vertingas santykiams ir jūsų vidinei laimei.

Žinokite, kad nėra nenormalių fantazijų
Kaip visur ir visada, didžiausia baimė, trukdanti atverti savo seksualines fantazijas kitiems žmonėms – baimė būti palaikytiems nenormaliais. Žinokite, jog nėra nenormalių erotinių fantazijų. Jeigu jūs galite apie tai pagalvoti, patikėkite, kažkas, kažkur pasaulyje tikrai tai jau yra darę. Galbūt jūs tam pridedate savo prieskonį, bet esmė tokia, jog fetišų, norų ir pačių įdomiausių pomėgių galite rasti ir kitose pasaulio vietose. Pasitikrinimui galite įvesti savo pomėgį į pornografinio turinio portalo paiešką. Pažiūrėkite kiek daug rezultatų radote… Taigi pats naudingiausias patarimas būtų nusiraminti, priimti save tokiais, kokie esate ir nebijokite savęs pačių.

Ką būtina padaryti prieš įgyvendinant seksualines fantazijas?

Prieš pradėdami įgyvendinti savo fantazijas, prisiminkite keletą esminių taisyklių. Tam, kad jūsų žaidimai būtų visiškai saugūs ir aistrų įkarštyje nesužeistumėte, neįžeistumėte partnerio ir nepažeistumėte savo santykių. Nors pradėti pokalbį gali būti nejauku, bent akimirkai įsivaizduokite, kaip nejaukiai pasijustumėte, jei partneriui ar jums kas nors nutiktų.

Pagalvokite apie tai
Gerai viską apgalvokite, kai pradėsite kalbėti su savo partneriu apie tai, kaip įterpti naujovių į jūsų erotinių žaidimų rutiną. Ar tikrai norite tai daryti? Jei nesate tikri, pažiūrėkite erotinių filmų, kur daroma tai, ką norėtumėte išbandyti. Jei jus labai gundo ekrane matomi vaizdai – galite pamėginti tai išbandyti ir realiame gyvenime. Be to, toks filmas bus puiki proga patikrinti, kaip į tokius malonumus žiūri jūsų partneris bei pradėti pokalbį „o gal pabandom ir mes?“

Kalbėkitės apie tai
Jei jūs ar jūsų partneris norėtų išmėginti ką nors naujo, labai svarbu prieš imantis realių veiksmų apie tai pasikalbėti. Įsitikinkite, kad naujovės priimtinos abiem. Aptarkite, kiek toli jus gali nuvesti fantazija, kokios ribos yra priimtinos. Jei jūsų partneris entuziastingai pritaria – vadinasi, tam esate pasirengę abu. Jei abejoja – nedarykite spaudimo. Kiekvienam žmogui reikia laiko prieš apsisprendžiant. O pasiūlymas, kuris yra ne kas kita, kaip pakankamai ilgai puoselėta ir mintyse jau ne kartą įgyvendinta jūsų erotinė fantazija, partneriui gali būti visiškai netikėta naujovė. Todėl palikite laiko apsvarstymams, o vėliau kartkartėmis vis grįžkite prie pradėto pokalbio.

Nustatykite ribas
Prieš leidžiantis įgyvendinti erotines fantazijas, kurios yra drąsesnės nei iki šiol jums įprastas seksas, nustatykite labai aiškias ribas, kas galima, ir kas – ne. Praverstų jas netgi surašyti raštu – taip dar labiau užtvirtintumėte savo susitarimą ir nebeliktų erdvės interpretacijai „taip, mes kalbėjome, bet aš supratau…” Jei aistros pagauti apsigalvojote ir nusprendėte eiti dar toliau, nei esate aptarę – verčiau kol kas save sustabdykite, padarysite tai kitą kartą. Partnerio atžvilgiu būtų nesąžininga keisti taisykles žaidimo eigoje.

Išsirinkite saugos žodį
Kartu su partneriu aptarkite, koks žodis reikš tai, kad turėtumėte tučtuojau liautis. Žodis turėtų būti toks, kad jo neištartumėte atsitiktinai, aistros įkarštyje. Dėl šios priežasties netinka net ir “stok”, “nereikia”, “užteks” – tai žodžiai, kurie apskritai dažnai tampa meilės žaidimų dialogo dalimi. O štai kas nors panašaus į “duona”, “mygtukas” arba “mėnulis” – tiks kuo puikiausiai.

Elgesys po to
Po neįprastų nuotykių būtinai pasidalinkite mintimis, ką jautėte, ką patyrėte, kas patiko, o kas pasirodė mažiau patrauklu nei svajonėse. Toks vadinamas „pagalvės pokalbis” ne tik sustiprins jūsų ryšį, bet ir leis lengviau improvizuoti ateityje, kuria linkme kreipti savo erotinius sumanymus.

Taigi taisykles aptarėme – metas pasiduoti fantazijoms! Eksperimentuoti įvairiomis seksualinių žaidimų formomis – visiškai normalu, jei tik abu partneriai to nori. Kiekvienas naujas elementas (fantazijų įgyvendinimas, seksualus žaidimas, erotiniai žaislai) suteikia jūsų santykiams daugiau tvirtumo. Beje, ir nepamirškite: sąvokos „įprastas seksas” ir „kažkas naujo” skirtingoms poroms reiškia visiškai skirtingus dalykus. Ir tai – taip pat normalu. Svarbiausia – kad po visko jaustumėtės nuostabiai!