Kol pilve plazdena drugeliai ir gera nuotaika veržiasi per kraštus, o vos išvydus mylimąjį susijaudinimas užplūsta kūną, apie naujoves ar pokyčius lovoje net nesusimąstome. Pirmosios mintys į galvą ateina tada, kai metams bėgant aistra ima po truputį blėsti. Nelaukime, kol problema ateis į mūsų miegamąjį, o užkirskime jai kelią!

Nuobodžią savaitgalio popietę paverskite įsimintiniausių žaidimų ir sekso diena. Įsisukite į meilės sukūrį ir šėlkite iš širdies. Pateikiame keletą meilės žaidimų scenarijų, iš kurių tikrai atrasite sau tinkantį ir patinkantį.

Internetiniai pokalbiai. Jei šiuo metu Jus ir mylimąjį skiria šimtai ar net tūkstančiai kilometrų, santykius palaikyti padeda ne kas kitas, o internetas. Bendraujate elektroniniais laiškais, skype programa. Beprotiškas ilgesys kankina ne tik sielą, bet ir kūną, todėl nesivaržyti ir išbandykite virtualų seksą. Įsijunkite kamerą, jaudinančiais žodžiais pakurstykite aistrą ir gundančiai lieskite save, kol patirsite malonumą. Žinoma, virtualus seksas neatstos švelnių partnerio prisilietimų ar glamonių, tačiau pripažinkime, vis geriau negu nieko.

Seselė ir gydytojas. Vaidmenų žaidimas neabejotinai maloni ir jaudinanti patirtis kiekvienos poros gyvenime. Pasirinkite tam tinkamiausius kostiumus ir įjunkite fantaziją. Jei ši rolė neatrodo itin žavinti, sugalvokite tokią, kuri būtų priimtina Jums abiems.

Seksualiniai klausimai. Atsigulkite į lovą, prigluskite vienas prie kito, atsipalaiduokite ir užduokite vienas kitam intymius klausimus. Kad jaustumėtės drąsiau, išjunkite šviesą ar palyskite po antklode. Žaidimo metu galėsite išsakyti slapčiausias mintis ir svajas, kurias nejauku ištarti žiūrint į akis.

Masažas ir kūno piešiniai. Nustebinkite mylimą žmogų erotinio masažo seansu, su laiminga pabaiga. Švelniai masažuokite kiekvieną jo/jos kūno lopinėlį ir pamaloninkite oraliniu seksu. Arba įsigykite specialių kūno dažų ir panaudokite savo ar partnerio kūną kaip drobę. Baiminatės, jog nesate puikus dailės ir tapybos meistras? Tai visiškai nesvarbu, svarbiausia idėja ir pats procesas, po šio nekasdienio užsiėmimo nepamirškite pasimėgauti seksu duše!

Žodžiai ant kūno. Pirmausia atsigulkite ant pilvo, o partneris tegu ant Jūsų nugaros užrašo pikantiškus, galbūt kokiai nors vienai temai priklausančius žodžius. O Jums beliks juos atspėti, už teisingą atsakymą būsite apdovanotas aistringu bučiniu į pasirinktą kūno vietą. Pateikus neteisingą spėjimą- sulauksite švelnaus pliaukštelėjimo per užpakaliuką.

Taigi, seksualinį gyvenimą paįvairinti tikrai galima, tereikia trupučio fantazijos!