Kas tai yra moters flirtas? Didelė dalis vyrų neranda konkretaus paaiškinimo, nes jie dažniausiai į moterišką flirtą reaguoja savo pasąmonėje. Flirtuodama su vyru, moteris nesako tiesiai, kad vyras jai patinka, bet leidžia tai suprasti užuominomis, įvairiais gestais, bei žvilgsniais. Flirtas – tai subtilus moters žaidimas be taisyklių, kurio pagalba moteris parodo vyrui, kad jis jai yra įdomus ir norėtų susipažinti artimiau..

Tai menas, kurį turi mokėti kiekviena mergina, nes jo pagalba nekaltai ar atvirai galima „pastumti“ santykius norima kryptimi. Teisingai flirtuoti (ir apskritai flirtuoti) moka labai mažai moterų. Moteris, išmananti tokį meną, niekada nebus vieniša ir visada turės daug gerbėjų. Kaip teisingai flirtuoti? Duosime keletą patarimų.

Tikėkite tuo, kad jūs nuostabaus grožio

Kuomet žmogus yra įsitempęs, tai jaučiasi jo balse, gestuose, veido išraiškoje. Jeigu būsite įsitempusi, tai jums nepadės. Kad ir kaip juokingai ar protingai kalbėsite, tai nepatrauks vyro ir nesukels tinkamos reakcijos. Turbūt yra tekę stebėti vaizdą, kuomet paprasta, neturinti jokių stebuklingų talentų, mergina atsiduria vyrų dėmesio centre ir net nežino, kur pabėgti nuo ją supančių gerbėjų. O jūs – šaunuolė, gražuolė liekate nepastebėta. Kodėl? Todėl, kad pasitikinti savimi moteris visuomet traukdavo ir trauks vyrų dėmesį.

Merginos stengiasi gražiai rengtis, darosi makiažą. Tačiau vyrai reaguoja ne tiek į išvaizdą, kiek į atmosferą, kurią sukuria moteris – į jos kūno kalbą, į jos pasitikėjimą savimi. Todėl mokykitės pasitikėti savimi ir būkite rami, bei atsipalaidavusi.

Tikėkite, kad viskas bus gerai

Jeigu žmogui kiekvieną dieną sakoma, kad jis yra nevykėlis, tai galiausiai jis ir pats tuo patikės. Taip pat vyksta ir mūsų gyvenime. Jūs turite nusiteikti optimistiškai ir kiekvieną dieną sau kartoti, kad viskas bus gerai. Todėl flirtuodamos atsipalaiduokite ir nesakykite vien apgalvotų žodžiu, o flirtuokite lengvai, iš širdies. Negalvokite apie tai – pavyks jums suvilioti vyrą ar ne.

Prižiūrėkite save

Jūs turite visą laiką atrodyti taip, kad pati sau būtumėte graži, net tada, kai išeinate į parduotuvę. Turite jausti pasitikėjimą, tam kad sutikus, vyrą nereikėtų gėdytis nusilupusio manikiūro ar ištampyto seno megztinio.

Nebijokite žiūrėti į akis

Ir darykite tai su malonumu. Tikros gundytojos sugeba bendrauti su vyrais vien žvilgsniais. Viena iš flirto gudrybių yra tai, kad į akis reikia žiūrėti ilgiau, nei įpaprastai žiūrite. Žvilgsnis turi būti atviras, įdomus, bet ne provokuojantis. Nereikia mirkčioti vyrui arba nužiūrinėti jį nuo galvos iki kojų, tiesiog žiūrėkite tiesiai jam į akis, nusišypsokite ir nusukite akis į šoną.

Būkite savimi bet kurioje situacijoje

Kvaila ir neverta stengtis patikti apsimetant kitu žmogumi. Jūs negalėsite apsimetinėti visą laiką, o nusivylimai tikrai nesuartina. Patikėkite tuo, kad jūs galite patikti tokia, kokia esate.

Domėkitės vyro reikalais

Pradėkite pokalbį „apie nieką“. Nežinote ką pasakyti? Paklauskite vyro apie ką nors, kas susiję su jo darbu arba pomėgiais. Nuoširdžiai pagirkite jį, paprašykite papasakoti apie jo pomėgius (darbą) daugiau ir šypsokitės, šypsokitės, šypsokitės…

Neslėpkite savo silpnybių

Vyrams patinka jausti, kad jie yra stiprūs, dideli, patikimi. Duokite jam tai pajusti, nukreipkite situaciją savo naudai: paprašykite palydėti jus namo (lauke tamsu ir jau vėlu), paprašykite padėti jums bute padaryti „vyriškus“ darbus („pati nesugebu to padaryti, gal gali padėti, juk tu toks stiprus, aišku jeigu tau nesunku..“) ir taip toliau.

Svarbiausia yra neperžengti ribos tarp flirto ir atviro gundymo, kad vyrų akyse, iš mielos ir turinčios humoro jausmą, netaptumėte lengvai prieinama, bei iššaukiančia. Juk prieinamumas neturi nieko bendro su flirtu.