Svingas gali būti malonus užsiėmimas jums ir jūsų partneriui, jei tik žinote ir pritariate kai kurioms pagrindinėms taisyklėms. Svarbu, kad abu partneriai sutartų ir sutiktų šiam nuotykiui. Jeigu kada nors esate svarstę apie galimybę išmėginti svingą, prieš pradėdami būtinai perskaitykite šiuos svingerio patarimus.


1. Išsiaiškinkite taisykles ir lėtai pradėkite. Kol nesupratote, kas yra svingeris, neskubėkite priimti šio gyvenimo būdo. Perskaitykite populiariausią literatūrą apie svingą, pasidomėkite interneto forumuose. Išsiaiškinkite pagrindines didesnės svingerių bendruomenės problemas ir galimus konfliktus.


2. Pradėkite nuo poros su kuria jaučiatės patogiai. Labai svarbu susirasti daugiau patirties turinčią porą, kuri norėtų jus pamokyti ir pasidalinti svingerio patartimi. Paprastai labiau subrendusios poros turi daugiau šio gyvenimo būdo patirties, todėl noriai padeda išgyventi pirmo karto baimes.


3. Bendraukite su savo partneriu. Vien todėl, kad jūs abu sutikote išbandyti svingą, nereiškia, kad tai abiem reiškia tą patį. Svarbiausia tarp savęs ir partnerio nustatyti pagrindines, kas yra GERAI iki pradedant santykiavimą su kitais partneriais, taisykles.


4. Praktikuokite saugų seksą. Yra begalė lytiškai plintančių ligų (LPL), kuriomis jūs nenorėtumėte užsikrėsti. Visada naudokite prezervatyvus ir primygtinai reikalaukite, kad jūsų partneris darytų tą patį. Reguliariai tikrinkitės dėl LPL.


5. Negerkite ir nesisvaiginkite. Kelios taurės vyno atsipalaidavimui yra nieko tokio, bet penkiolikos jau gali būti per daug. Jei, kad jaustumėtės patogiai užsiimant šia veikla, jums reikia apsvaigti, svingas nėra skirtas jums.


6. Ne reiškia NE. Nebūtina aiškintis ir teisintis dėl to, kad sakote ne. Jei nenorite užsiimti veikla, paprastas atsakymas „Ne, ačiū“ yra pakankamas atsisakymui. Nepasiduokite spaudimui.


7. Nebūkite grubus. Venkite potencialiems partneriams sakyti, kad jie jums nepatinka, nes yra ne jūsų skonio. Jūs niekada nežinote, ką tas asmuo pažįsta ir su kuo jis gali jus supažindinti. Būkite draugiški ir neuždarykite jokių durų.


8. Eikite pasirengę. Negalvokite, kad priimantieji suteiks viską. Būkite pasiruošę ir viską, ko jums prireiks tą naktį, atsineškite  su savimi. Jei yra specialūs lubrikantai ar žaislai, kuriuos norite naudoti, nepamirškite jų atsinešti.


9. Nedarykite to, dėl ko gali tekti gailėtis. Gali būti įdomu išbandyti ką nors, ko niekada nesate bandę, bet nedarykite nieko, dėl ko kitą rytą galėtų būti gėda. Nesileiskite įtikinami fotografuotis ar filmuotis. Pirma, pagalvokite apie ilgalaikes pasekmes.


10. Linksminkitės. Lengva patirti susierzinimą ir pervertinti dalykus. Neleiskite savo nervams paimti viršų. Svingas gali būti smagus.