Neskubėkite. Greitukas gali būti visai smagu, tačiau nebūtina kiekvieną kartą mylintis skubėti pasiekti orgazmą. Būna atvėjų, kai užsiimate seksu su partneriu ar tiesiog masturbuojatės, gali būti smagu paprasčiausiai pasierzinti. Kitą kartą aistringos nakties metu (arba po pietų) pabandykite priartėti ir priartinti savo partnerį iki orgazmo ir iš karto atsitraukite, kartokite vėl ir vėl. Kai galiausiai nebegalėsite ištverti ir nuspręsite leisti sau patirti orgazmą, pamatysite koks neįtikėtinai malonus bus užlaikytas intensyvumas.
Patirkite atskirus elementus. Jei esate iš tų, kurie nebijo meilės už namų ribų, šis patarimas yra skirtas jums. Pagalvokite apie visus nuostabius pojūčius, kuriuos galėtumėte patirti mylėdamiesi, ar tiesiog bučiuodamiesi lauke, įvairiomis oro sąlygomis. Neapsiribokite vien saulės šilumos pojūčiu ant kūno vasaros dieną. Pabandykite meilės nuotykį lietuje, galėsite mėgautis jausmu, kai kiekvienas permirkęs lašas paliečia jus, ar rūke, kai jūs jausite drėgmę, padengusią jūsų mylimojo odą. Oro sąlygos mylėjimuisi visada geros!
Moterys yra kitokios. Štai jums, vyrai, patarimas, kuris padės visiškai patenkinti savo gyvenimo moterį. Paprasčiau tariant, vyrai ir moterys orgazmą patiria skirtingai. Vyrų orgazmas yra greitas ir galingas. Kaip raketa. Moterų orgazmas panašesnis į prekinį traukinį. Moterys dažnai ilgokai kaupiasi kulminacijai, bet jų orgazmas trunka daug ilgiau. Taigi kai kitą kartą pajausite, kad jūsų moteris tuoj patirs orgazmą, jokiu būdu nesustokite. Jūsų darbas dar nebaigtas! Lai partnerė mėgaujasi iki paskutinės akimirkos, jūs tęskite tuo pačiu ritmu, kol ji duos ženklą (greičiausiai pagyrimą), kad ji baigė.
Erdvė klajonėms. Poros dažnai apriboja savo santykius į vieną namų kambarį: miegamąjį. Jie pamiršta, kad yra kitų įdomių vietų. Jei esate romantiškos nuotaikos, siūlome pažaisti. Kiekvieną kartą prieš mylintis, paeiliui su partneriu pasirinkite skirtingas namų vietas. Iš pradžių jūsų pasirinkimas gali būti ne itin įdomus/netikėtas – svetainės sofa, dušas. Bet žaidimui tęsiantis, jei jūs ir jūsų partneris esate žaismingi ir drąsūs, greičiausiai rasite milijoną kitų vietų meilei. Iš tiesų, jūs niekada nebežiūrėsite į savo svečių kambario spintą taip, kaip dabar!
Bet kur, bet kada! Sekso žaislų laikymas miegamajame, apriboja kūrybiškumą ir spontaniškumą. Nuo šios dienos pabandykite palikti šiuos daiktus ten, kur neapribosite savęs ir galėsite būti seksualiai išdykę bet kur ir bet kada. Prezervatyvus, lubrikantą ir mažus vibratorius laikykite piniginėje, lagamine, dokumentų dėkle, daiktadėžėje, net savo virtuvės stalčiuje! Laikykite juos visur, kur norite užsiimti seksu. Net jei kol kas neplanuojate jų naudoti, tai padės jums būti seksualesniais. Žinodami, kad jie yra ten, imsite mąstyti ta linkme. Ir kai ateis laikas, būsite pasiruošę!
Erotiniai sluoksniai. Kartais mylintis seksualiau būti su drabužiais! Jei turite drabužį, kuris jums labai patinka ir su kuriuo atrodote ir jaučiatės puikiai, kodėl nesuvilioti savo mylimojo jį dėvint? Jūs ne tik pasitikėsite savimi ir jausitės galingi, jūs būsite viliojantys, nes atskleidžiate ne viską.
Nebylus viliojimas. Kartais seksualinio susidūrimo metu nėra nieko erotiškiau nei savo atodūsio garsas – taigi pasinaudokite tuo! Kitą kartą eidami į lovą, prieš mylėdamiesi įsidėkite ausų kištukus. Jie sustiprins jūsų kvėpavimo garsą ir blokuos likusio pasaulio garsus, todėl galėsite sutelkti dėmesį į kitus keturis pojūčius ir mėgautis vienas kito kūnu.
Karštesnė namų ruoša. Nenuvertinkite pagrindinių namų ūkio prietaisų vertės! Indaplovės, skalbimo mašinos, džiovyklos vibracija, seksualinį susidūrimą gali kilstelti į visiškai naują lygį. (Pagalvokite apie gręžimo ciklą!) Būkite kūrybingi. Nesvarbu, ar mylitės prispausti prie skalbimo mašinos ar vienam iš jūsų sėdint ant jos, vibracija ir šiluma gali pridėti šiek tiek pikantiškumo jūsų mylėjimuisi – jau nekalbant apie karštesnę namų ruošą.
Darykite viską, kas malonu. Rinkdamiesi sekso pozą nesileiskite apribojami šurmulio; galvokite apie visus erotinius malonumus, kurių netenkate, kai laikotės to, kas išbandyta arba teisinga. Eksperimentavimas su įvairiomis kryptimis ir pozicijomis leidžia skirtingai stimuliuoti intymias sritis ir suteikia prieigą prie įvairesnių erogeninių zonų. Jei paprastai būnate viršuje, pabandykite būti apačioje ir atvirkščiai.
Ištirkite naujus horizontus. Nesame tikri, ar jūs pastebėjote, bet analinis erotizmas patiria atsigavimą. Taigi, prieš perkeldami tai į žemesnę sąrašo „niekada nedarysiu“ vietą, apsvarstykite faktą: tai kūno vieta, kurioje gausu stimuliacijai jautrių nervų galūnėlių. Jei esate naujas analiniuose žaidimuose ir jaučiate diskomfortą, pradėkite pamažu. Po truputį pradėkite tyrinėdami save arba lai tyrinėjimą perima jūsų partneris ir įterpia gerai suteptą pirštą arba mažyti flanšinį žaislą, skirtą analiniams žaidimams. Mes taip pat rekomenduojame naudoti specialiai analiniams žaidimams skirtą lubrikantą, pavyzdžiui, Pjur Analyze Me. Bandydami kažką naujo, galite atrasti naujus šio pasaulio pojūčius!
Apibrėžkite savo favoritus. Ar turite mėgstamą kūno dalį ar fizinius atributus? Nėra geresnio laiko nei mylėjimasis, kad tai pabrėžti! Mylite savo kojas? Pasirinkite sekso pozą, kuri jas išryškina (per mylimojo pečius). Ar turite nuostabiai minkštą odą? Tuomet naudodami visas kūno dalis, pamasažuokite mylimąjį. Dievinate savo akis? Lytinių santykių metu sugaukite ir išlaikykite mylimojo žvilgsnį. Jūsų galimybės yra neribotos. Mes visi turime tai, ko savyje nemėgstame, bet yra daug seksualių būdų pabrėžti teigiamas savo puses!
Būkite davėjas. Turbūt girdėjote frazę „geriau duoti negu imti“, tiesa? Tai tiesa ir miegamajame. Naktį kontroliuokite savo partnerio seksualinį malonumą. Šį kartą viskas jam/jai. Flirtuokite, erzinkite, bučiuokite, laižykite savo partnerį taip, kad negalėtų atsispirti. Eksperimentuokite. Jūs atsakingas už jo malonumą. Koks galėtų būti geresnis darbas? Ką jau kalbėti apie tai, kad jūsų mylimasis ilgai nepamirš šio malonumo. Kitą kartą naktis gali būti skirta jums!

Seksualesnis burkavimas. Burkavimas su mylimuoju ryte arba ilgos dienos pabaigoje, nėra vien tik puikus būdas iš naujo fiziškai ir emociškai susijungti kaip porai. Rytinė šaukštelių poza gali pasitarnauti kaip puiki, mažai streso sukelianti sekso poza, kuri leis abiem jausti vienas kito kūną ir mėgautis bendravimo malonumais. Atraskite erotinį glamonių aspektą!
Filmavimas. Norite išvengti gėdos, kaip Paris Hilton sekso juostos skandalas, bet vis dar norite pamatyti save ekrane? Galite. Šiam patarimui reikia šiek tiek daugiau pasiruošimo nei daugumai, bet jei jums patinka regimoji stimuliacija, verta pasistengti! Pasirūpinkite vaizdo kamera (jei neturite savo, galite išsinuomoti) ir pajunkite vaizdo kabelį prie televizoriaus. Nukreipkite ją į mylėjimosi vietą, įjunkite videokamerą, televizorių ir štai! Jūs esate savo pačių seksualaus TV šou žvaigždė. Jūs galėsite pamatyti save ir savo partnerį gyvai be įrašo. Tiesiog mėgaukitės momentu ir vaizdu.
Dušo vilionės. Priešingai populiariam įsitikinimui, jūsų partneris neturi būti itin stiprus, kad jus išlaikytų mylintis duše. Nepriklausomai nuo partnerių stiprumo ar ūgio (nors ūgis gali būti trukdančiu veiksniu), puikiai tinka dvi pozos. Kojų pakėlimas: stovint, ji priartėja nugara link sienos, o jis laiko pakeltus jos kelius savo alkūnių išlinkiuose. Stovinčio šuniuko poza: ji palinksta į priekį, keliai šiek tiek sulenkti, o rankos laikosi už vonios atbrailos, kol jis įeina iš nugaros, laikydamas jos klubus.
Sekso pozų popuri. Norite paįvairinti savo mylėjimąsi? Ne tik išbandykite naują pozą, išbandykite jas visas! Įsigykite sekso pozų knygą ir išmėginkite jas vieną po kitos, kiekvienai jų skirdami po minutę. Pažiūrėkite, kiek jų galite išmėginti! Pažymėkite savo mėgstamiausias ir išmėginkite jas dar kartą arba palikite knygą šalia lovos ir paeiliui žymėkite pozas, kurias norėsite pabandyti kitą kartą.
Bučiuokitės kaip paaugliai. Suplanuokite pasimatymą su savo partneriu taip, tarsi būtumėte paaugliai. Pradžia gali būti nuo filmo, koncerto arba didelio draugų vakarėlio, o vėliau sustokite kelyje ir bučiuokitės lyg pamišę! Perbėkite pirštais per savo mylimojo plaukus, paklaidžiokite po tarpkojį ir krūtinę, skubotai ir intensyviai bučiuokitės, juk nežinote kada galite būti sugauti! Netrukus jums atgims senasis geismas.
Vonios pramogos moteriai. Tekantis vanduo yra puikus klitorio stimuliacijai ir daugeliui moterų tai lengvas kelias į orgazmą. Yra du būdai tai padaryti. Vienas iš jų yra dušo masažas stovint ar pasvirus į dušo sieną, kai viena koja yra ant vonios atbrailos ar priešingos sienos. Sureguliuokite savo rankinio dušo tinkamą slėgį ir leiskite vandens srautui tekėti klitoriu. Jūs taip pat galite gulėti ant nugaros, kad maišytuvas būtų jūsų kojų pusėje (vanduo jau turėtų būti atsuktas). Jei tiesioginis srautas yra per stiprus, barjerui naudokite audinį. Kai būsite pasiruošusi, pakvieskite partnerį, kad pažiūrėtų naują triuką!
Rodykite ir pasakokite. Jei jūs niekada nesate masturbavęsi vienas priešais kitą, ko jūs laukiate? Darykite tai paeiliui arba vienu metu. Aimanos, kai artėsite prie orgazmo, išves jūsų partnerį iš proto. Kai masturbuositės, galėsite kontroliuoti savo orgazmo trukmę, todėl galite reguliuoti savo tempą, kad orgazmą pasiektumėte tuo pačiu metu. Jūs ne tik išmoksite partnerio tenkinimo būdų, bet ir galėsite mėgautis nuostabia erotine patirtimi.
Vaidmenų žaidimas buduare. Vaidmenų žaidimas yra ne tik vaikams. Pirma, pasirinkite vaidinimo temą ir nuspręskite, kas atliks kokį vaidmenį. Pavyzdžiui, galite pabandyti vieną iš šių derinių: kaubojus ir nelaiminga mergaitė; pasiuntinukas ir namų šeimininkė, sportininkas ir šokėja, profesorius ir studentė; gydytoja arba slaugė ir pacientas. Persirengimas, plaukų stiliaus pakeitimas, akcento naudojimas ir nuoširdus vaidmens atlikimas gali tapti visiškai nauja seksualine patirtimi.
Dušas. Jei niekada nesimylėjote duše, išbandykite tai! O kad būtų dar smagiau, erzinkite vienas kitą vandeniui atspariu vibratoriumi.
Supkitės! Gerai, tai šiek tiek labiau pažengęs variantas, bet supynės gali būti puikus aksesuaras seksui – suteikiantis jums arba jūsų partneriui nesvarumo jausmą. Yra kompanijų, kurios parduoda specialias „meilės sūpuokles“, taigi jei galite, įdiekite porą varžtų į sieną, ir pakabinkite supynes. Štai triukas: sūpynių viduryje atsigulkite statmenai, kitaip rizikuojate iškristi!
Sukeiskite rankas. Dažnai žmonės skuba ne tik mylėtis, bet ir masturbuotis. Pabandykite masturbuotis su kita ranka. Suteikite sau naujas galimybes.
Mylėjimasis su savimi. Nors dauguma žmonių ieško geresnio sekso su partneriu būdų, pernelyg dažnai žmonės pamiršta save. Vienas iš sekso džiaugsmų yra matyti, kaip partneris mėgaujasi savimi. Neneikite šio malonumo. Neįstrikite malonumą teikdami partneriui, nepamirškite savęs.
Išbandykite „greituką“. Ne kiekvienas seksualinis susidūrimas turi būti kelių patiekalų vakarienė; išalkus galima ir paužkandžiauti!