Turime keletą pagrindinių patarimų apie taip, kaip sėkmingai suorganizuoti bernvakarį ir paruošti geriausią bernvakario scenarijų. Keletą patarimų mums pasiūlė klientai, mokydamiesi iš savo asmeninės patirties, todėl čia yra patarimai bei, žinoma, idėjos apie tai, kaip suplanuoti nepakartojamą bernvakarį.


1. Patvirtinkite vestuvių datą


Skamba akivaizdžiai, ​​bet deja, daugelis vyrų tai supranta klaidingai ir nepasilieka pakankamai laiko organizavimui.


2. Patvirtinkite preliminarias bernvakario dienas


Rekomenduojama, kad jis nebūtų arčiau kaip dvi savaitės prieš vestuves, nors tai yra lankstu. Vėlyvas planavimas gali reikšti, kad jaunikis nespės pasiruošti vestuvėms. Kadangi jis yra jūsų atsakomybė (geriausio pabrolio), ar tikrai norite susidurti su nuotaka ir jai aiškinti tai, kas nutiko? Pasinaudokite preliminariomis datomis, suderinkite su jaunikiu.


Su visais datos nesuderinsite, todėl vienintelis asmuo į kurį tikrai būtina atsižvelgti yra jaunikis. Pasistenkite, kad data būtų patogi jam, data pirmiausia turi atitikti jo poreikius.


3. Ką pakviesti?


Jaunikį, be abejo, jo kiemo, mokyklos, kolegijos, darbo ir šeimos draugus. Vis dažniau pakvietimas įteikiamas ir jaunikio tėvui! Įsitikinkite, kad bernvakaris nebus per didelis. Nepamirškite, kad jūs turėsite jį suorganizuoti. Kuo daugiau žmonių, tuo sunkiau juos valdyti. Jūs turėsite surinkti pinigus ir pan. 


Jūs turite keletą skirtingų grupių pvz. mokyklos draugai, kolegijos draugai, bendradarbiai, kurie gali suskirstyti į atitinkamas grupes ir vengti susimaišyti/apsijungti, nors jaunikis norėtų. Taigi palaikykite grupė dydį. Vienas svarbus patarimas yra susirinkti visų kviečiamųjų elektroninio pašto adresus. Tai lengviausias būdas su visais susisiekti.


Galiausiai mes visi žinome, vieną ar du, kaip mes sakome, sunkius žmones! Vertėtų šių žmonių į bernvakarį nekviesti, ypač jei manote, kad jie nesutars su kitais svečiais. Jūs norite, kad ši šventė būtų įsimintina dėl teisingų priežasčių.


4. Pasirinkite bernvakario vietą ir veiklas


Vėlgi tai priklauso nuo jaunikio. Vis labiau populiarėja savaitgalio išvykos ir neįprastos veiklos. Nuo grupės biudžeto ir nuo laiko, kuris bus leidžiamas nedirbant bei toliau nuo partnerių/šeimos ir pan., priklausys, kaip toli keliauti. Ar tai bus 3 savaitės Barbadose ar naktis vietos bare? Veiklas taip pat riboja turimas kreditas!


5. Ar bernvakarį organizuoti pačiam ar pasinaudoti kompanijų siūlomomis paslaugomis?


Tai tikrai priklauso nuo jūsų biudžeto ir nuo to, ką ketinate veikti.


Jeigu naudositės bernvakarius orgnaziuojančių įmonių paslaugomus, įsitikinkite, kad žinote, už ką mokate ir kas į apmokėtą sumą neįeina. Ar įtrauktas pilnas maitinimas ar už vakarienę reikia mokėti papildomai, o kaip pietūs? Ar jūs turėsite visur nuvažiuoti patys ar bus transportas? Ar tikrai norite ieškoti veiklos vietų su 10 automobilių vilkstine, o pats būti vedliu?


Jeigi įmonių paslaugomis nelabai pasitikite, paprašykite atsiliepimų ar susisiekite su buvusiais klientais. Jūs atsakingas, tad įsitikinkite, kad jaunikis turės įsimintiną laiką!


6. Bernvakario veiklos


Juokeliai ir jaunikio gėdinimas yra tradicija, bet nepersistenkite. Juk jūs turėsite pasiaiškinti nuotakai, kodėl jos mylimasis neturi ant kūno nei vieno plauko! Jūs geriausiai pažįstate jaunikį, tad žinosite ribas, tiesa? Geriausias patarimas nesivelti į jokias kvailas bernvakario idėjas. Geras būdas visus įtraukti, visiems paruošti marškinėlius su spausdintomis nuotraukomis ar slapyvardžiais. Tai pralaužia ledus ir paskatina kalbas. Kitas populiarus dalykas yra karnavaliniai kostiumai, kurie svarbūs ne tik jaunikiui, bet taip pat visai grupei. Visi bernvakarių organizatoriai susiduria su įprasta dilema, reikia striptizo ar nereikia. Vėlgi, pažįstate jaunikį. Nesileiskite spaudžiamas grupės.


Įsitikinkite, kad turėsite kaip grįžti pasibaigus nakčiai! Su savimi pasiimkite apgyvendinimo vietos adresą arba telefono numerį. Jūs nustebtumėte sužinoję, kiek vyrukų pamiršta arba nežino, kur jie apsistoję.


Galiausiai ir svarbiausia PASIRŪPINKITE JAUNIKIU – JIS YRA JŪSŲ ATSAKOMYBĖ. Jums gali tekti meluoti visą gyvenimą, kuris galėtų būti trumpas, jei jo būsima žmona sužinotų apie kai kuriuos dalykus, kurie tradiciškai vyksta bernvakaryje.


Idėjos bernvakariui:


-Baidarės.


-Dažasvydis.


-Pabūkite Jeremy Clarkson su keturiais ratais varomu automobiliu.


-Išbandykite Tarzanijos teikiamas pramogas.


-Nepakankamai prisigėrėte per bernvakarį – pasirinkite turą po alaus daryklas.


-Pasirūpinkite smokingu ir aplankykite kazino!


-Veskite grupę paplaukioti banglente.


-Kodėl gi nepabandžius žaisti golfą?


-Aplankykite 10 barų per vieną vakarą.


-Išbandykite galingus keturračius.