Sekso tematika tikriausiai niekada neišblės ir nebus nuobodi. Bene kasdien visame pasaulyje atliekami įvairiausi tyrimai, kurių rezultatus apžvelgti įdomu daugeliui iš mūsų. Vyrams ir moterims seksualinis pasitenkinimas itin svarbus – tai nepaslaptis, bet kartais glamonių ar kitokių dalykų trūkumas laikui bėgant gali sukelti nemenką partnerio nusivylimą ir nepasitenkinimą. Siekiant jo išvengti, šioje srityje sutelktos vienos iš stipriausių pajėgų. Atliekami seksualiniai tyrimai, vėliau žmonijai pateikiami patarimai, leisiantys pagerinti seksualinį gyvenimą. Todėl tik Jums, mielieji skaitytojai – vertingi sekso patarimai. Praplėsite akiratį ir sužinosite naudingų patarimų.


Vanduo. Tai ne tik gyvybės, sveikatos šaltinis, tačiau būtina sekso sudedamoji dalis. Vanduo natūraliai drėkina lytinius ir kitus vidaus organus, todėl sekso metu nejaučiame nemalonaus tempimo ar skausmo.


Glamonės. Nepamirškite, jog vyrams lytiškai susijaudinti žymiai paprasčiau negu moterims. Todėl būkite kantrus ir nereikalaukite iš partnerės akimirksniu patirti jaudulį. Švelniai glamonėkite, visą kūną, nepamiršdami klitorio ir kitų jautriausių vietų. Ir tik po gerų 15 minučių mylimoji bus pasiruošusi aistringam lytiniam aktui.


Prostatos vėžys. Tyrimų rezultatai atskleidė kraupius faktus. Vyrai, kurie dažnai masturbuojasi jų 20-aisiais, 30-aisiais gyvenimo metais, dažniau suserga prostatos vėžiu, negu nesimasturbuojantys jų bendraamžiai.


Kontraceptinės tabletės. Nepaisant to, jog tai viena saugiausių priemonių, apsaugančių nuo neplanuotų nėštumo, tačiau moters organizmui gali pridaryti nemenkos žalos. Taip pat mažina lytinį potraukį.


Kvapas, kuris užveda. Vyrai tikriausiai nežino, bet natūralus jų kūno, tai reiškia prakaito kvapas, puikiausias afrodiziakas moterims.


Sekso poza. Yra tam tikrų sekso padėčių, kurios malonios abiems partneriams. Išsiaiškinkite, kurią iš jų dievinate Jūs abu. Pavyzdžiui, vyrai teikia pirmenybę šuniuko pozai, tuo metu, kai moteris labiau jaudina atvirkštinė kaubojiška padėtis. Ne paslaptis, jog sekso pozos ir seksualinis pasitenkinimas glaudžiai susiję tarpusavyje.


Malonumas sėdint. Seksologai teigia, kad kartais moterims vyrų nė nereikia! Mat lytinį pasitenkinimą galima patirti tiesiog sėdint tam tikra poza, kai užspaudžiamas klitorių, išangę ir vaginą jungiantis nervas.


Kūrybiškumas. Geras seksas ir jo metu patirtas orgazmas, skatina kūrybiškumą, naujas idėjas. Todėl nieko nelaukite ir mėgaukitės meile!