Jeigu galvojote, kad ištvirikimus bei tabū šeliones išrado dabartinė karta – labai klystate. Viskas kas dabar praktikuojama buvo išrasta gana seniai, tik apie tai nebuvo tiek daug informacijos. Ar žinote kokių neįprastų pomėgių turėjo Mocartas bei kas patiko rašytojui E.Hemingvėjui? Skaitykite ir sužinokite!


Bendžaminas Franklinas – jam patiko vyresnės moterys

Viena gerbiamiausių JAV istorinių figūrų labai sunkiai atsispirdavo vyresnių moterų žavesiui. Ant šimtinės dolerių kupiūros pavaizduotas mokslininkas/rašytojas ir vienas iš Jungtinių Valstijų „tėvų“. Viename asmeniniame laiške B.Franklinas palinkėjo vienam jaunuoliui pamilti vyresnę moterį. Pasak jo, vyresnė moteris geresnė meilužė, meilė jai yra mažesnė nuodėmė be to, nėra rizikos susilaukti vaikų.


Ernestas Hemingvėjus – mėgo žaidimus vaidmenimis ir negailėjo pinigų prostitutėms

Ah, rašytojai… Plunksnos ir rašto meistrai, kurių asmeniniuose gyvenimuose neretai klesti chaosas ir suirutė. Deja, panašu, jog E.Hemingvėjui gyvenimas susiklostė taip, jog jį kamavo ne depresija, o noras mylėtis su prostitutėmis. Nemažai liudininkų teigia, jog Hemingvėjus mėgo sekso metu rinktis žaidimus vaidmenimis, kartais sukurdamas ištisus scenarijus vienam aktui. Na, o gyvenimo pabaigoje laiką leido Kuboje, vietinės prostitutės draugijoje.


Mocartas – tamsių malonumų ir rimingo gerbėjas

Beveik universaliai pripažįstamas kaip geriausias ir talentingiausias visų laikų kompozitorius, austrų genijus V.A.Mocartas turėjo ir labai slaptų fetišų. Jis su savo pussesere susirašinėjo laiškais. Atrodytų kaip ir normalu, kadangi tada nebuvo kito būdo komunikuoti per atstumą, tačiau tuose laiškuose kompozitorius atskleidžia tikrąjį save. Jis rašė, kad jį domina koprofilija, o būtent – ištepti išmatomis savo pusseserę bei rimingo atlikimas ir gavimas. Apskritai, daug asmeninės Mocarto komunikacijos su jo šeima laiškų yra tiesiog kupini gana tiesmukiškų juokų (ir nuoširdžių atviravimų), susijusių su išmatomis.


Žanas Žakas Ruso – submisyvus filosofijos galiūnas

Ilgą laiką niekas nežinojo nieko įdomaus apie Ž.Ž. Ruso. Vėliau jis iškilo kaip tikra apšvietos superžvaigždė. Šios personos idėjos apskriejo pasaulį ir jo indėlis į to laikmečio kultūrą, ekonomiką ir literatūrą yra tikrai pastebimas. Tik išleidęs savo autobiografiją prancūzas prisipažino, kad jam labai patinka, kada jam pliaukšteli per sėdmenis. Jis taip pat atskleidė, kad jam patinka būti disciplinuojamam ir baudžiamam, todėl galima teigti, jog Ž.Ž. Ruso – pirmas BDSM mylėtojas – filosofas.


Čarlis Čaplinas – kuo jaunesnė, tuo geresnė

Skirtingai nei B.Franklinas, legendinis aktorius Č.Čaplinas mėgavosi jaunimo draugija, o ypač jis mėgo jaunas mergaites. Tiesa, dabar jis būtų laikomas nusikaltėliu, kadangi Holivudo mohikanas, manoma, jog permiegojo su daugiau nei tūkstančiu nepilnamečių. Dažniausiai tai būdavo 16-17 amžiaus merginos, kurioms būdavo pažadamas vaidmuo arba geras laikas su kino žvaigžde.