Nesvarbu kaip dažnai partneris sako, kad jus myli, gali būti, jog jaučiate, kad pastaruoju metu jo potraukis jums yra sumažėjęs. Gal taip yra dėl to, jog jūsų tvarkaraščiai nebesutampa, gal kartais jaučiatės labiau kaip kambariokai, o ne romantiniai partneriai, taip pat nesate tikras, ar jūsų ryšys toks pat stiprus, kaip buvo anksčiau. Tokių periodų pasitaiko kiekvienuose santykiuose, ypač, jei tie santykiai trunka ilgą laiką. Tai gali visiškai nieko nereikšti, tačiau tuo atveju, jei smalsaujate, kokia kūno kalba gali parodyti partnerio jausmus jums, kai kurie ekspertai rado tikrai įdomių dalykų.


Jei partneris ėmė keisti drabužių stilių, ar vietas, kuriose įprastai mėgdavo lankytis, tai gali reikšti kažkokį emocinį pasikeitimą. Tai nebūtinai turi būti kūno kalbos pokytis, tačiau tai yra fizinis pokytis, kuris gali rodyti, jog partneris keičiasi ir emociškai. Pabandykite partnerio paklausti apie tai, kas jį įkvėpė stiliaus pokyčiams ir ar jis galėtų nusivesti į naujai lankomas vietas. Kas žino, gali būti, kad imsite atrasti ryšį, dalindamiesi naujais pomėgiais.


Pateiksime kelis kūno kalbos pavyzdžius, kurie gali reikšti, jog partnerio nebetraukiate.


1. Jis saugo savo telefoną nuo jūsų


Jūs ir partneris tikrai neprivalote dalintis viskuo, kad galėtumėte palaikyti sveikus santykius, o sprendimas partneriui leisti naršyti telefoną ir tik jūsų. Tačiau kai kuriais atvejais, kai partneris kūnu dengia telefoną būdamas šalia jūsų, reiškia, jog partneris yra užsidaręs. Kraštutiniu atveju tai gali reikšti neištikimybę, tačiau, greičiausiai, tai rodo, jog partneris šiuo metu negali skirti viso emocinio dėmesio.


2. Partneris vengia fizinio intymumo


Yra begalybė priežasčių, kodėl partneris gali nebenorėti fizinio intymumo: pradedant nuo liūdesio, nuovargio, baigiant nuotaikos nebuvimu. Nei vienas žmogus nenori sekso visą laiką ir tai absoliučiai normalu. Tačiau gniaužimasis tada, kai bandote pradėti fizinį intymumą, nėra geras ženklas. Tai gali būti ženklas, kad partnerio nebetraukiate, tai taip pat gali reikšti, jog partneris nuliūdęs dėl kažko, ką pasakėte ar padarėte anksčiau. Taip pat, gali būti, jog partneriui reikia šiek tiek erdvės pabūti vienam, todėl nedvejokite ir paklauskite, kas negerai ir kaip galėtumėte palaikyti jį.


3. Partneris vengia akių kontakto


Akių kontaktas simbolizuoja gilų ryšį ir intymumą. Retas akių kontaktas ar jo nebuvimas, ypač, kai kalbatės, gali indikuoti, jog kažkas slepiama, arba nėra traukos. Kai žiūrite žmogui tiesiai į akis, jausmus nuslėpti tampa ypatingai sunku, todėl, jei partneris nebežiūri jums į akis, tai gali reikšti, jog jis nebejaučia tokios traukos, kokią jautė anksčiau. Kaip minėjome anksčiau, jei jaučiate, jog kažkas negerai, pasikalbėkite.


4. Partneris susigūžia pokalbio metu


Kai esate įsimylėjęs, norite žinoti kaip partneris jaučiasi ir kaip jam praėjo diena, taigi, greičiausiai, laukiate dienos pabaigos tam, kad galėtumėte susitikti ir pasikalbėti. Žinoma, neprivalote kartu leisti kiekvienos laisvos minutės, bet jei partneris nesistengia su jumis pasikalbėti, gali būti, jog jis neberanda su jumis ryšio. Taip pat, nenuoširdumas pokalbio metu gali reikšti, kad partneriui sunku save išreikšti, arba jis nesijaučia galintis aptarti su jumis konkrečias temas.


5. Partnerio vyzdžiai neišsiplečia, kai mato jus


Tai tubūt paprasčiausias būdas pasakyti, kad partneris prarado susidomėjimą. Jei partnerį traukiate seksualiai, jo vyzdžiai išsiplečia. Tačiau šį požymį gali veikti miego trūkumas, apšvietimo lygis, ar net išsiblaškymas, todėl neimkite jaudintis iš karto pamačius, jog partnerio akys nesikeičia jus matant.


6. Rankų kryžiavimas


Galite pastebėti, kad partneris dažnai kryžiuoja rankas su jumis kalbėdamas. Tai gali būti 100% nekalta, nes kai kurie žmonės jaučiasi patogiai tiesiog taip stovėdami, tačiau tą verta pastebėti. Atviros, nesukryžiuotos rankos reiškia pasitikėjimą, tačiau rankų kryžiavimas gali reikšti, jog partneris nebesidomi intymumu su jumis ir nebenori jūsų įsileisti.


7. Partneris kryžiuoja kojas


Daugybė žmonių mėgsta sėdėti sukryžiavę kojas. Tai gali būti patogu arba tapę įpročiu. Tačiau žmogui, kuris įprastai nekryžiuoja kojų, tokio įpročio atsiradimas gali turėti gilesnę prasmę. Sėdėjimas tokioje pozoje gali reikšti, kad partneris protiškai, emociškai ir fiziškai užsidaręs, tačiau tai gali būti ir visiškai nekalta.


Taigi, bet kuri iš šių kūno kalbų gali reikšti, jog parteris paprasčiausiai yra pervargęs, ar jam reikia šiek tiek laiko praleisti su savimi, todėl pasistenkite nesijaudinti ti todėl, kad partneris kryžiuoja rankas pokalbio metu. Jei tikrai esate susirūpinęs, pasiteiraukite partnerio, ar jis gerai jaučiasi ir palaikykite jį.