Mergvakario organizavimas nėra lengvas darbas. Šio nuostabaus vakarėlio organizavimas atima labai daug laiko ir pastangų. Jei anksčiau nesate organizavusi jokio mergvakario, jums padės šie patarimai.


Patarimas nr. 1 – Sudarykite aiškų visko, ko norite sąrašą. Draugai, kuriuos kviesite, patiekiamas maistas, muzika, veikla ir vieta yra tie dalykai, kuriuos jums reikia apsvarstyti.

Patarimas nr. 2 – Apsvarstykite vakarėlio dalyvių skaičių. Artimi draugai, giminaičiai ir nuotakos šeimos nariai turi būti jūsų prioritetų viršuje. Jei įmanoma, stenkitės, kad svečių nebūtų daugiau nei dvidešimt, bet ne mažiau nei dešimt. Svarbu, kad visi jaustųsi vakarėlio dalimi, o jaunoji liktų dėmesio centre.

Patarimas nr. 3 – Paskirkite datą! Pasižymėkite potencialas vakarėlio datas. Švenčių dienos netinka, nes galimos vietos gali būti užsakytos arba perpildytos.

Patarimas nr. 4 – Aprangos kodas. Nuspręskite, kaip turėtų atrodyti svečiai. Aukštosios mokyklos uniformos, pasakų personažai, helovyno kostiumai ir t.t. Pasistenkite, kad tai būtų nekasdieniška ir įdomu.

Patarimas nr. 5 – Muzika! Tai labai svarbus vakarėlio veiksnys. pasamdykite DJ arba išsinuomokite karaoke su nuotakos mėgstamomis dainomis. Atminkite, kad tai jos vakarėlis.

Patarimas nr. 6 – Paskirkite temą! Tai gali būti mokyklos išleistuvės ar persirengusių herojų vakaras. Viskas tinka! Eikite ir pasipuoškite.


Pasinaudokite šiais mergvakario organizavimo patarimais ir jau netrukus švęsite.