Ar ieškote žaidimų idėjų mergvakariui? Daugiau neieškokite, nes dešimt geriausių vakarėlio žaidimų yra sukaupti patogiame sąraše. Daugiau jokio nerimo apie tai, kokius žaidimus žaisti ir renginius, iš kurių rinktis. Jums net neteks būti kūrybingai, tiesiog tereikės pasirinkti tris ar keturis iš dešimties mergvakario žaidimų ir kartu su svečiais mėgaukitės vakaru. Yra daug populiarių žaidimų, viskas, ko jums reikia, tai nustatyti, ar jie bus tinkami jūsų pakviestiems žmonėms ir vietai, kurioje planuojamas mergvakaris. Turėkite omenyje, kad kai kurie žaidimai labiau tinka nuotykių ieškotojams, o kiti labiau konservatyviems. Be to, kai kurie mergvakario žaidimai reikalauja daug vietos ir yra sunkiai suderinami su viešomis vietomis.


Geriausios mergvakario žaidimų idėjos:


1. Baliono perdavimas – tai vienas iš žaidimų, kurį galima žaisti namuose ir su komanda, todėl jis idealiai tinka dideliems vakarėliams. Pasidalinkite į dvi ar daugiau komandų. Naudokite ilgus balionus, pripūskite ir įtvirtinę tarp pirmojo asmens kojų perduokite balioną iki komandos galo.


2. Uždrausti žodžiai – padarykite žodžių, kurių negalima naudoti mergvakario metu, sąrašą. Kiekvienas, kuris netyčia pasako uždraustą žodį, turi sumokėti baudą.


3. Aprangos dizaineris – padarykite vestuvinę suknelę iš tualetinio popieriaus.


4. Sukurkite vyrą – kiekviena komanda turi šiek tiek molio ir paskirtą kūno dalį. Kai visos dalys suformuotos, nuotaka sudeda jas ir sukuria vyrą.


5. Vedybinio gyvenimo paslaptis – tai vienas mėgiamiausių žaidimų. Užsirašykite keletą išminties žodžių, o šeimininkė juos surinks į nuotakos knygą.


6. Prisekite modeliui „uodegą“ – tai vienas iš tų mergvakario žaidimų, kuris malonus, kai dalyvių skaičius didelis. Vietoj to, kad būtų asilui segama uodega, naudojamas vyro plakatas. Atspėkite, koks bus uodegos pakaitalas.


7. Apklauskime nuotaką – klauskite nuotakos neaiškių klausimų ir pamatykite, kaip gerai ji iš tikrųjų žino savo išrinktąjį.


8. Lobių ieškotojai – tai vienas iš tų žaidimų, kuris gali būti toks ramus arba toks laukinis, kaip norite. Namuose paslėpkite įvairius daiktus ir kiekvienam svečiui duokite užuominas apie jų slaptavietes.


9. Tiesa ar drąsa – visi žaidė šį žaidimą vaikystėje, bet mergvakario metu jis turi būti šiek tiek pikantiškesnis. Naudokite savo vaizduotę ir smagiai praleiskite laiką.


10. Parašyk eilėraštį – padalinkite mergvakario dalyves į grupes ir pasiūlykite sugalvoti odę nuotakai. Tai gali būti širdį šildantis eilėraštis arba juokingas eilėraštis, koks tik norite. Surinkite juos visus nuotakos atminimui.