Jeigu kada nors rengėte mergvakarį, žinote, kad tai gana paprasta užduotis. Pats sudėtingiausias dalykas organizuojant, tai suderinti moterų grupės norus taip, kad viskas būtų susitarta, ką daryti ir kur eiti. O tada reikia spręsti, ką pakviesti, o ko ne, nes viena klaida gali nutraukti daugiau nei vieną draugystę. Mes turime kelis puikius patarimus, kurie padės surengti geriausią mergvakarį.


Ką pakviesti, o ko ne? – visada klauskite būsimos nuotakos apie tai, ko ji nori savo šventėje, nebent tai vakarėlis siurprizas, nes tokiu atveju reikės klausti būsimo jaunikio. Jei prašymas įmanomas, svečius padalinkite į skirtingas kategorijas: geriausios draugės (jų tvarkaraščiai turi būti derinami pirmiausia, nes jos laikomos būtinais svečiais), kasdieniai pažįstami (šie asmenys bus pakviesti, bet jei jie negalės atvykti, jūs nepergyvensite), vyro giminės (turite pakviesti minėtus svečius, bet nuotaka tikriausiai apsidžiaugs labiau, jei jie nedalyvaus) ir nekviečiamų svečių sąrašas (jeigu pakviesite tokį svečią, pakliūsite į rimtą bėdą ne tik kaip draugė, bet ir kaip pamergė!)


Labai svarbu, kad renginys vyktų kažkur, kur visiems svečiams lengva nuvykti, tačiau tuo pačiu būtų kitokia ir įdomi. Geriausia, jei vieta būtų atpalaiduojanti, atgaivinanti ir leistų pasimėgauti, tačiau nebūtų perpildyta kitais mergvakariais. Stovyklavietė šalia gražios vietos yra puikus pasirinkimas, jei norite ištrūkti, bet negalite leisti prabangaus apgyvendinimo.


Ką veikti? Venkite minties, kad galite tiesiog užsisakyti gyvenamąją vietą, o kita įvyks savaime. Jums reikalingas rimtas veiksmų planas, kuris apims pietavimo vietą ir būtinas išankstines lankomų vietų rezervacijas. Spontaniški didelės moterų grupės sprendimai bus tikra nelaimė, todėl jei jūs neturite plano, galimas daiktas, kad jaunoji bus liūdna ir nusivylusi. Įsitikinkite, kad grupė žino mergvakario maršrutą, juk jūs nenorite pakeliui prarasti svečių.


Pasirinkdami vakarėlio vietą, atsižvelkite į jaunosios asmenybę. Kas jai patinka, ką ji mėgsta gyvenime? Ar ji intravertė ar ekstravertė? Gal jai labiau patiks atsipalaidavimas SPA nei striptizas? Ar civilizuota vakarienė labiau atitiks jos stilių? Ar ji pageidauja veiksmo ir nuotykių, ar jai patinka būti saugiai ir jausti namų komfortą?


Būkite gerai pasirengę, neįmanoma žinoti, kuria linkme tiksliai pakryps mergvakaris, nebent visa grupė pažįsta vienos kitas ir jau kurį laiką draugauja. Kaip organizatorius, jūs būsite atsakinga už tai, kad vakarėlis praeitų su trenksmu, todėl paruoškite įvairių žaidimų ir veiklos tam atvejui, jei pasidarytų nuobodu.


Populiarios mergvakarių veiklos apima jaunosios darbų, kuriuos ji turi atlikti mergvakario metu, sąrašą, kaip antai gauti vienišo vaikino telefono numerį, ir bausmę, jei veikla neatliekama, kurios formą pasirenkate pačios. Arba jūs galite užduoti klausimus jaunikiui, o paskui išsiaiškinti, kaip gerai jaunoji jį pažįsta. Už kiekvieną teisingą atsakymą, ji gali nurodyti asmenį, kuris turi išgerti, po kiekvieno neteisingo atsakymo, geria ji.


Svarbios mergvakario taisyklės – atminkite, kad vakarėlio dėmesys turėtų būti skiriamas būsimai jaunajai. Ji turi būti visko pagrindas ir neturėtų būti palikta viena nei minutei. Kas nutinka mergvakario metu lieka tarp mergvakario dalyvių. Jos anytai nėra jokio reikalo žinoti apie glaudų susidūrimą su striptizo šokėju.


Vakaro tema irgi yra būtina, net jei ji bus paprasta, kaip ženklelių ar marškinėlių dėvėjimas. Tai padės suvienyti grupę, o mergvakaris nebus tiesiog merginų vakaras.