Pomėgiai miegamajame labai išsiskiria. Tai – labai šaunu, kadangi galima išbandyti daug naujų dalykų ir patirti puikių ir kvapą gniaužiančių pojūčių. Deja, kartais ne tik vieniši, tačiau ir poroje gyvenantys žmonės bijo ir gėdijasi atskleisti savo fantazijas ir slaptus pomėgius. Tikimės, kad šis sąrašas padės atskleisti save arba suteiks naudingos informacijos apie jūsų fantazijas.


Žaidimas vaidmenimis


Klasikinis būdas, siekiantiems paaštrinti pojūčius miegamajame. Nėra paslaptis, kad rutina sekso metu tikrai vargina, todėl apsirengdami ir elgdamiesi lyg mokinukė ir dėstytojas arba policininkė ir nusikaltėlis galite sukurti nepamirštamas emocijas. Pastebėta, kad tokio sekso metu moterims lengviau atsipalaiduoti ir pasiekti orgazmą, o vyrams lengviau suvaldyti ejakuliaciją. Šis metodas dažnai siūlomas ir porų terapijos metu, kada seksualinis gyvenimas sulėtėja.Pėdų fetišas


Šis fetišas – pats populiariausias fetišas, kuris nėra susijęs su genitalijomis. Tai – noras garbinti, glamonėti ir kitaip intymiai elgtis su partnerės(-io) pėdomis. Šiam fetišui nereikia daug ruoštis, tačiau pasinaudoję aliejais ar žaidimu vaidmenimis galite tik pagerinti savo pojūčius.


Svingas bei grupinis seksas


Svingas yra tiesiog keitimasis partneriais. Šiais laikais gana populiaru turėti atvirą draugystę, kada poroje esantys partneriai gali palaikyti intymius ryšius ir mylisi su kitais žmonėmis. Dažniausiai svingo atstovai yra svingeriai, dalyvaujantys didesniuose sambūriuose (svingerių vakarėliuose) kur visi žmonės keičiasi partneriais ir gana viešai mylisi kitiems stebint. Svingerių bendruomenės visada atviros naujiems nariams ir jų galite rasti beveik visur. Grupinis seksas reikalauja daugiau nei dviejų žmonių dalyvavimo. Yra įvairių kombinacijų (trise, keturiese, gangbang t.t.), kurios užtikrina naujus malonumus poligamiją mėgstantiems žmonėms.


Filmavimas


Filmuodami save sekso metu ir kurdami asmeninį mini-porno, būkite atidūs. Jeigu nenorite, kad jūsų tapatybė išaiškėtų arba, kad vaizdelius iš jūsų įrenginio pastebėtų nepageidaujami asmenys – kuo greičiau įslaptinkite vaizdo įrašus ir pasirūpinkite savo ir partnerio(-ės) privatumu. Filmuoti gali būti smagu, tačiau talpinimas ir dalinimasis – ne kiekvienam. Galbūt tiesiog nuspręsite ištrinti po to, kai kartu peržiūrėsite. Bet kokiu atveju, tai – bene didžiausio pasitikėjimo reikalaujantis veiksmas. Tai – tikrai veža.


Dominavimas ir paklusnumas


Vienas iš seniausių – vergo ir valdovės (arba atvirkščiai) santykis. Vienas partneris būna dominuojantis ir paklusnesnis klauso jo ar jos komandų. Tai dažniausiai sujungiama su BDSM elementais, plakimu botagais, ropojimu ant keturių, oralinio sekso teikimu ir gavimu. Dominavimo žaidimai turi keletą lygmenų, ne visiems patinka patys žiauriausi žaidimai, tačiau galbūt patinka lengvas dominavimas ar atvirkščiai. Prieš išbandydami – pasitarkite su partneriu.


Neištikimybė


Pastaruoju metu sparčiai populiarėja cuckold bei sexwife tematika. Kada moteris mylisi su kitais vyrais stebint jos vyrui (vaikinui) arba jam žinant. Šis fetišas siejasi su paklusnumu ir dominavimu vienu metu, nes paprastai cuckold poroje vyras nusprendžia su kuo ir kada moteris permiegos, tačiau neturi jokios įtakos sekso metu. Tokios pramogos pakankamai populiarios visame vakarų pasaulyje.


Tiesa ta, kad yra dar daugybė kitų fetišų, kuriems paprasčiausiai neužtektų laiko ir žodžių apibūdinti. Vieni – dažnesni, kiti retesni, tačiau pažinti save ir savęs nesigėdyti – būtina, jeigu norite gyventi pilnavertį seksualinį gyvenimą. Suraskite bendraminčių bei sau tinkantį partnerį(-ę) ir įgyvendinkite fantazijas.