Aksominį sezoną norisi praleisti toliau nuo ofisų ir automobilių kamščių. Geriausiai – kitoje šalyje, nerūpestingoje atostogų aplinkoje. Atitrūkimo metu nepamirškite apie savo saugumą! Kiekviena šalis skiriasi savo papročiais, tradicijomis ir įstatymais. Seksualinės pirmenybės ir taisyklės – taip pat ne išimtis. Ypač tai liečia nepatyrusius turistus, kurie net neįtaria, kaip smarkiai gali skirtis tarpusavyje skirtingų šalių įstatymai ir tradicijos. Galbūt ginčijamose situacijose kai kurie iš jų apsiribos tik papeikimu ar bauda, tačiau pasitaiko ir žiauresnių bausmių. Atordo, net nei pagalvoti negalite, kad reikia žinoti tokius dalykus, bet vertėtų pasidomėti prieš vykstant atostogauti. Taigi, tam, kad neatsidurti nemalonioje situacijoje ir išsaugoti savo dorą vardą svetimoje šalyje, verta išnagrinėti įstatymus, reglamentuojančius seksą skirtingose šalyse.


Anglija


Anglų seksualiniai poreikiai pakankamai kuklūs: jeigu tikėti apklausomis, 80% Jungtinės Amerikos Valstijos gyventojų moterų apsieina be sekso metus ir daugiau laiko! Iš dalies tai aiškinama griežta įstatymų leidyba: atvykus į šią šalį, galima tiesiog gauti baudą ir netgi būti suimtam 3 mėnesių laikotarpiui vien tik už tai, kad jūs kažkam pasiūlėte pasimylėti.


Italija


Italijoje, o būtent – Palermo mieste, nepriimtina vyrų nuogumas. Vyras-nudistas gali atsidurti policijos nuovadoje už savo kūno demonstravimą. Tuo tarpu moters nuogas kūnas, vietinių gyventojų nuomone, visada gražus. Tiesa, Italijos mieste – Tropėja vyrauja kitokia nuomonė. Ten draudžiama apsinuoginti damoms, kurios yra „storos, šlykščios ir negražios“. Įdomu, kas sprendžia, kiek ta apsinuoginusi dama yra stora, šlykšti ir negraži?