Staigmenos lovoje – kam jos nepatinka? Be abejo, per didelis įsijautimas ir nesuvaldomas noras pateikti grandiozinį siurprizą gali baigtis gana liūdnai, net ir pačioms gražiausioms ir kūrybingiausioms damoms. Tad kaip rasti tą plonytį aukso viduriuką ir kokiomis staigmenomis palepinti ir nustebinti savo vyrą lovoje?

Seksualūs apatiniai, aukštakulniai, prikabinamos kojinės

Joks vyras nesugebės atsispirti savo moteriai, kuri išsipuošusi ir seksualiai apsirengusi. Šis punktas svarbus ne tik lovoje, bet galbūt net didesnę reikšmę turi įžangai ir pasiruošimui. Jeigu jau dienos pradžioje būsite apsirengusi seksualiai, gundančiai ir šiek tiek provokuosite giliomis iškirptėmis, trumpais sijonais – sugundyti vyrą ir priversti jį dėl jūsų alpti bus vieni niekai. Kitu atveju galite jį paerzinti pikantiškomis nuotraukomis arba pasipuošusi gražiu lingerie įkaitinti atmosferą prieš seksą.

Antrankiai, raiščiai ir truputis dominavimo

Kaip lazda turi du galus, taip ir antrankiai bei raiščiai veikia į abi puses. Tiek nusprendusi dominuoti, tiek priimdama paklusnios moters rolę sužadinsite vyro aistrą. Jeigu sekse įprastai dominuoja jis, laikas būtų apsikeisti vaidmenimis. Prirakinkite jį prie lovos ir imkitės iniciatyvos. Suderinusi tam tikrus pikantiškus gundymo elementus su antrankiais arba užrišusi akis ir panaudojusi ledukus arba kitas priemones – išvesite jį iš proto.

Viliotinis bei gundymo žaidimai

Pakalbėkime apie viliotinį šiek tiek plačiau. Striptizo stulpo namuose turbūt neturite, tad šokti geriausia su kuo daugiau kūniškų prisilietimų. Pasodinkite jį ant kėdės ir leiskite pasimėgauti šou. Nesvarbu, net, jei ir nesate viliotinio profesionalė, jūsų kūnas, prisilietimai ir intymi akimirka vyro viduje užkurs aistros židinį.
Gundymo žaidimai labai svarbūs, jeigu norite, kad vyras prieš seksą įsiaudrintų. Yra galimybė įsigyti sekso kauliukus, pasinaudoti masažo su aliejumi teikiamais malonumais ir taip toliau. Labai svarbu, kad to dar nebūtumėte bandę. Kuo labiau vyras jaus jūsų pačios seksualinį susijaudinimą ir suinteresuotumą, tuo daugiau jo paties susijaudinimas kils.

„Noriu, kad padarytum man…“

Ši frazė gali sukelti tikrų tikriausią sprogimą vyro kūne. Jeigu moteris viešoje ar kitoje vietoje, kur apie tai mąstyti ar kalbėti yra nedera, užsimena, jog nori jam atsiduoti ar kažką su juo padaryti, tai vyras atsiduria jos kontrolėje. Jis gali persekioti jus kaip šuniukas ir klausyti jūsų kiekvienos komandos. Tiesa, nereikėtų į tai žiūrėti kaip į dominuojančią priklausomybę. Tai labiau – abipusio malonumo siekimas. Su šia fraze galite pasiūlyti vyrui išpildyti jo arba savo fantaziją. Pavyzdžiui pasiūlykite pasimylėti naujoje vietoje, galbūt esate pasiruošusi pirmą kartą padaryti tai analiniu būdu… Galimybės – neribotos, išmokite tik jas įžvelgti.

Žaidimo vaidmenimis inicijavimas

Vyrams maloni staigmena yra moters iniciatyvumas. Jeigu moteris kažko nori lovoje ir tai duoda žinoti bei suprasti, vyras persiplėš ir tikrai gerokai pasistengs, kad tą norą įgyvendintų. Kadangi dažniau stipriosios lyties atstovai dominuoja, idėjų bei kūrybingumo gali ir pritrūkti. Retkarčiais turbūt jie pasvajoja, koks jausmas, jeigu moteris inicijuotų kažką šiek tiek išdykėliško. Žaidimas vaidmenimis – puikus pavyzdys. Padarykite tai savo arba savo mylimojo fantazijos išpildymu. Apsimeskite tuo, kuo nesate tik vienam kartui, tačiau sukurkite geras emocijas, kurios galbūt išliks iki gyvenimo galo.

Rimingas

Kai kurioms moterims patinka tiek gauti, tiek daryti rimingą. Vyrai į rimingą žiūri dvejopai. Vieni mėgsta kai moteris rodo atsidavimą bei stimuliuoja jų jautriausias vietas, kiti to bijo ir vengia. Jeigu jūsų vyras yra užsiminęs, kad jam tai patiktų – dabar puikus laikas tą išbandyti. Nustebinkite ir nesakykite ką darysite, kartu nusimaudykite, kad garantuotumėte švarą, o vėliau imkitės darbo! Svarbu viską daryti švelniai, nes ne visi vyrai sutiks su tokiu eksperimentu. Kai kurie gali paprašyti liautis, todėl turėkite planą B, prie ko pereisite tokiu atveju.

Grupinis

Galbūt kiek sunkiau įgyvendinamas, tačiau beveik visų vyrų geidžiamas scenarijus – grupinis seksas. Neretai jie nori įsivelti į aistros sūkurį su vienu nauju arba net keletu naujų partnerių. Jeigu jūsų santykiai tvirti – tai gali išeiti į gerą, nes galbūt atrasite visiškai naują malonumų paletę. Moteris vyrą nustebinti gali su dar vienos moters pagalba, tačiau tikrai neprasčiau bus ir jūsų suinicijuotas seksas trise, kur du vyrai ir viena moteris. Be abejonės galimi ir kiti formatai, tačiau jiems reikia daugiau pasiruošimo bei nusiteikimo. Šalia grupinio galite pabandyti apsikeisti partneriais su kitomis poromis (svingas) arba suteikti jam „žalią šviesą“ vienam vakarui. Atviri santykiai irgi gali būti kupini meilės ir ištikimybės, svarbu, kad jūs abu jaustumėtės laimingi!