Nors manoma, kad Kalėdos – šeimos šventė, nemažai žmonių jas praleidžia intymiausioje aplinkoje, dviese su antra puse. Dažnas scenarijus ir toks, kad Kūčių vakarą ir Kalėdų rytą skyrusios giminaičiams, likusią šventės dalį poros nori skirti poilsiui ir vienas kitam. Jei šiemet ir jūs kurpiate tokį planą, turime keletą idėjų, kaip šią šventę paversti romantišku laiku dviese.

Ką veikti per Kalėdas?

Gruodis daug kam streso kupinas metas, kai reikia ruoštis šventėms, spėti į visus biuro vakarėlius ir pergalvoti praėjusius metus. Todėl jį pabaigti būtina tokia veikla, kuri jus atpalaiduotų ir leistų iš tikrųjų pasidžiaugti švenčių magija. Jei ketinate Kalėdų vakarą praleisti jaukiai ar romantiškai, dalinamės keletu rekomendacijų, ką galima nuveikti.

Keliaukite. Kalėdiniu laikotarpiu miestai pasipuošia gražiausiomis dekoracijomis, juose vyksta mugės, įvairūs renginiai, pasirodymai. Jei per didžiąsias šventes norite pabėgti kažkur toliau, verta apsvarstyti kelionę į užsienį. Tai neturi būti labai tolima ar egzotiška valstybė. Jaukumu ir gražiais papuošimais garsėja tokios šalys kaip Vokietija, Austrija, Belgija, galite aplankyti Estiją ar Suomiją. Jei pavargote nuo miesto šurmulio, išsinuomokite namelį Alpėse ar atokioje miško sodyboje. Pro langą matysite krentantį sniegą, o mylimas žmogus šalia sukurs tokią šventinę nuotaiką, apie kokią svajojate.

Nueikite į kiną arba koncertą. Per Kalėdas vyksta daug puikių renginių, todėl mėgstantys turiningą veiklą, šventę gali praleisti juose. O po įspūdingo reginio gali sekti romantiška vakarienė dviese namuose, su aistros ir meilės kupina naktimi.

50 Eur vertės dovanų kuponas
Vibruojantis penio žiedas We-Vibe Pivot
Erekciją stiprinantis gelis Titan Gel Gold
Vibratorius Elegant Diamond Vibe
Rinkinys Silver Delights
(3)
219.00 €
-23%
Erotinių prekių prenumerata poroms (3 mėn.)
Purškiklis Ištvermė
(16)
21.00 €
Falo imitatorius Limba Flex M
Fleshlight Prailgink seksą
(13)
79.00 €
Tikroviškas masturbatorius Sophie Dee
-31%
Ultra realistiška sekso lėlė Carmen
2,299.00 € 1,590.90 €

Pažaiskite „Kalėdinį žaidimą“. Labiau išdykusios poros gali Kalėdas praleisti susigalvojusios specialių šventinių žaidimų. Nusipirkite seksualios Snieguolės ar Kalėdų senelio kostiumus ir šiai dienai suteikite visai kitokio prieskonio. Jei žaidimų vaidmenimis nenorite, galite suorganizuoti paprastesnį variantą – uždegti žvakes, sukurti šventinę atmosferą ir pasipuošti raudona suknele ar provokuojančiais apatiniais.

Improvizuokite. Jei nemėgstate planuoti arba norite spontaniškų, linksmų Kalėdų, galite pabandyti improvizuoti ir visas veiklas sugalvoti atėjus tai dienai. Meskite kauliukus, kurie išrinks, į kurį barą ar kalėdinį vakarėlį eisite. Arba keliaukite miesto centru ir užsukite į labiausiai akį patraukusią vietą. Taip atrasite kažką naujo ir patirsite daugiau malonių netikėtumų. Improvizacijos nepamirškite ir miegamajame. Kauliukus galite išnaudoti ir rinkdamiesi pozas ar sekso žaidimus.

Erotinės kalėdinės dovanos

Jei per Kalėdas nebenorite dovanoti kojinių, piniginės ar skutimosi rinkinio, šiemet sugalvokite šį tą įdomesnio ir labiau personalizuoto. Porose itin populiariu dovanoti erotinius aksesuarus ar sekso žaislus. Tokios dovanos itin praktiškos ir naudingos – juk jos padės pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą ir patirti daugiau malonumo. Svarbu žinoti, ko jūsų partneris nori ir ką mėgsta. O jei dar nesate patyrę tokių žaisliukų dovanotojai, dalinamės seksualiausiomis kalėdinėmis dovanomis JAI ir JAM.

Erotinės kalėdinės dovanos moterims. Jei renkate dovaną savo antrai pusei, su kuria esate pakankamai artimi, vienas geriausių variantų – seksualių apatinių komplektėlis. Jų pasirinkimas didelis – nuo subtilių nėriniuotų apatinių iki permatomų kūno kojinių ar specialių atvirų komplektėlių tikroms vilioklėms. Svarbiausia, kad dovana atitiktų moters skonį. Tokia dovana suteiks pasitikėjimo savimi, jūsų antra pusė pasijus moteriška, seksuali ir geidžiama, todėl Kalėdų naktis lovoje bus tikrai magiška.

Jei jūsų antra pusė dievina įvairius kvapus, galite jai dovanoti kvapą su ypatingu prieskoniu. Tai kvepalai su feromonais, aromatizuota afrodiziakinė žvakė arba masažo aliejus. Tai padeda sujaudinti partnerį ir sukurti erotinę atmosferą, todėl dovana bus naudinga jums abiem.

Jei jūsų antra pusė pasiryžusi nuotykiams, galite ją nustebinti sudarę specialų komplektėlį su erotinėmis prekėmis. Atrinkite tai, kas jai patiks labiausiai. Į dailią dovanų dėžutę įdėkite masažo aliejų, lubrikantą su skoniu, dailius antrankius, botagėlį ar raudonus naktinukus. Toks komplektukas sujaudins moterį ir ji norės viską išbandyti jau tuoj pat. Jei Kalėdas ketinate leisti dviese – tai taps ne tik dovana, bet ir puikiu planu šventinei nakčiai.

Poros, kurios jau yra patyrusios sekso žaidimuose ir atviresnės viskam, gali dovanoti sekso žaislus. Tai gali būti vibratorius, dildo, BDSM rinkinys, vaginaliniai, analiniai kamuoliukai ir daugelis kitų pikantiškų prekių, kurios nudžiugins jūsų antrą pusę.

Erotinės kalėdinės dovanos vyrams.

Jei norite įaudrinti savo vyro vaizduotę ir patirti nepamirštamą naktį, pačios tapkite dovana jam. Apsirenkite seksualius raudonos spalvos apatinius, pasidažykite lūpas raudonai ir pakvieskite jį į miegamąjį, kuriame laukia masažo aliejus, lubrikantas, antrankiai, botagėlis ar kiti sekso žaisliukai. Tai bus viena geriausių ir įsimintiniausių šventinių dovanų.

Kaip ir moterims, vyrams taip pat galima surinkti specialią erotinių prekių dovanų dėžutę. Čia galite įdėti prezervatyvų, lubrikanto, oraliniam seksui skirtų kremų, seksualius vyriškus apatinius ir t. t. Tereikia pasitelkti fantaziją ir pagalvoti, kas labiausiai patinka jūsų partneriui.

Vyrams sekso žaislai taip pat naudinga ir aistrą kurstanti dovana. Jam gali dovanoti penio žiedą, penio pompą, masturbatorių, prostatos masažuoklį ar erogeninėms zonoms skirtą stimuliatorių. Tokie dalykai paįvairins jūsų žaidimus ir vyrų bus vertinami labai teigiamai.

Erotinės nuotraukos. Tikrai nustebinsite savo antrą pusę, jei pasidarysite kalėdinę erotinę fotosesiją ir padovanosite įrėmintą savo pikantišką nuotrauką. O gal fotosesija gali nugulti į metų kalendorių? Taip jam nereikės žiūrėti į žymių foto modelių ar pornografinių filmų aktorių erotinius kalendorius – prieš akis jis matys pačią gražiausią ir seksualiausią moterį.

Seksas per Kalėdas – kaip paįvairinti?

Dažnai tenka išgirsti juokelį, kad ilgalaikiuose santykiuose seksas yra toks pat dažnas kaip per Kalėdas. Tikimės, kad taip nėra ir nepamirštate vienas kitu mėgautis ne tik per šventes. O kad Kalėdas paverstumėte tikru stebuklų metu lovoje, siūlome šią naktį praleisti kitaip ar išbandyti kažką naujo.

  • Striptizas. Pašokite vienas kitam erotinį šokį. Tai labai įaudrins partnerį ir privers jį į jus pažvelgti kitomis akimis. Tik nepamirškite iš anksto pasiruošti – išsirinkite jaudinančią dainą, dėvėkite seksualius apatinius, pasirinkite drabužius, kuriuos būtų lengva nusimesti šokio metu, pasitreniruokite judesius – striptizo pamokų galite rasti YouTube kanale.

  • BDSM prieskoniai. Jei šiemet buvote labai labai blogi – nusipelnėte ne dovanų, o bausmės. Toks scenarijus gali būti pagrindinė jūsų lovos žaidimų ašis. Jei BDSM jums yra naujiena, nebūtina stipriai įsijausti. Pakaks išbandyti antrankius, botagėlį ar užrišti partneriui akis. Tokie veiksmai labai įaudrins ir leis patirti šį tą naujo. Tik nepamirškite susitarti žodį ar veiksmą, kuris reikštų STOP. Tai padės jaustis saugiau ir pajutus diskomfortą nutraukti žaidimus.
  • Žaidimai. Per Kalėdas mėgstate žaisti stalo žaidimus? Šįkart siūlome išbandyti netradicinį variantą poroms. Įsigykite erotinį stalo žaidimą ir meskite iššūkį antrai pusei. Galbūt žaisite kortomis iš drabužių, o gal mesite kauliukus, kurie parodys, kurią pozą turite išbandyti. Yra ir stalo žaidimų, kurie padeda geriau pažinti vienas kitą ir išsiaiškinti, ką antra pusė lovoje mėgsta labiausiai.