1. Drovumas


Kuklumas kartais puošia moterį, tačiau lovoje apie jį geriau pamiršti, nes būtent jis trukdo perkelti daugelį tavo fantazijų į realybę. Bet vyrai dažnai būna nemažiau konservatyvūs ir atsisako eksperimentų. Pakalbėk su savo partneriu apie seksą ir pasistenk aiškiai išsakyti savo norus. Fantazijos ir pokalbiai apie tai padės dar labiau atskleisti tavo seksualumą.


2. Greito sekso atsisakymas


Žinoma, kad įžangos reikšmė sekso metu yra stipriai pervertinama. Pasistenk paimti iniciatyvą į savo rankas ir pereik prie ryžtingesnių žingsnių. Situacijos kontrolė iš tavo pusės tavo mylimajam be abejo patiks – juk kartais nėra nieko labiau užgniaužiančio kvapą, nei greitas seksas.


3. Vienodos sekso pozos


Dauguma porų turi tik porą pastovių sekso pozų. Toks scenarijus atrodo jau pasenęs. Tai yra būtent tas įprotis, kuris daro seksą monotonišku ir net nuobodžiu. Drąsiai atsisveikinkite su jums įprastomis sekso pozomis ir pamatysite, ko jūs iki šiol atsisakydavote.


4. Užskaitytas scenarijus


Pamiršk apie laiko valdymą ir nustok planuoti mylėjimosi laiką. Patikėk, niekas taip nenuspalvins gyvenimo, kaip netikėtas seksas lifte, užstrigus tarp verslo centro aukštų.


5. Vaidyba


Vaidyba yra vertinama teatre ir kine, tačiau neverta piktnaudžiauti vaidinimu lovoje. Jeigu tu eilinį kartą užsinorėsi pameilikauti mylimajam suvaidindama „nežemišką būtybę“, pagalvok apie galimą riziką visiems laikams atsisveikinti su mažiau ar daugiau kokybišku seksualiniu gyvenimu.


6. Pradeda ir laimi


Pamiršk apie seksą, kylantį tik iš jo iniciatyvos. Emancipacija, laimei, išėjo už socialinių rėmų ribų ir drąsiai įsiveržė į asmeninį gyvenimą. Tavo mylimojo toks įvykio posūkis negali nenudžiuginti, o tu tiesiog privalai suprasti, kad kontroliuoti situaciją – tai nepaprastai malonu.


7. Rimti santykiai


Juokis net lovoje. Tuo labiau lovoje. Venk perdėto rimtumo: bendros linksmybės ne tik suartina, bet ir padeda išvengti nejaukių momentų. Projekto „Linksmųjų ir išradingųjų seksas“ rėmuose visai priimtinas komiškų posmų ir pantomimų atlikimas.


8. Erotinių filmų peržiūros atsisakymas


Erotiniai filmai, arba jų variantas – erotiniai skaitiniai, padeda nusiteikti teisinga linkme. Ir tai nėra joks laiko gaišimas.


9. Tylėjimo įžadas


Komplimentai, pasakojimai apie jausmus ir pojūčius yra tinkami lovoje, kaip niekur kitur, kadangi jie dar daugiau sužadina abipusę simpatiją. Taigi, netylėkite – tai bus naudinga jums abiems.


10. Meilė sau


Prisiminti celiulitą ir panašius netobulumus geriausiai prieš sočią vakarienę. Lovoje išmesk iš galvos visas mintis apie savo trūkumus. Juk šiuo metu tu Pati Geidžiamiausia Moteris.