Nėra geresnio laiko jaustis seksualiai laisvam nei dabar. Kai dingo tabu ir senesnės kartos suvokė, jog seniai turėjo būti svingeriais, įvairiausi seksualiniai užsiėmimai užėmė savo vietą. Moterų sekso klubai, poligaminių santykių šalininkų vakarėliai, BDSM klubai – kad ir kas jus užveda, visą tai prieinama ir yra daugybė žmonių, kurie nekantrauja tai išbandyti.

O kas, jei jus tenkina įprastas „vanilinis“ seksas? Turite kelis vibratorius stalčiuje ir panaudotumėte dildo. Kiekvienam savo! Koks seksas patinka vienam, nebūtinai patiks jums. Jei jūsų mylimiausia sekso poza yra misionierius ir jus tenkina mintis miegoti su tuo pačiu žmogumi iki gyvenimo galo, viskas puiku. Žinojimas kas jums patinka ir savo vertybių gynimas yra tikrai galinga jėga.

Seksas yra tikrai per malonus užsiėmimas, kad švaistytumėte tai tam, kuo užsiimti tikrai nenorite. Išrinkome penkis sekso trendus ir nors jie populiarūs, jūs tikrai neprivalote to mėgti (ir net bandyti).

Analinis seksas

Analinis seksas tikrai labai išpopuliarėjo ir tam tikrai yra priežasčių. Tiek vyrai, tiek moterys analinėje angoje turi daugybę nervų galūnių. O be to, analinė stimuliacija gali aktyvuoti P-tašką – tai prostata vyrams, G-taškas moterims. Kai prostata švelniai masažuojama, vyrai ejakuliuoja intensyviau ir gali patirti kelis orgazmus iš eilės. Moterims analinė skverbtis yra puikus būdas patirti G-taško orgazmą dėka plonos sienos, skiriančios analinę angą ir vaginą.

Tačiau yra ir tokių, kurie analinės stimuliacijos nenori/nemėgsta/nepropaguoja. Daugybė žmonių apibūdina tai kaip tuštinimosi jausmą. Šis jausmas nei kiek nepanašus į vaginalinę stimuliaciją, tačiau ar tai gerai, ar ne, spręsti tik jums. O jei analiniu seksu užsiimama be lubrikanto, tai gali būti skausminga. Be to, analiniai raumenys stipriai įsitempia ir „užsirakina“, jei jaučiate nerimą!

Analinės tikrai nusipelnė šanso, kai esate atsipalaidavęs ir tinkamai pasiruošęs. Gali prireikti kelių bandymų net su pačiu mažiausiu analiniu kaiščiu. Tačiau, jei viską atliksite tinkamai, o jausmas vis tiek nepatiks, neprivalote tuo užsiimti.

Seksas trise, grupinis, poliamorija ir kitos atvirų santykių rūšys

Atvirų santykių variacijų yra tiek pat daug, kiek ir žmonių šioje planetoje. Jei paskutiniu metu naudojotės pažinčių svetainėmis, greičiausiai, pastebėjote, jog jose daug porų ieško žmonių seksui trise ir kitokiems reikalams. Jei esate monogamiškas jūsų galva turbūt jau svaigsta! Tam, kad suprastumėte visas šias santykių variacijas reikėtų daug pasiskaityti. Tik po to galėtumėte suprasti ar jūsų partnerystei tai kelias į laimę ar stresą.

Tiesa ta, jog kito žmogaus įvėlimas į santykius gali būti labai sunkus. Tam reikia ištyrinėti visą bjaurų bagažą, kurį beviltiškai stengėtės slėpti spintoje visus tuos metus – pavydą, pasitikėjimo problemas ir emocinius randus. Tą išpakuoti nėra smagu ir gražu, tačiau, kai tik tai padarote, nusimetate didelę naštą. O kai naštos nebelieka, galite aiškiai pažvelgti į save ir nuspręsti ar atviri seksualiniai santykiai jums tinka.

Šiuo metu poliamorija populiari, nes ji tinka daugeliui žmonių, o tie žmonės buvo neteisingai gėdinami dešimtmečius dėl to, jog nesekė pasenusių santykių standartų. Tačiau, jei mintis apie tai, kad jūsų partneris mylės kitą sukelia rimtą emocinį skausmą, likite prie monogaminio ryšio.

Intensyvi stimuliacija

Ar nepastebėjote, jog beveik kiekvienas parduodamas vibratorius pasižymi intensyvia ir galinga vibracija? Jei žinote, jog jūsų klitoriui reikia intensyvios galios, tada mėgaukitės galingais vibratoriais! Tačiau, jei jums užtenka žemiausio intensyvumo lygio, jūs tikrai nesate viena. Tiesą pasakius, daugelis moterų turėtų jums pavydėti.

Žinoma, nepamirškite, jog eksperimentuodama su skirtingais vibracijos lygiais ir intensyvumu, galite rasti tai, ko net neįsivaizdavote.

Seksas duše

Seksas duše nėra kažkas visiškai naujo, tačiau pastaruoju metu jis itin išpopuliarėjo. Dušas pristatomas kaip antra pagal populiarumą vietą seksui. Ir kodėl gi ne? Juk seksas duše dažniausiai spontaniškas ir toks užvedantis!

Tačiau, seksas duše dažniausiai romantiškas tik tai filmuose, nebent turite didžiulį dušą, kuriame nereikia pasižymėti akrobatiniais sugebėjimais, norint nepaslysti. Tačiau vienos problemos visgi galite išvengti: naudodami silikono pagrindo lubrikantą užtikrinsite, jog jis išliks visą laiką kol mėgausitės seksu duše.

BDSM

Yra milijonas būdų kaip tyrinėti BDSM pasaulį – suvaržymai virvėmis, antrankiais, akių raiščiai ir įvairūs jutiminiai žaidimai. BDSM – suvaržymai, disciplina/dominavimas/ paklusimas/sadizmas ir mazochizmas (bondage, discipline/domination, submission/sadism, and masochism angl.) BDSM pasaulį „pasimatuoti“ galima įvairiais būdais – nuo akių užrišimo šilko skraiste iki plakimo botagu kol oda parausta. Tačiau jei tai neskamba nei smagiai, nei viliojančiai, nėra nieko blogo likti prie įprasto „vanilinio“ sekso.

Kai kuriems žmonėms, kurie patyrė seksualinį išnaudojimą, intensyvūs BDSM žaidimai gali padėti išgydyti ir pamiršti traumą. Seksualinių nusikaltimų aukos dažnai būna bejėgės (ar bent jau taip jaučiasi). Tačiau tuo derėtų užsiimti tik su patikimu partneriu! Tą galima būtų pavadinti sekso terapija.

Nors BDSM skirta tikrai ne visiems, daugelis mėgstą BDSM dėl to, kad smegenys išskiria dopaminą, kai jaučiame skausmą ir malonumą vienu metu. Būtent dėl to imame sieti tam tikros formos skausmą su seksualiniu susijaudinimu. Daugeliui taip patinka BDSM, kad tai tampa įprasta seksualine veikla.

Jei jums tai malonu darykite tai, tačiau, jei ne, nebijokite pasakyti STOP

Seksui svarbiausia psichologinis ir fizinis malonumas (žinoma, ir reprodukcinis tikslas). Seksas yra kaip desertas po vakarienės. Įdėjote tiek darbo, kad suprastumėte kas jums patinka, o dabar laikas atsiimti savo prizą. Tačiau prisiminkite, kad jei bet kokia seksualine veikla jums nemaloni, turite teisę ją nutraukti bet kuriuo metu.