Medaus mėnesio fazė nesitęsia amžinai, tai neišvengiama. Taigi, kad ir kiek susitikinėjate ar esate vedę, seksas nebus toks pat jaudinantis, kai tik ėmėte susitikinėti. Tačiau tai nėra blogai!

Kai su partneriu labiau suartėjote ir ėmėte jaustis patogiai, miegamajame ir už jos ribų viskas gali tapti dar karščiau. Taip yra todėl, kad didėja pasitikėjimas ir pagarba vienas kitam, o dėl to abiems atsiranda galimybė išsakyti savo troškimus, viltis ir siekius natūraliau ir saugiau. Taigi, nors medaus mėnuo pasibaigė ir mažiau norite sekso, štai šeši būdai, kurie padės pakurstyti ugnį jūsų seksualiniame gyvenime.

1. Judėkite
Daugeliui tai, kaip jie mato savo kūną, tai gali atsiliepti ir seksualiniame gyvenime. Jei jaučiate gėdą ar nesate patenkintas savo kūnu, esate mažiau linkęs mylėtis ir jaučiate mažesnį susijaudinimą. Štai čia padės sportas! Tačiau tai ne vienintelė sporto nauda: kai sportuojate, kūnas išskiria daugybė laimės hormonų. Šie hormonai išties galingi ir veikia panašiai kaip morfinas. Neintensyvios treniruotės taip pat gali padėti sumažinti kortizolio išskyrimą, o dėl to jausitės labiau atsipalaidavęs.

2. Aplinkos temperatūra
Gali būti, jog to nežinojote, tačiau mus supanti aplinka labai stipriai veikia nuotaiką seksui. O vienas didžiausių įtakos veiksnių yra aplinkos temperatūra. Pasak tyrimo, toks paprastas dalykas kaip sušalusios kojos gali trukdyti tiek vyrams, tiek moterims. Tyrimo pradžioje 50% tiriamų moterų galėjo patirti orgazmą. Tyrimo metu paaiškėjo, jog jos jautėsi nepatogiai, nes jų kojos šalo, todėl autoriai joms davė kojines ir 80% moterų patyrė orgazmą.

Iš kitos pusės, įdomu žinoti, jog poros nelinkusios užsiimti seksu, kai temperatūra yra per aukšta. Tai atrasta po 80 metų trukusio tyrimo JAV.

3. Sumažinkite darbų sąrašą
Daugeliui tam tikrų darbų atlikimas ir jų išbraukimas iš darbų sąrašo suteikia malonumą ir palengvėjimą. O rezultate gaunate švaresnę galvą, atsipalaidavimą, o dėl to lengviau mėgautis intymumu su partneriu.

4. Masturbuokitės
Geriausias būdas, padėsiantis išsiaiškinti kas jums patinka, o kas ne, yra masturbacija. Kai darote tai vienas ar su partneriu, tai vienas geriausių būdų seksualiai pasikrauti ir gauti energijos. Taip pat kai kuriems gali būti itin erotiška stebėti kaip partneris malonina save.

Masturbacija yra būdas kontroliuoti savo kūną ir rasti maloniausias jo vietas. Tokiu būdu galite išsakyti partneriui kaip norite būti liečiamas, o dėl to sekso patirtis bus geresnė.

5. 10 minučių taisyklė
Labai lengva sekso metu galvoti apie ką kitą ir atitraukti save nuo malonumo. O kai nesate momente, beveik neįmanoma susijaudinti ir patirti orgazmą. Štai kodėl rekomenduojame duoti sau 10 minučių tikrai nusiteikti mylėtis. Daugelis žmonių neduoda sau tinkamo šanso išties nuspręsti ar leisti sau susijaudinti.

6. Suartėkite ne miegamajame
Su seksu nesusijęs intymumas (žodinis ar fizinis) gali būti galingas būdas suartėti su partneriu. Tai tokia meilės kalba, kuri gali būti perkeliama į daugybę santykių aspektų – seksualinius ar emocinius. Pavyzdžiui, paprasčiausias pokalbis apie jūsų meilę ir švelnumą jaučiamą partneriui gali būti tam tikra preliudija. Sakydamas partneriui koks jis patrauklus ir kaip jis verčia jus jaustis bei kaip jį mylite, padidinsite emocinį intymumą, o todėl tai gali pozityviai paveikti ir jūsų seksualinį gyvenimą.

O su seksu nesusijęs intymumas skatina oksitocino išsiskyrimą. Šis hormonas padidina pasitikėjimą ir seksualinį troškimą. Galite vienas kitą masažuoti, laikytis rankomis ar pakutenti vienas kitą, žiūrėdami mylimiausią serialą.

Profesionalo patarimas: kai sėdite šalia partnerio, kelis kartus giliai įkvėpkite. Tai verta daryti todėl, kad dauguma moterų mėgsta savo vyrų kvapą, o tas kvapas veikia kaip afrodiziakas.

Pažvelgus į faktus, ryškėja viltis tiems, kurie jaučiasi nusivylę savo seksualiniu gyvenimu. Svarbiausia ne viltys seksui ir jauduliui, o emocinis intymumas ir ryšys su partneriu!