Nėra nieko labiau atpalaiduojančio, sveiko ir didesnio malonumo nei masturbacija. O jei tai darote mėnesinių metu, tada tai pasižymi dar didesne nauda.

Taigi, žmonės dažnai išsigąsta, kai išgirsta „menstruacijos“, „mėnesinės“, „kraujas“, bet dar labiau sutrinka, kai išgirsta žodį „masturbacija“ normalaus pokalbio metu. Suprantama, jog ne visiems malonu atvirai diskutuoti šias temas, bet svarbu ir žinoti, kad masturbacija mėnesinių metu yra visiškai normalu ir sveika. Taigi, prieš pasinerdami į temą, kodėl masturbacija sveika mėnesinių metu, prisiminkite, kad nėra dėl ko gėdytis, jei jums mėnesinės ir tikrai nėra purvina ar netinkama suteikti sau malonumą.

Štai kelios priežastys, dėl kurių masturbacija per mėnesines yra puikus sprendimas:

Orgazmas gali palengvinti menstruacinius skausmus

Taip, tai tiesa. Nors mėnesinės tikrai vargina ir dažnai būna skausmingos, yra daugybė būdų, kuriais galite palengvinti jaučiamą skausmą be vaistų. Masturbuokitės! Tai gana paprasta, kai masturbuojatės galiausiai pajaučiate orgazmą, o kai jaučiate orgazmą, pagerinate kraujo cirkuliaciją lytiniuose organuose.

Orgazmas gali būti stipresnis ir ilgesnis

Mėnesinių metu vagina kiek padidėja ir tampa jautresnė. Kaip minėjome, viskas vyksta dėl kraujo cirkuliacijos ir hormonų, o dėl jų orgazmas gali tapti intensyvesnis. Per menstruacijas estrogeno lygis organizme kyla, o progesterono mažėja ir todėl kyla testosteronos lygis. Testosterono lygio paididėjimas susijęs su libido, štai kodėl jaučiatės ypatingai aistringa šiuo laikotarpiu, o orgazmai būna intensyvesni.

Meilė sau yra rūpestis savimi ir tai yra svarbu

Mes visi esame atsakingi už meilę sau ir rūpestį savimi. Savimi pasirūpinti mėnesinių metu moterys gali įvairiai: vienoms tai mylimiausio serialo žiūrėjimas suvalgant kibirą ledų, tačiau kartais reikia šiek tiek daugiau. Griebkite mylimiausią sekso žaisliuką ir pamaloninkite save. Atsipalaiduokite! Klausykitės savo kūną, nes tai ypač svarbu mėnesinių metu.

Greičiau užmigsite

Masturbacija yra ne tik smagi veikla, bet ir leis geriau miegoti. Jei esate iš tų žmonių, kurie negali miegoti mėnesinių metu, turėtumėte pamėginti masturbaciją prieš miegą. Endorfinų išsiskyrimas prieš einant miegoti (orgazmas) greitai užmigdys.

Įgyjate pasitikėjimo savimi

Laimė ir pasitikėjimas savimi yra geros savijautos garantai. Deja, mėnesinės kartais priverčia jaustis priešingai. Vienas būdas padidinti pasitikėjimą savimi per mėnesines – masturbacija. Masturbacijos metu atpalaiduojamos smegenys, padidėja endorfinų ir dopamino lygis, bei meilės hormono oksitocino, visi šie hormonai labai susiję su laime ir pasitikėjimu savimi. Pamalonindama savo kūna taip pat didinate pasitikėjimą.

Masturbacija mėnesinių metu nebūtinai bus nešvari

Kas sakė, kad masturbacija mėnesinių metu nešvari? Turbūt esate girdėjusi apie menstruacinę taurelę, tiesa? Jei naudojate ją ir orgazmui pasiekti stimuliuojate klitorį pirštu ar vibratoriumi, išvengsite bet kokios netvarkos.

Štai, visos priežastys, dėl kurių turite masturbuotis per mėnesines, tai ko laukiate? Atšaukite vakaro planus ir skirkite laiko sau, lovai ir vibratoriui!