Nors, greičiausiai, puikiai žinote kaip save patenkinti, kartais verta pabandyti ką nors naujo net mylintis su savimi. Pateiksime aštuonis puikius būdus kaip įprastą seksą su savimi galima paįvairinti ir solo seksą nuspalvinti kitomis spalvomis. Skaitykite!


1. Lengvai pasiekiamas O


Kai kurie sekso žaisliukai yra tokie geri, jog nieko pačiai daryti netenka, belieka tik jausti malonumą. Atsigulkite ant nugaros, pasirinkusios tokį žaisliuką, kuris masažuos klitorį tuo pačiu stimuliuodamas ir G-tašką. Tam puikiai tiks „kiškučio” tipo vibratorius.


2. Vakarėlis vienam


Jei gyvenate su kambariokais, greičiausiai, norėsite greituko. Kad ir dabar – lėkite į vonią ir užsirakinkite duris. Galingą viso kūno masažuoklį suvyniokite į rankšluostį, kuris padės numalšinti garsą. Įterpkite šį „meilužį” tarp savo klubų ir kriauklės: judėkite pirmyn, atgal, arba trinkitės. Rankšluostis – puiki priedanga jūsų slaptam masažuokliui!


3. Slydis


Nepalikite jokios tuščios ertmės, eksperimentuodamos su analiniais žaislais! Atsigulkite ant šono, panaudojusi šiek tiek lubrikanto, pažaiskite su klitoriumi. Kai priartėsite prie orgazmo, sustokite ir dildo ar vibratoriumi įsiskverbkite į vaginą. Kai vėl priartėsite prie orgazmo, sustokite ir panaudokite analinį kaištį užpakaliukui. 


4. Dvigubas ratas


Vienu pirštu sukite ratą aplink klitorį, o kitu (tuo pačiu metu) – sukite ratą vaginoje. Apatinė ranka suks ratą kiek lėtesniu tempu, nes iš pradžių gali būti sunku sukoordinuoti judesius, tad tam prireiks praktikos.


5. Netikras meilužis


Pastatykite falo imitatorių ant kėdės ar lovos ir leiskite sau pašėlti! Atsipalaiduokite ir dejuokite kiek širdis geidžia. Net jei jums sunku pasiekti orgazmą vien tik vaginaliniu būdu (daugeliui moterų to neužtenka), vaginalinė skverbtis be galo malonus jausmas. Be to, jei kartais jaučiate, jog sekso metu su partneriu trūksta pasitikėjimo savimi, toks solo žaidimas padės pasitreniruoti.


6. Man – viskas, kas geriausia


Investuokite į tikrai labai gerą sekso žaisliuką, o dar geriau – investuokite į kelis aukštos kokybės žaislus. Rekomenduojame pasirinkti oralinį seksą imituojantį žaislą klitoriui ir vibratorių ar dildo G-taško stimuliacijai. Net jei manote, kad nesate jautri, ši dviguba stimuliacija padės suprasti, jog tikrai esate. 


7. Veidrodėli, veidrodėli


Griebkite didelę pakuotę mėgstamiausio lubrikanto (jums prireiks jo daug) ir atsisėskite priešais didelį veidrodį. Patepkite lubrikantu spenelius ir pažaiskite su savo krūtine – pažnaibykite, suspauskite. Panaudokite dar lubrikanto savo pilvui, vidinei šlaunų pusei ir, žinoma, savo vulvai. Plačiai prasižerkite ir įdėmiai save apžiūrėkite. Stebėkite kaip drėkstate ir jaudinatės. Susidarykite labai gerą nuomonę apie save, pamatykite, kokia esate graži ir seksuali! Jei tai atrodo keista – būtinai turite tai padaryti.