Visiškai normalu svarstyti ar santykiai tęsis ilgai. Ir nors yra daugybė skirtingų indikatorių, kurie santykius stiprina arba silpnina, tačiau dažnai mes nepastebime paprastų ir akivaizdžių, pavyzdžiui, kaip leidžiate laiką su partneriu.

Jei nesutariate dėl to kiek reikėtų leisti laiko kartu, tai jau atskira problema. Jei pastebėjote, kad nuolatos deratės dėl to, kiek laiko būti kartu, tai nėra geras ženklas. Tai rodo, kad abu skirtingai suprantate santykius. Greičiausiai, vienas iš jūsų spaudžia kitą rimtesniems santykiams, o kitas nori kažko paprasto. Bet kuris pasirinkimas yra geras, tačiau nesutarimas gali kelti problemas.

Taigi, sakykime, kad abu ledžiate kartu tiek laiko, kiek norite, tada ko ieškoti? Na, yra daug skirtingų ženklų, kurie rodo ar santykiai bus ilgalaikiai. Štai ko derėtų ieškoti, remiantis jūsų kartu praleidžiamu laiku:

Niekada nenusprendžiate kaip leisti laiką

Jei tai nutinka per dažnai, tai gali kelti problemas ilgalaikėje perspektyvoje. Jei jums sunku nuspręsti kaip leisti laiką kartu, tai yra problema. Negalite tikėtis, kad partnerio ir jūsų interesai idealiai sutaps, tačiau, jei jūsų laisvalaikis yra kardinaliai kitoks ir nerandate nieko bendro, tai yra bėda. Jei vienas iš jūsų yra namisėda, o kitas nuolat nori išeiti iš namų, tai tikrai nėra gerai. Žinoma, kai kuriuos dalykus turite daryti atskirai, o kartais abu negalėsite nuspręsti ko norite, tačiau sprendimas ką veikti kartu neturi kelti streso. O jei negalite apsispręsti, tai nėra geras ženklas.

Esate išsiblaškęs

Ar jūs tikrai momente? Jei leisdami laiką su partneriu naršote telefone, tai nėra geras ženklas. Tiesą pasakius, buvo atliktas tyrimas, kurio metu apklausti 450 žmonių, jo metu paaiškėjo, kad net 46% apklaustųjų naršė telefone būdami su partneriu, o 22% žmonių teigė, kad tai net tapo jų konfliktų pirmine priežastimi. Toks elgesys, net jei naršote tik kelias minutes, gali sukelti partnerio nerimą. O jūs negalite susitelkti į žmogų, su kuriuo esate, nes jaudinatės, kad praleisite žinutę, Instagram nuotrauką ar naują Facebook postą. Jei tai panašu į jus, ar partnerį, tai gali būti problema. Tačiau nepradėkite panikuoti, daugelis iš mūsų turi panašių problemų, bet, jei padėjus telefoną jums nejauku, atkreipkite į tai dėmesį.

Negalite kartu būti tyloje

Iš pradžių santykiai kibirkščiuoja ir būna aistringi ir tai puiku. Tačiau su laiku geri santykiai patiria tiek kibirkščiuojančius momentus, tiek tylos. Daugelis žmonių jaučiasi keistai ir tyla mėgina užpildyti kalbėdami apie bet ką. Tačiau jei abu galite tyliai mėgautis momentu, reiškia mėgaujatės kompanija. O jei nuolat bandote užpildyti tylą, gali būti, jog ilgalaikėje perspektyvoje santykiai nepasiseks.

Esate vienas prie kito per daug prisirišę

Kai esate su kitais žmonėmis, kaip manote, kiek įnoringas esate? Kai poroje yra pasitikėjimas, partneriai nesielgia per daug įnoringai. Jei būnant vakarėlyje partneris seka kiekvieną jūsų žingsnį, reiškia, jis yra įnoringas ir trokšta pastovaus jūsų dėmesio. Žinoma, santykių pradžioje tai normalu, tačiau kažkuriuo metu abu turite jaustis nepriklausomi. Jei jaučiate poreikį visada būti šalia, tai gali reikšti, jog turite su pasitikėjimu susijusių bėdų.

Atitraukiate savo dėmesį nuo didelių problemų

Turėtumėte sugebėti su partneriu kalbėtis apie beveik viską. Jei laiką kartu leidžiate atitraukdami dėmesį nuo rimtų problemų ar jas visiškai neigiate, tai nėra sveiki santykiai. Jei galite kalbėtis apie viską, tai ženklas, kad abu jaučiatės ramūs. Įsitikinkite, kad jūsų laikas kartu nėra galvomis sukištomis į smėlį. Jei jaučiate, kad turite apie ką nors pasikalbėti, bet negalite, tada tai reiškia, kad partneris gali būti netinkamas jums.

Tik dirbate, bet nebūna smagu

Kaip dažnai kartu juokiatės? Jei būdami nesijuokiate ir nesilinksminate, tokius santykius tikrai sudėtinga palaikyti. Leiskite būti sau kvailam, juk santykius taip paprasta priimti per daug rimtai. Neprivalote visada elgtis gerai, kartais puiku paprasčiausiai pasijuokti kartu. Tiesą sakant, tai sveika.

Tai tiesiog numatytas laikas

Laiką kartu leisti galite labai įvairiai, o jei tai visada tik numatytas laikas, bet niekada nebūna pasimatymas, tada, greičiausiai, priimate vienas kitą kaip savaime suprantamus dalykus. Tam, kad romantika nedingtų reikia dirbti ir pora privalo priimti sąmoningus sprendimus. Planuokite reguliarius pasimatymus ne ant sofos ir ne priešais televizorių. Žinoma, kartu neturite būti visą laiką, o būdami kartu neturite nuolat eiti į pasimatymus, tačiau tokios pastangos palaikys santykius gyvus.

Būdas kaip judu leidžiate laiką ir bendraujate gerai parodo santykių perspektyvą ateityje. Tol kol būsite momente, skirsite vienas kitam laiko, linksminsitės ir komunikuosite, santykiai bus sveiki ir ilgalaikiai.