Analinis seksas bei analinė stimuliacija, tebėra apipinti įvairiausių mitų. Dalis žmonių mano, jog išangės stimuliacija yra skausminga, gali sukelti nemalonius pojūčius, todėl atsisako išbandyti, nors dažnas apie tai paslapčia pasvajoja. Laikas sugriauti senus įsitikinimus ir paįvairinti savo seksualinį gyvenimą!Analinė stimuliacija visiškai nekenksminga, jeigu atliekama naudojant saugius sekso žaislus, bei laikantis asmeninės higienos, todėl drąsiai skaitykite toliau ir sužinosite, kaip paversti savo miegamojo rutiną dar karštesne ir seksualesne! Kodėl žmones traukia mintis apie analinę stimuliaciją? Atsakymas gana paprastas – analinėje angoje gausu jautrių nervų galūnių, kurios priklauso panašiai sistemai, kaip vaginos ar varpos juslinė sistema, todėl stimuliacija gali sukelti itin audringus bei malonius pojūčius. Papildomas analinis stimuliavimas gali sustiprinti pojūčius ir pagreitinti orgazmą įprastos, klasikinės sueities metu arba gali būti traktuojamas, kaip atskira sekso rūšis.


Analiniai kaiščiai plačiai naudojami tiek poroje, tiek solo žaidimuose.Kad analinė stimuliacija keltų itin malonius pojūčius, į pagalbą dažnai yra pasitelkiami analiniai žaislai, vieni pačių populiariausių – analiniai kaiščiai, puikiai tinkantys tiek pradedantiesiems, tik svajojantiems išbandyti kažką neatrasto, tiek patyrusiems, jau užsiimantiems analiniu seksu ar kitais išangės stimuliacijos būdais. Analiniai kaiščiai yra skirti suaktyvinti jautriąsias nervų galūnėles, esančias išangėje, sukelti malonumą, intensyvius kūno pojūčius. Juos naudoti paprasta ir saugu.


Kokios yra analinių kaiščių rūšys ir kuo jie skiriasi tarpusavyje?


Klasikinis analinis kaištis yra aptakios, dažnai lašą primenančios formos, viršūnėlė paprastai smailesnė, o apačioje turi praplatėjimą, kuris užtikrina saugumą, t.y, kad žaisliukas liktų savo vietoje ir nenuslystų per giliai išangėje. Yra ir įmantresnių formų, tarkim kaiščiai turintys lenktą galiuką, labiau subalansuoti vyrams, nes liečia ir stimuliuoja jautrų prostatos tašką – vieną iš stipriausių vyrų erogeninių zonų.


Dydžiai:


Pradedantiesiems patariama rinktis nedidelius analinius kaiščius (4-10cm. ilgio ir 2.5- 3.5cm pločio), kad pernelyg savęs neišgąsdinti, na, o atsiradus poreikiui visada bus galima įsigyti didesnį.

Vidutiniai analiniai kaiščiai (8 -12cm. Ilgio, 3.5- 4.5cm. pločio) yra gana universalūs, tinka praktiškai visiems, sukelia intensyvius pojūčius, tačiau jų naudojimas nėra skausmingas, įvedimas ir išėmimas yra paprastas ir nesukeliantis diskomforto.

Itin dideli kaiščiai (ilgis nuo 12cm, plotis nuo 7 cm.) tinka patyrusiems, mėgstantiems ekstremalią stimuliaciją ir labai intensyvius, aštrius pojūčius.


 


Įspūdingų matmenų analinis kaištis

Medžiaga:


Medžiagos, iš kurių šie žaislai gaminami, gali būti skirtingos, taigi kartais žmonėms kyla sunkumų renkantis ir galvojant – kas geriau? Silikonas ar plastikas? Metalas, o gal stiklas? Šiek tiek informacijos apie populiariausias medžiagas, kad būtų aiškiau ir paprasčiau:


Medicininis silikonas:


Analiniai kaiščiai iš silikono – vienas mėgstamiausių klientų pasirinkimų, todėl kad ši medžiaga yra itin aukštos kokybės. Silikonas ypač malonus kūnui, higieniškas, ant jo nesikaupia bakterijos, lengvai valomas bei pasižymi ilgaamžiškumu. Žaisliukas, pagamintas iš medicinio silikono, tarnaus ilgai ir suteiks jums begalybę malonių pojūčių.


Silikoninis vibruojantis analinis kaištis

Plastikas:


(PVC, TPE, želinis plastikas). Žaisliukai, pagaminti iš plastiko yra gerokai pigesni, tačiau ir savo savybėmis nusileidžia silikoniniams. Plastikas nėra toks ilgaamžis, neturi šilkinio glotnumo pojūčio, kaip medicininis silikonas. Tinka, jei perkate žaisliuką pabandymui ir jūsų biudžetas itin ribotas.


Stiklas:


Iš stiklo pagaminti analiniai kaiščiai paprastai pasižymi dekoratyvumu, puošnumu, preciziškomis detalės, dažnai būna rankų darbo, prabangiose pakuotėse, todėl puikiai tinka dovanoms. Stiklas, kaip medžiaga, yra itin aukštos kokybės, ilgaamžė (tik turi būti laikoma saugiai, kad nenukristų, neįdužtų, neatsirastų įtrukimų), pasižymi puikiu šilumos ir šalčio išlaikymu – taigi, jei norite paįvairinti žaidimus, galite kaištį pašildyti ar atšaldyti.


 


Stiklinis analinis kaištis

Metalas (plienas, aliuminis, etc.):


Metaliniai analiniai kaiščiai tinka aštresnių pojūčių mėgėjams ir ne tik. Metalo savybės: ilgaamžiškumas, skleidžia malonią vėsą, paprasta priežiūra. Kartais iš metalo pagaminti kaiščiai būna labai puošnūs – dekoruoti spalvotais kristalais, pūkuotomis zuikio ar lapės uodegėlėmis, supakuoti dailiose dėžutėse. Negi nenorėtumėte vieną vakarą tapti seksualia lapute ar zuikučiu?


 


Puošnus metalinis analinis kaištis – uodegėlė

 


Paprastas ar vibruojantis?


Analiniai kaiščiai gali būti įprasti arba vibruojantys. Ką duoda papildoma vibracija? Toks žaisliukas leidžia pojūčius labiau suintensyvinti, sukeldamas dar stipresni malonumą. Mūsų asortimente gausu analinių kaiščių, kurių vibraciją galėsite kontroliuoti pagal savo poreikius: didinti arba mažinti intensyvumą, pakeisti vibracijos dažnius. Taip pat vibracija gali būti valdoma nuotolinio veikimo pulteliu, tai itin kaitinantis pasirinkimas žaidimuose su partneriu! Vibruojantys žaisliukai dažniausiai naudojami su baterijomis, na, o aukščiausios kokybės vibruojantys kaiščiai gali būti pakraunami (idealus variantas: nereikia keisti baterijų).

Plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, jog analiniai kaiščiai tinka tik moterims. Vyrai taip pat kuo puikiausiai gali juos naudoti, atrasdami naujus pojūčius savo kūne. Vyrų išangė dar jautresnė, nei moterų, jie gali patirti analinį orgazmą, todėl šalin visas baimes ir kompleksus – laikas pagerinti pavo seksualinį gyvenimą!


Vibruojantys analiniai kaiščiai

Kaip teisingai naudoti analinius kaiščius?


Kad būtų užtikrintas jūsų saugumas ir išvengtumėte nemalonių pasekmių, verta laikytis kelių paprastų taisyklių. Vienas svarbiausių dalykų – visus analinius žaisliukus naudokite tik su specialiais analiniais lubrikantais. Analinė anga nesudrėksta savaime, o gleivinė yra itin jautri, todėl tam, kad jos nepažeisti, nepatirti diskomforto, būtinas papildomas drėkinimas. Analiniai lubrikantai yra itin slidžios tekstūros, išlieka ilgai, gali būti gaminami vandens arba silikono pagrindu (jei naudojate silikoninius žaisliukus, naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus, kad nebūtų pažeidžiamas žaisliuko paviršius). Dažnai būna papildyti intensyviais drėkikliais, tokiais kaip haliurono rūgštis, kuri puoselėja jautrią gleivinę, arba įvairūs augaliniai aliejai. Bijantys skausmo gali įsigyti specialius atpalaiduojančius analinius purškiklius arba serumus, kurie mažina jautrumą ir panaikina galimybę patirti bet kokį diskomfortą.


Priežiūra:


Analinių kaiščių priežiūra gan paprasta: laikykite juos specialiuose maišeliuose atskirai, po kiekvieno naudojimo nuplaukite tekančiu vandeniu bei maksimaliai higienai užtikrinti – rekomenduojame naudoti specialius antibakterinius žaisliukų valiklius. Valiklis panaikins visas kenksmingas bakterijas ir nešvarumus nekenkdamas žaisliuko paviršiui – kaištis tarnaus ilgiau.


Pravartu žinoti, jog negalima analiniams žaidimams jau panaudoto žaisliuko naudoti vaginalinei stimuliacijai, jei prieš tai jis nebuvo kruopščiai nuvalytas, nes ant kaiščio gali likti bakterijų, kurios patekusios į makšties terpę, gali sukelti uždegimus.


Nustokite tikėti pasenusiais stereotipais ir išdrįskite praskaidrinti savo seksualinį gyvenimą naujais potyriais, pamalonininkite save ar savo partnerį/partnerę, įnešdami dar daugiau aistros ir įspūdžių į miegamąjį. Analinius malonumus atrasti ir patirti padės platus mūsų parduotuvių asortimentas, kur kiekvienas ras sau labiausiai tinkantį žaisliuką.