Prostatos masažavimas vis labiau ir labiau populiarėja. Tačiau ne daugelis žino kaip masažą atlikti gerai. Perskaitę šį gidą – jūs įgysite pakankamai žinių.

Prostatos liauka dažnai vadinam vyro G-tašku arba, kad būtų paprasčiau P-tašku. Būtent iš prostatos plūsta daugiausia skysčių ejakuliacijos metu. P-taškas yra maždaug prieš gaktikaulį, šiek tiek žemiau šlapimo pūslės. Daugumai vyrų tai yra nuostabus sekso organas, sukeliantis gilų seksualinį pasitenkinimą. Tačiau ne visi drįsta tai atrasti.

Prostatos stimuliacija kai kuriais atvejais rekomenduojama kaip medicininė priemonė prostatos problemoms spręsti, bet, žinoma, kartu tai yra puikus būdas patirti malonumą. Vyrai dažnai pajunta, kad prostatos stimuliacija labai erotiška seksualinės sąveikos forma, daugelis jų tiki, kad prostatos stimuliacija yra labai naudinga ir vertinga. Vienas iš tų dalykų, kuriais tikima tai, kad prostatos stimuliacija padidina spermos kiekį prostatoje, taigi nėra būtina visada patirti ejakuliaciją. Vyrai, kurie užsiima prostatos stimuliacija teigia, kad šiuo būdu patirtas orgazmas yra gerokai stipresnis,nei įprasto sekso ar masturbacijos metu. Taigi, prostatos masažas naudingas stipresniam orgazmui patirti. Ypač aktualu, jeigu seksu užsiimti apskritai neišeina. Tai gali būti atliekama ir tiesiog dėl malonumo.

Vykstant prostatos stimuliacijai išsiskiria gerokai daugiau spermos nei įprastos ejakuliacijos metu. Ir net rekomenduojama užsiimti masturbacija kurios metu būtų stimuliuojama prostata, tam kad spermos kiekis būtų padidintas.

7 žingsniai prostatos masažavimo link:

1 nusiprauskite, pasiruoškite ir atsipalaiduokite

Nusiprauskite po dušu arba vonioje, tai padės jums atsipalaiduoti.


Masažavimo metu nepatartina tuštintis, todėl padarykite tai prieš pradėdami.

2 Užveskite save

Kadangi nuo susijaudinimo prostata pabrinksta, ją daug lengviau rasti kai esat įkaitęs, taigi galite žiūrėti suaugusiems skirtus filmus, masturbuotis, fantazuoti… Darykite viską, kas jus užveda!

3 atraskite patogią pozą

Paieškokite jums patogios pozos, tačiau būtinai tokios kurioje lengvai pasiektumėte savo užpakalį.


Pabandykite atsigulti ant šono, ar atsitūpti, taip pat galite atsigulti ant nugaros ir pakelti kojas.

4 pradėkite nuo išorės: masažuokite analinę angą ir tarpvietę

Pirštu pradėkite išorinį masažą. Tarpvietė yra tarp sėklidžių ir analinės angos – jos masažavimas labai malonus ir atpalaiduojantis daugeliui vyrų. Ritmingais sukamaisiais judesiais pradėkite masažuoti  analinę angą. Kartais ją spustelėkite, kaip spaudžiate durų skambutį, tačiau kol kas piršto į vidų nekiškite. Tai padės atpalaiduoti analinius raumenis.

5 Įeikite gilyn į analinę angą

Kai būsite pasiruošęs įterpti pirštą į analinę angą, pasistenkite susiderinti  kvėpavimą. Kvėpuokite giliai. Įterpimą geriausia pradėti nuo piršto pagalvėlės (ne nuo galiuko!).

Atsargiai įterpkite piršto pagalvėlę tokiu būdu praverdami analinę angą, o iškvėpdami palaikykite išstūmimo būseną (taip kaip darote tualete) tol, kol įterpsite gerai lubrikantu pateptą pirštą.

Atsipalaiduokite, apsipraskite su jausmu, kad kažkas yra jūsų analinėje angoje.

6 atraskite  prostatą

Prostatą turėtumėte rasti maždaug 5 cm kylant link pilvo. Tai turėtų būti panašu į graikinio riešuto formos iškilimą. Kai kurie vyrai iš karto pajaučia, kai paliečia prostatą, o kai kurie to nesupranta niekada. Lengviau rasti tada, kai jūsų prostatos ieško kitas žmogus (pvz jūsų partneris).

7 eksperimentuokite skirtingais prisilietimais

Atradę prostatą, pabandykite paeksperimentuoti, kad suprastumėte koks lytėjimas jums patinka labiausiai. Bus daug lengviau, jei naudosite lubrikantą. Kai kuriems vyrams patinka malonumas, kurį suteikia prostatos spaudimas, kiti alpsta nuo vibracijos teikiamų malonumų, dar kiti nuo kaišiojimo. Taip pat, galite paeksperimentuoti suspausdami analinės angos raumenis ir stebėti kaip nuo to kinta prostatos stimuliacija.