Ar gi gundymas ir erzinimas nėra vienas smagiausių dalykų? Šiek tiek pakaitinus vyrą, vėliau įvykęs seksas dažnai būna karštesnis, aistringesnis ir suteikiantis didesnį malonumą nei įprastai. Tačiau moteris turi žinoti kaip sugundyti ir suvilioti vyrą. Tad, jei norite žinoti ką daryti, jog užvestumėte vyrą ir jis nertųsi iš kailio, skaitykite toliau!

Norų reiškimas ir prisilietimai

Sėdėdami kavinėje, restorane ar bet kurioje viešoje vietoje – skleiskite mintis apie tai, ką norėsite nuveikti (su juo) vėliau. Taip pat vyrus labai jaudins, jei pasakysite jiems ką jūs norite, jog jie su jumis padarytų. Prisilietimai arčiau jo erogeninių zonų, švelnūs jo „daikčiuko“ paglostymai po stalu ar kitiems nematant ir rezultatai turėtų matytis bene iškart.

Juokas ir flirtas

Pažaiskite su šiaudeliu gerdama koktelį, juokitės iš jo pokštų ir pakedenkite plaukus. Visa tai – laiko patikrinti, o, svarbiausia, be galo veiksmingi triukai. Jūsų šypsena, lūpos ir akys yra vieni galingiausių ginklų. Jeigu tinkamai jais naudositės, tikrai pajausite intensyvų vyro susidomėjimą visomis prasmėmis.

Bučiniai

Ne tik bučiniai, bet ir pačios lūpos gali sukurti itin karštą energetinį lauką tarp jūsų. Prikąsta lūpa bei švelniai padažytos ir truputėlį papūstos lūpos atrodo labai patraukliai. Vyrams tas patinka, todėl pastebėjęs jūsų lūpas jis labai daug galvos apie bučinį(-ius). Kai bučiuositės, būkite ugninga. Krimstelkite jo lūpą, paglostykite jo plaukus ar suimkite jo užpakaliuką. Rezultatai – garantuoti.

Glamonės

Jeigu žaidimai persikėlė į glamonių lygmenį, turite būti iniciatyvi. Kaip ir su paprastu bučiniu, dėmesį skirkite jo kūnui ir erogeninėms zonoms, ne tik lūpoms ir plaukams. Bet koks vyras šį signalą priims labai teigiamai ir jūs iškart pajusite, kad jo penis sukietės.

Viliotinis

Jeigu jūs laiką leidžiate dviese, vakare galite užsidėti seksualesnius apatinius arba tiesiog daugiau atidengiančius rūbelius ir parodyti vyrui visus savo privalumus. Fizinis kontaktas, intymūs žvilgsniai ir gundantys jūsų judesiai suteiks vyrui labai didelę palaimą. Jis bus užsivedęs ir nekantraus viską pratęsti toliau.

Drabužiai

Net ir įprasta diena gali tapti ypatinga, jeigu moteris nuo pat ryto atrodys pribloškiančiai. Sijonas, suknelė, aukštakulniai bateliai bei palaidinė arba marškinėliai su iškirpte skleis itin teigiamus signalus vyrui. Sujungus tinkamą apsirengimą su čia taip pat aprašytais flirto elementais, pakursite stiprios aistros židinį ir jo „daikčiukas“ garantuotai bus kietas. Nevenkite rodyti savo kūno. Vyrai nori matyti tai, kas jiems yra gražu.