Fetišas nėra blogai. Blogas yra nereto visuomenės nario požiūris į fetišus. Jie neretai palaikomi iškrypimais, o tai – labai toli nuo teisybės. Fetišas tiesiog yra lytinis potraukis (pomėgis) tam tikriems specifiniams dalykams. Beveik kiekviena moteris ir kiekvienas vyras turi vieną arba net kelis fetišus. Apie dažniausius būtent vyriškos lyties atstovų fetišus pakalbėsime šiame straipsnyje. Dar kartelį pabrėšime, kad fetišas nėra blogas dalykas. Tai yra galimybė mėgautis naujais dalykais ir jį pripažinę pajusite daug daugiau malonumų nei anksčiau.

Pėdų fetišas

Daug girdime apie šį fetišą, tačiau juo išskirtinai pasižymi beveik vien vyriškos lyties atstovai. Dėka šio fetišo klesti footjob– pamaloninimas pėdutėmis bei footworship– pėdų garbinimas. Daugumai šį fetišą turinčių vyrų labai patinka pėdos su aukštakulniais bateliais, pėdos su nailoninėmis kojinėmis, nagai su pedikiūru…

Nailonas arba lateksas (arba abu)

Fetišas nailonui, kaip ir fetišas lateksui yra padidintas potraukis medžiagai. Tai kaip ji atrodo, kokį jausmą vyras jaučia kontaktuodamas su ta medžiaga bei tai, kokį garsą ji leidžia liečiant ir t.t. Nailono fetišas dažnai eina kartu su pėdų fetišu, persirenginėjimu. Fetišas lateksui – neatsiejamas nuo BDSM žaidimų.

Padėvėti apatiniai

Taip pat ir padėvėtos pėdkelnės. Padėvėtus apatinius vyrai mėgsta arba uostyti, arba užsidėti ant savo varpos ir masturbuotis. Šiam fetišui vyrui reikia „donorės(-ių)“, kurios tiektų padėvėtus apatinius rūbus, na, o štai Japonijoje tokią aistrą patenkinti yra daug lengviau. Tam tikrose miesto zonose, kur yra sekso arba intymias paslaugas teikiančios įstaigos – yra net specialūs aparatai, kur sumokėjus tam tikrą sumą galite įsigyti merginų dėvėtas kelnaites.

Dominavimas

Sakoma, jog tai TOP 3 ar net TOP 2 fetišas tarp visų vyrų. Dažniau kalbame apie variaciją, kada moteris yra dominantė, o vyras – paklusnus, tačiau tokių vyrų visgi yra mažuma. Didesnė dalis džentelmenų labiau mėgaujasi, kada moteris yra paklusni ir atlieka jų komandas. Bene visi išgirdę žodį dominavimas turbūt ima galvoti apie grubius BDSM reikaliukus su botagais, gnybtais, antrankiais ir t.t., bet tai – kraštutiniai dominavimo žaidimų atvejai. Dažniau visa tai vyksta šiek tiek paprasčiau.

„Šlapi žaidimai“

Arba watersportsyra viskas sekse, kas susiję su šlapimu.

„Pegging“

Keistai apibūdinamas fetišas. Tai yra pomėgis, kada vyras mėgaujasi, kada jo išangę su strap-on arba ranka stimuliuoja kita moteris. Taip vyras tarsi atsiduria moters vaidmenyje, kai jį „dulkina“ moteris, o ne atvirkščiai. Keista tik tai, kad pegging besimėgaujantys vyrai nebūtinai turi būti homoseksualūs, jiems seksas su kitu vyru gali visai nepatikti, tačiau, kai stimuliuoja moteris – visai kitas reikalas.

Persirenginėjimas

Dažnas fetišas, kada vyras norės pasidažyti, užsidėti moterišką peruką, įšokti į aukštakulnius, užsidėti sijonėlį ir savo apranga supanašėti į moterį.

Svingas bei ekshibicionizmas

Tikrai nereti bei savaime suprantami fetišai. Svingas – potraukis mylėtis su įvairiais partneriais bei keitimasis partneriais. Ekshibicionizmas gali apimti viską nuo savo genitalijų rodymo iki noro mylėtis stebinti kitiems žmonėms. Beveik visi porno filmuose besifilmuojantys arba savo filmukus kuriantys žmonės – šiokie tokie ekshibicionistai.

Stebėjimas/Cuckold

Stebėjimo fetišas dažnai susijungia su cuckold. Įprastas stebėjimas yra tada, kada vyrui patiks stebėti (slaptai arba atvirai) kitus besimylinčius žmones. Cuckold yra tada, kai vyras mėgaujasi stebėdamas arba žinodamas faktą, jog vienas arba keli kiti vyrai mylisi su jo drauge, žmona.