Jeigu domitės horoskopais, šis straipsnis padės sužinoti įdomių dalykų, ką zodiako ženklas sako apie žmogaus libido, seksualinį gyvenimą, polinkius ir taip toliau. Vieno sekso žaisliukų gamintojai atliko išsamią ir labai detalią apklausą bei ištyrė žmonių pomėgius lovoje bei pasidomėjo jų seksualiniu gyvenimu. Štai, ką jie rado:

Zodiako ženklai, kurie „tai“ daro dažniausiai:

1. Vandenis

2. Jautis

3. Žuvys

4. Mergelė

5. Liūtas

Zodiako ženklai, kurių atstovai turi daugiausiai partnerių:

1. Mergelė

2. Avinas

3. Jautis

4. Liūtas

5. Žuvys

Zodiako ženklai, kurie yra labiausiai patenkinti savo seksualiniu gyvenimu:

1. Vandenis (dažnas svečias šiame sąraše)

2. Ožiaragis

3. Svarstyklės

4. Avinas

5. Jautis

Taigi matome, kad daugiausiai šiame sąraše figūruoja vandeniai, jaučiai ir mergelės. Tad po šiais zodiako ženklais gimę žmonės gali džiaugtis, tikimybė, kad jie savo gyvenime turės gerus seksualinius santykius – didžiulė. Taip pat pasirodo, kad maždaug penktadalis žmonių prieš įsimylėdami žmogų norėtų žinoti jo arba jos horoskopą. Tačiau kokią informaciją apie žmogaus seksualinę energiją ir pomėgius jie galėtų gauti iš to horoskopo?

Vandenis: įdomūs ir nenuspėjami meilužiai. Vandeniai taip pat yra be galo ištikimi.

Žuvys: švelnūs bei emocingi meilužiai, kurie gyvena tam, kad patenkintų savo antrąją pusę. 60 procentų „žuvų“ mėgsta seksualiai apsirengti miegamajame.

Avinas: tiesmukas seksas be jokių „trali-vali“ yra labiausiai mėgiamas po avino ženklų gimusių žmonių. Su jais geriau nesitikėti per daug glamonių ar žaidimų vaidmenimis.

Jautis: greitukas ne jam. Jaučiai yra aistringi meilužiai, kurie nori turėti laisvę pažinti savo ir partnerių kūną. Tos pačios apklausos duomenimis jaučiai sekso žaislus naudoja dažniau už bet kurį kitą ženklą.

Dvyniai: dvyniams viskas turi būti linksma, o geriausias seksas toks, kuriame daug juoko ir krizenimo. Jiems meilė ir seksas nebūtinai turi eiti viename sakinyje.

Vėžys: vertina stiprų emocinį ryšį prieš seksą, sakoma, kad jie yra patys aistringiausi meilužiai iš visų zodiako ženklų.

Liūtas: jiems svarbu būti dėmesio centre. Jeigu norite liūtą suvedžioti – sakykite jiems komplimentus bei pagyrimus ir liūtas kris po kojomis.

Mergelė: darbštūs meilužiai, kuriems viskas lovoje turi būti tobula. Staigmenas jie ne itin mėgsta, tačiau niekada nesipriešins sudalyvauti kažkokiame nešvankiame žaidime.

Svarstyklės: gana lengvai sukalbami ir kūrybingi meilužiai. Svarstyklėms sekse svarbu dalintis jausmais bei emocijomis.

Skorpionas: karšti, jausmingi, aistringi ir truputėlį paslaptingi meilužiai. Skorpionai dažnai būna „savininkiški“ ir pasižymi nepasotinamu apetitu lovoje.

Šaulys: šauliai iš visų zodiako ženklų vertina greitukus, kadangi rutina jų didžiausia silpnybė, o ir nuobodžiauti jie ima gan greitai.

Ožiaragis: organizuotumas – šis žodis geriausiai apibūdina ožiaragio seksualinį gyvenimą. Jie mėgsta būti kruopštūs ir atidūs bei didžiuojasi savo suplanuotais žaidimais ir scenarijais. Puikiai eksperimentuoja.