Sekso žaislų, lubrikantų, prezervatyvų, erekciją gerinančių kremų, varpos pompų, seksualaus apatinio trikotažo ir daugybę kitų gerų dalykėlių galite įsigyti užsukę į erotinių prekių parduotuvę.


Gaila bet, ne visi lietuviai išdrįsta įkelti koją į sex shop`ą. Galbūt gėdijamasi savo polinkio į BDSM ar tiesiog bijoma pasirodyti visiškai “žaliais” erotikos prekių pasaulyje. Tačiau atminkite, kad baimėms, kuklumui ir gėdai čia vietos nėra. Sekso reikmenų parduotuvėje dirbantys specialistai yra įpratę kalbėtis pačiomis intymiausiomis temomis ir yra visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus. Juk kartais, vien atsiliepimo apie prekę internete nepakanka. Ypač tada, kai norisi sužinoti daugiau apie tam tikrus žaisliukus, jų naudojimą, galimas alternatyvas, priežiūrą ir visa kita.


Taigi, keli patarimai, kurie padės Jums jaukiau jaustis erotinių prekių parduotuvėje.


1. Įvadinis apsilankymas internete

Visų pirmiausia, rekomenduojame apsidairyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Apžvelkite jus dominančius sekso žaislus ar kitas prekes, o radę šį tą intriguojančio, nepamirškite užsirašyti prekės pavadinimo ir gamintojo. Po šio žingsnio kur kas drąsiau keliausite į sexshop`ą ir ten apie jus dominantį daiktą sužinosite daugiau.


2. Eikite su draugu

Galbūt esate pernelyg kuklūs, jog paklaustumėte kelio pasiklydus, o ką jau bekalbėti apie ištartą frazę sekso tema. Jei jūs esate iš tų droviųjų, tada galite prieš eidami į tokią parduotuvę pasiimti su savimi draugą ar draugę. Idealus variantas, jei atvyksite kartu su mylimuoju ar mylimąja.


3. Nedarykite skubotų išvadų


Kai jūs įeinate į parduotuvę, pardavėja skuba su jumis pasisveikinti. Atsakykite jai! Tai elementarus mandagumas. Tačiau kartais klientai nori prasmukti nepastebėti, lyg toks vizitas jiems būtų gėdingas, o kai nugirsta garsesnį žodį, pasimeta ir skuba kuo greičiau iš ten sprukti. Nesijaudinkite, nėra ko gėdytis, juk jus užkalbino pardavėja, o ne prostitutė.


4. Klauskite drąsiai

Erotinių prekių parduotuvėje dirbantys specialistai yra gerai susipažinę su visu sekso prekių arsenalu bei atsižvelgiant į jūsų poreikius, tinkamai patars. Nebijokite paprašyti jums padėti, net ir tada, jeigu patys gerai nežinote, ko konkrečiai norite. Čia dirbančių merginų galite klausti ne tik apie konkrečias prekes, bet leiskite sau išsakyti kokiam tikslui jums kažko reikia. Pavyzdžiui, norite, kad lytinis aktas truktų ilgiau ir erekcija būtų tvirtesnė. Tokiu atveju pardavėja jums gali pasiūlyti varpos žiedą ir ejakuliaciją stabdantį kremą ar lubrikantą. Taip pat būtinai supažindins jus ir su kitomis galimomis alternatyvomis bei deramai patars.


5. Elkitės natūraliai

Gali būti, kad pirmasis apsilankymas sekso prekių parduotuvėje jums sukels juoką ar imsite rausti. Jei dėl kažko sutrikote ar pasidarė juokinga, nedvejokite to parodyti. Pardavėjai yra pripratę prie įvairių kliento emocijų. Be to, jie taip pat yra žmonės, kuriems nesvetimas humoro jausmas bei kiti žmogiški išgyvenimai. Tad svarbiausia elgtis natūraliai ir atminkite, kad nėra ko gėdytis.


6. Ateikite ne piko metu

Dažniau nei pardavėjos ar pačios parduotuvės atmosferos, pirkėjai baiminasi kitų klientų. Jeigu norite daugiau privatumo, tada geriau atvykite eilinę dieną iš ryto, pavyzdžiui antradienį ar trečiadienį. Vakarais ir savaitgaliais lankytojai užsuka dažniau.


Pirkti internetu smagu, tačiau kartais dar smagiau pačiam užsukti į erotinių prekių parduotuvę ir čia apsižvalgyti!