Jei esate moteris ir menstruacijos yra didelė jūsų gyvenimo dalis, galite išmokti kaip neleisti tam paveikti jūsų seksualinio gyvenimo. Teoriškai, seksas per mėnesines gali atrodyti kiek netvarkingas, bet iš tikrųjų taip būti neprivalo.

Tiesą pasakius, seksas per mėnesines yra puikus! Su kiekvienu orgazmu išskiriamas oksitacinas ir dopaminas ir jie yra geriausi nuskausminamieji. Taip pat, kiekvienas orgazmas padeda pašalinti daugiau to, kas per mėnesines turi būti pašalinta, todėl, greičiausiai, gali sutrumpėti mėnesinių trukmė. Jei jūsų mėnesinės trunka ilgas ir varginančias septynias dienas, kodėl gi nesutrumpinus juo kažkuo maloniu?

Naudokite prezervatyvą

Visų pirma, jei mylitės per mėnesines, seksas privalo būti saugus. Kai moteriai mėnesinės, jos gimda yra kiek labiau atvira, todėl iškyla didesnė infekcijų rizika. Kraujas yra gera terpė bakterijoms. Jei sekso metu kraujas vaginoje ir gimdoje yra paveikiamas bakterijų, joms atsiranda puiki terpė ten augti ir daugintis. Turėtumėte naudoti prezervatyvą, net jei ir palaikote monogamiškus santykius.

Venkite tam tikrų pozų

Jei ką ir žinome apie gravitaciją, tai beveik viską juda žemyn, tas pats galioja ir mėnesinių kraujui. Tai reiškia, jei jūsų mylimiausia poza yra būti viršuje, geriausias būdas sumažinti kraujo perteklių yra pozos pasirinkimas, kur galėsite gulėti ant nugaros. Be to, tiks ir šaukštelio poza, jei misionierius jums pabodęs.

Šokite į dušą

Seksas duše per mėnesines yra geriausias. Tačiau nepamirškite, jog rizikuojate paslysti. Net jei ir nenaudojate lubrikanto, menstruacijų kraujas veiks panašiai, todėl dušo grindys gali tapti slidžios. O orgazmo metu išsiskiria dar daugiau kraujo dėl raumenų susitraukimų.

Pamėginkite ne tik vaginalinį aktą

Seksas nėra tik vaginalinė penetracija. Tiesą sakant, tai yra tik vaginalinis aktas. Jei manote, kad negalite užsiimti vaginaliniu seksu per mėnesines (kad ir kokia būtų priežastis), tada imkite galvoti plačiau. Pavyzdžiui, pamėginkite analinį malonumą.

Vienas iš geriausių dalykų apie analinį yra tas, jog tai išbandyti ir tuo mėgautis gali bet kokios lyties ar orientacijos žmogus. Pojūčiai ir patirtis nei kiek nepriklauso nuo jūsų seksualinės orientacijos ar lyties. Ir tik todėl, kad jums mėnesinės nereiškia, kad negalite patirti malonumo, todėl būkite atviri kitokioms galimybėms ir jas išmėginkite.

Griebkite tamsų rankšluostį

Priklausomai nuo to, kuri jūsų menstruacinio ciklo diena, galite patirti ir gana stiprų kraujavimą. Jei taip yra jums ir dėl to nervinatės (bijote sugadinti patalynę), griebkite tamsų rankšluostį, ar tokį rankšluostį, kuris jums nerūpi. Deja, kraują tikrai sunku išskalbti, todėl tikrai norite naudoti tai, ko negaila ištepti. Be to, galite įsigyti ir specialiai seksui pritaikytą užtiesalą, kuris pagamintas iš PVC ir taip apsaugosite savo patalynę nuo dėmių.

Mėnesinės nėra ta priežastis, kuri turėtų sulaikyti nuo sekso, jei tik to norite. Visokie kūno skysčiai patenka visur ir bet kuriuo kitu metu, kai mylitės, todėl kodėl mėnesinės turi jus stabdyti?