Taigi, manote, kad žinote viską apie seksą, tiesa? Tačiau mokytis tikrai yra ko, todėl būtume nustebę, jei žinotumėte kiekvieną iš šių faktų, kuriuos netrukus pateiksime.

Vidutinis erekcijos būklės penis yra nuo 13 iki 14,5 centimetrų ilgio
Turbūt manėte, kad vidutinis penio ilgis yra 15 centimetrų? Deja, klystate. Ir tai tikrai ne labiausiai jus nustebinantis faktas šiame sąraše.


Susijaudinimo metu vagina didėja
Normaliai (kai moteris nėra susijaudinusi), vidutinis vaginos ilgis yra 7,5 – 10 centimetrų. Kai moteris nusiteikia seksui, jos vagina išsitempia net 200% !

Jos orgazmas trunka keturis kartus ilgiau nei jo
Nors moteriai sunkiau pasiekti orgazmą, tačiau kai jį pasiekia, visi vargai atsiperka su kaupu. Taip sakome todėl, kad palyginti su vyrais, kurių orgazmai trunka vidutiniškai 6 sekundes, moterys palaimą jaučia net iki 20 sekundžių!

Du trečdaliai moterų yra suvaidinusios orgazmą
Tikrai? Toks vaidinimas tikrai neužtikrins jūsų malonumo, damos, ypač todėl, kad jis manys, jog tai, ką jis daro, jus priverčia baigti. Jei turite partnerį, kuris tikrai domisi jūsų malonumu ir jūs pati trokštate jį patirti, pasakykite partneriui, ko reikia, kad pasiektumėte savo didijį O.

Moterys vidutiniškai yra turėjusios 4 sekso partnerius gyvenime, vyrai – 7
Amerikos Ligų Kontrolės Centras teigia, kad tikėtinas moterų partnerių skaičius per gyvenimą yra 4, o vyrų net 7, tačiau po šia statistika slepiasi šis tas daugiau.

Visų pirma, vyrai daug labiau linkę išpūsti savo seksualinius pasiekimus, palyginti su moterimis. Be to, seksą apibūdiname ir suprantame kiekvienas skirtingai. Moterų santykiai su seksu ir intymumu dažnai būna sudėtingesni, nei vyrų, todėl moterų sekso apibūdinimas yra sudėtingesnis. Bet kokiu atveju, pravers prisiminti, jog šie skaičiai yra vidutiniai, reiškia, nereikia priimti to už gryną pinigą.

Taigi, pamoką baigėme ir leisime jums atlikti namų darbus!