Nepaisant to, ką populiarioji kultūra gali siūlyti, vyrai nėra susijaudinę visą dieną kasdien ir jie tikrai negalvoja vien tik apie seksą. Vyrai turi būti suvilioti, kaip ir moterys. Visiškas atvirumas apie visus troškimus partneriui yra svarbu, tačiau kartais būti atviru gali būti sunkiau nei atrodo.

Pateiksime 17 dalykų, kurių lovoje trokšta dažnas vyrukas, tačiau jam gali neužtekti drąsos tą pasakyti partnerei. Laimei, yra būdų, kurie neatrodys keisti, įtraukti šiuos dalykus į sekso rutiną.

1. Jis irgi nori mylėtis

Taip, laukinis seksas yra puikus, tačiau toks pat puikus yra ir intymesnis fizinis ryšys su partneriu, kurį iš tikro mylite. Seksologai sako, jog terminas „mylėtis“ dažnai neišsprūsta iš vyro lūpų kaip pasiūlymas, bet jie dažnai šį terminą pavartoja tada, kai partnerė pasiūlo „pasimylėti“. Vyrai irgi nori mylėtis jausmingai, lėtai ir aistringai.

2. Kartais jis nori, kad iniciatyvą parodytumėte jūs

Vienas dažniausiai seksologų girdimų nusiskundimų yra tas, jog vyrai heteroseksualiuose santykiuose jaučia tai, jog jie visada privalo pirmi parodyti iniciatyvą seksui. Vyrai nori būti suvilioti, jiems patinka jaustis geidžiamais ir patraukliais, Sekso iniciacija siunčia žinia jūsų partneriui, jog jūs jo norite ir tai suteikia jam daug pasitikėjimo savimi. Nesate tikra nuo ko pradėti? Paklauskite!

Paklauskite jo kokios iniciatyvos jis norėtų iš jūsų. Ir jei inicijuojate seksą savo būdu, pateikite jam užuominų į tai, ką ruošiatės daryti.

3. Jis nori, kad garsiai rėktumėte, jei pati to norite

Jei norite rėkti, tai rėkite! Nelaikykite savyje malonumo dejonių ir riksmų. Vyrai nori tą išgirsti – tai erotiška ir juos labai užveda. Be to, tai jus išlaisvina. Taigi, netylėkite, jei jaučiatės nuostabiai.

4. Jis nori, kad jūs aktyviai dalyvautumėte

Daugybei vyrų patinka seksas su moterimis, kurios aktyviai dalyvauja procese. Aktyvus dalyvavimas reiškia, kad nebijote paliesti partnerio ar perimti kontrolės. Šiuos dalykus galite padaryti besimylint bet kokioje pozoje. Taip pat galite rankomis suspausti partnerio rankas ir šitaip prisitraukti jį arčiau savęs, arba lūpomis patyrinėti jo kūną. Visi šie dalykai leis jam suprasti, jog esate aktyvi lovoje ir jums tai patinka.

5. Jis nori, kad komunikuotumėte

Žinoma, jis turėtų daryti tą patį. Kai partneris gali tiksliai paaiškinti, kaip norėtų būti liečiamas, santykiai tampa daug atviresni, intymesni ir seksualesni.

6. Jis nori keisti pozas

Jei esate pora, kuri mylisi porą kartų per savaitę misionieriaus poza, jūsų partneris, greičiausiai, trokšta kažko naujo. Be to, viena iš priežasčių, kas viešbučio seksą padaro tokį karštą, yra ta, jog žmonės nori naujovių. Niekas neprašo jūsų išeiti iš komforto zonos tik tam, kad patenkintumėte kokį nors vyrą. Tačiau kelios naujovės lovoje suteiktų šviežumo ir gaivumo.

7. Jis nori, kad jūs vadovautumėte

Įsivaizduokite seksą kaip dviejų žmonių mokyklos projektą ir jūs su partneriu, žinoma, norite gauti dešimtuką (pasiekti orgazmą). Jūsų projekto nariai gali būti kalbūs, tačiau kai pastebite, jog iki pristatymo termino lieka viena naktis, o prie to dešimtuko net nepriartėjote, jums gali prireikti perimti vadovavimą.

Tai vadovaukite. Parodykite jam, ką darote, kai partnerio nėra šalia, leiskite jam stebėti. Jam patiks jus stebėti ir išmokti kaip tiksliai jus pamaloninti. Galima sakyti, investuojate į savo ateities orgazmus.

8. Jis nori, kad būtumėte tiesmuka

Partneris gali elgtis taip, lyg tiksliai žinotų, ką daryti, tačiau keli patarimai niekada nepakenks. Nebijokite prašyti to, ko trokštate iš tikrųjų.

Jei bijote to, kad galite įžeisti jį, susitelkite į pozityvius dalykus, sakykite jam, kas jums patinka ir kas ne. Nebijokite pasakyti viso to garsiai. Pozityvūs padrąsinimai visuomet daro stebuklus. Pasakykite jam, kaip jums gera, kai jis daro vieną ar kitą, ar priminkite jam techniką, kuri visada jus priveda iki orgazmo. Jei preliudija jums atrodo per trumpa, paprašykite jo, kad apšildytų jus liežuviu ar ranka.

9. Jis nori matyti viską

Vyrai myli akimis, todėl įsitikinkite, kad partneris regėtų visą vaizdą. Pabandykite pasimylėti priešais veidrodį.

10. Jis nori, kad pasitikėtumėte savimi

Geriausias būdas atrasti ryšį lovoje su partneriu, yra būti atviram apie tai, ko trokštate, net jei ir bijote to, ką pagalvos partneris. Nesigėdykite to, jog partneris gali pagalvoti, jog jūsų prašymas pasitelkti vibratorių yra keistas, ar tai, kad visada norėjote pamėginti seksą su antrankiais. Moterys dažnai bijo tapti išdykusiomis, nes nenori sugriauti „geros mergaitės“ įvaizdžio, kurį sudarė partneriui, arba nenori, kad partneris palaikytų jų prašymus keistais. Tačiau vyrai nori pamatyti jūsų nevaržomą pusę, jie tik nenori jūsų įžeisti to prašydami.

11. Spontaniškumas

Rutinai pasiduoti lengva, tačiau niekas taip negaivina santykių, kaip spontaniškumas. Jūs irgi turėtumėte padaryti kažką netikėto, pavyzdžiui, inicijuoti naują pozą ar pasiūlyti įsigyti sekso žaisliuką.

12. Jis trokšta įvairumo

Būkite atvira įvairiems dalykams lovoje. Bet koks greičio, spaudimo ar pozų pokytis gali suteikti aktui įvairumo ir daugiau malonumo. Įvairumas palaikys jo aukštą susijaudinimo lygį, nes partneris niekada nežinos, ko gali tikėtis.

13. Jis nori tapti laukiniu

Leiskite nuplėšti jam nuo savęs drabužius ir užsiimti su jumis laukiniu, nevaržomu seksu. Patikėkite, to trokšta daugelis vyrų.

14. Kartais jis nenori nieko daryti

Kartais visi trokštame patirti malonumą nieko nedarant. Ir tai puiku. Pamaloninkite jį oraliniu, nieko nesitikėdamos atgal. Arba, išbandykite tokias pozas kaip atvirkščia kaubojė, nes ši poza leis kontrolę perimti jums.

15. Jis nori, kad jūs dominuotumėte

Kad nors trumpam pasinertumėte į pilkų atspalvių teritoriją, pabandykite pasakyti partneriui, jog jis negali kalbėti, liesti jūsų ar net judėti kol jūs neliepsite jam. Pasakykite jam, kad jei nepaklus jums, bus nubaustas. Šiek tiek jį pakontroliuokite, o tada pasakykite kaip norite būti liečiama, pasakykite, ką jam kalbėti ir kontroliuokite kiekvieną jo judesį. Stebėkite kaip jis kaista ir kartas nuo karto priminkite, jog kontrolė jūsų rankose.

16. Jis nori nuveikti kažką nešvankaus

Jei užstrigote rutinoje, užtikrintas būdas iš jos išeiti – pabandyti kažką, kas abu išvestų iš komforto zonos. Seksas dažnai yra būdas stresui ir įtampai sumažinti. O daugeliui vyrų yra taip: kuo daugiau jie patiria streso, tuo daugiau nori užsiimti neįprastais sekso aktais.

Pabandykite tai: pasikalbėkite apie ribas ir saugų seksą. Bandyti kažką nešvankaus nereiškia, jog galima daryti neįspėjus. Rekomenduojame aptarti tai, ką abu laikote tabu ir ko niekada nedarytumėte. O tada galite imtis veiksmų.

17. Jis nori papasakoti savo fantazijas jums

Vyrai dažnai varžosi kalbėti apie savo fantazijas, nes tai padarytų juos pažeidžiamais. Juk jie rizikuoja tuo, kad pasidalinę savo fantazija su jumis, bus pajuokti ir nesuprasti. Jei jūs imsitės iniciatyvos ir paklausite partnerio, apie ką jis svajoja, jis pasijus saugesnis ir tai pagerins ir padės jūsų santykiams.

Geriausia, jei aptarsite visas fantazijos detales dar prieš imantis ją įgyvendinti. Pradėkite pokalbį papasakodama apie vieną iš savo fantazijų. Šitaip suteiksite jam daugiau pasitikėjimo. Taip pat, gali būti, jog atrasite bendrų fantazijų, o jas paversti realybe bus daug paprasčiau.