Labai dažnai siūloma, kad po skyrybų, duotumėte sau daugybę laiko ir erdvės, kad galėtumėte išgyventi tai, kas nutiko. Daug žmonių rekomenduoja susitelkti į save ir kurį laiką pabūti vienišam. Tačiau tada atsiranda kiti santykiai.

Galite su kažkuo susidurti bare, ar atsisiųsti pasimatymų programėlę, o tada net nepastebite kaip imate susitikinėti. Tai gali būti smagu, tačiau kadangi tokio tipo santykiai neturi ateities, imate galvoti kodėl jie tokie patrauklūs. Na, kaip turbūt jau nuspėjote, tokie santykiai išpildo nemažai troškimų. O kai patiriate sunkų metą, gali būti sudėtinga atsisakyti galimybės pabūti su kažkuo ir pasijusti šiek tiek geriau. Tokie santykiai dažnai atsiranda dėl mūsų žmogiško noro pastovumui. Kai turėjome žmogų, su kuriuo dalijomės gyvenimu (emociškai, fiziškai ir dvasiškai), mūsų identitetas gali dingti kartu su juo.

Taigi, sakykime, buvote su eks trejus metus, o dabar jo nebėra šalia. Be jo kompanijos, jūsų pirminė reakcija yra susirasti kažką (bet ką), kad užimtų jo vietą. Ir tai visiškai suprantama.

Jūs galite netgi pastebėti, kad linkstate prie tų, kurie primena eks, nors tai skamba keistai, tačiau logiška. Jūs patyrėte šoką, neigimą, pyktį, maldavote. Ir net nesuvokdami galite mėginti atkurti buvusius santykius, leisdami laiką su kažkuo, kas primena buvusius santykius. Arba paprasčiausiai suradote naujus santykius, nes bandote pamiršti eks ir norite būti užsiėmęs.

Kai kurie pradeda kitus santykius su bandymu pamiršti eks partnerį ir pradėti naują gyvenimo skyrių. Vietoje sėdėjimo namuose ar smaginimosi, jūs pasirenkate kitus santykius kaip būdą judėti į priekį.

Žinoma, skyrybos gali sukelti didelį pokytį žmogaus pasitikėjime savimi. Ir tikrai, jei partneris sako, kad nebenori būti su jumis, natūralu tik jaustis būtent taip.

Tačiau tai taip gali paaiškinti troškimą grįžti į rinką, greičiausiai, dar prieš tai, kai iš tikro būnate tam pasiruošęs. Kiti santykiai gali padėti ką nors įtikinti, kad esate vis dar patrauklus ir, kad jus galima mylėti. Tai jaudina! Gauti žinutes ir eiti į pasimatymus. Ir taip, tai gali šiek tiek padėti išgyventi skaudžiausias skyrybų stadijas.

Štai kodėl niekas nesako, kad neturėtumėte pulti į kitus santykius po skyrybų. Kaip ir viskas gyvenime, labai svarbu suprasti kodėl norite naujų santykių. Gal būt jūs nenorite santykių su tikslu pakeisti savo eks ar pataisyti nuotaiką, nes tai gali būti neteisinga kito žmogaus atžvilgiu, o galiausiai ir jums.

Jei jūs tenorite gerai praleisti laiką, o kitas žmogus jaučiasi taip pat, tada nesidrovėkite. Tiesiog įsitikinkite, kad darote tai kas būtina po skyrybų. Nepamirškite, kad pasitikėjimas ir artumas gali būti atrastas tik viduje. Todėl, jei norite leisti laiką galvodamas apie tai, kas nutiko, kalbėdamas su draugais ar su terapeutu, taip ir padarykite. Darykite viską, kas atrodo teisinga. Kurkite kitus santykius arba ne. Tačiau žinokite, kad su laiku būsite pasiruošęs judėti į priekį.