Pakalbėkime apie krūtų suvaržymą. Ar kada fantazavote apie jūsų krūtinės surišimą? Ar kada patyrėte malonumą dėl itin šiurkščios spenelių stimuliacijos? Jei taip, jūs tokia ne viena, nes įvairūs suvaržymai yra labai populiarūs BDSM žaidimuose.

Gal krūtų suvaržymai jums patinka, o gal ir ne, nepaisant to, turėtumėte žinoti, ko galite iš to tikėtis. Taigi, skaitykite ir sužinosite viską ką apie krūtų suvaržymą turėtumėte žinoti.

Kas tai yra?

Krūtų surišimas yra klasikinio suvaržymo kategorija. Klasikiniai suvaržymai susideda iš rankų, kojų ir kitų kūno dalių suvaržymo, na o krūtų suvaržymai sutelkiami į krūtis, jos surišamos virvėmis, diržais, kaklaraiščiais ir įvairiais specialiais kūno diržais bei korsetais.

Kodėl žmonėms tai patinka?

Na, krūtų surišimas gali atrodyti labai seksualiai abiems partneriams dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, dėl vaizdo, nes tai atrodo itin seksualiai.

Taip pat yra žmonių, kurie turi fetišą krūtims. Fetišas tampa fetišu tik tada, kai žmogui to reikia, kad seksualiai susijaudintų. Tai normalu tol, kol abu partneriai dėl visko sutinka.

Galiausiai, pojūtis tikrai malonus. Krūtinė yra erogeninė zona ir ji gali suteikti seksualinį malonumą.

Kaip pasakyti partneriui, kad norite tai išmėginti?

Rekomenduojame susidaryti sąrašą to, ką norėtumėte išmėginti. Abu su partneriu surašykite viską, ką norėtumėte išbandyti lovoje ir apsikeiskite sąrašais. Kai partneris pamatys, jog norite išmėginti krūtinės suvaržymą, galėsite apie tai padiskutuoti. Bet jei abudu jaučiatės patogiai, galite tiesiog aptarti savo norus ir troškimus.

Kokie aksesuarai reikalingi?

Jei norite tik išbandyti šį BDSM žaidimą, galite griebti marškinėlius ir užsimauti juos per galvą, tada traukite viršutinę jų dalį žemyn iki krūtinės ir taip gausite krūtinės diržą.

Jei norite išmėginti kažką aštriau, įsigykite virvę, tik nepirkite iš virvės iš namų ūkio prekių parduotuvės, nes tokios virvės bus per šiurkščios ir gali sukelti skausmą. Investuokite į patikimą ir kokybišką virvę iš sekso prekių parduotuvės, kuri bus švelni odai. O jei norite dar aštriau, panaudokite latekso, odos ar spandekso kūno diržus, kurie sukurti išryškinti krūtinei. Galiausiai, jei jums patinka spenelių stimuliacija, įsigykite spenelių spaustukus, kurie sužnybs jūsų spenelius.

Nuo ko pradėti?

Visų pirma ir svarbiausia, mokykitės ir domėkitės. Ieškokite informacijos internete, žiūrėkite porno filmus, kuriuose naudojamos jus dominančios technikos prieš pradėdami daryti tai savarankiškai. Taip pat galite pasidomėti Shibari virvių rišimo menu.

Kai pagaliau nuspręsite išmėginti tai savo kailiu, sugalvokite saugos žodį, kurį ištarus judu su partneriu viską nutrauksite. Tai turėtų būti lengvai įsimenamas žodis, pavyzdžiui “ananasas” arba “raudona”. Be to, laikykite žirkles netoliese, tik dėl viso ko…

Na, ar jūs pasiruošusi?